منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چین در فکر راه اندازی یک صرافی دیجیتال مبتنی بر یوآن در پکن است

چین در فکر راه اندازی یک صرافی دیجیتال مبتنی بر یوآن در پکن است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • چین در حال فکر راه اندازی یک پلت فرم مبادله دارایی دیجیتال در پکن است.
  • پلت فرم مبادله هدف خاصی از ترویج استفاده از یوان دیجیتال دارد.
  • تلاش برای سرعت بخشیدن به ایجاد ارز دیجیتال بانک مرکزی زیاد است و بازیکنان برای دستیابی به آن دور میز کار می کنند.

جمهوری خلق چین در فکر ایجاد بورسی برای تجارت دارایی های دیجیتال در پکن است. هدف این صرافی جدای از تجارت بر روی دارایی های مجازی، ترویج استفاده از یوان دیجیتال است.

اخیراً تلاش‌ها برای توسعه ارز دیجیتال بانک مرکزی افزایش یافته است. برای مثال، قوه مجریه محاکمه های سریع تری را هدایت کرده است. همچنین موسسات مالی را مجبور کرده اند تا ساختارهای مربوطه را با شرکت ها ایجاد کنند.

یک یوان دیجیتال برای تسلط دیجیتال

چین برنامه ای برای تبدیل شدن به نیروگاه بلاک چین در عرض پنج سال دارد. بنابراین، یوان دیجیتال یکی از آخرین تلاش ها برای دستیابی به این جاه طلبی است. هدف این کشور ملی کردن صنعت با ممنوع کردن رمزارزهای خصوصی است. در عوض، آنها پذیرش یوان دیجیتال را تشویق می کنند.

در ابتدای سال، CHN دستورالعمل هایی را برای توسعه بلاک چین ارائه کرد. هیئت صنعت و فناوری اطلاعات. و دفتر امور فضای مجازی رهنمودها را داد. هدف این دستورالعمل این است که بلاک چین را به پر جنب و جوش ترین در سراسر جهان تبدیل کند. برنامه بازی آنها برای رسیدن به این امر ساده بود. آنها احساس می کردند که اختلاط بلاک چین در اقتصاد کشور آنها را به آنجا می برد.

این حرکت انگیزه تلاش های چین برای ممنوعیت رمزارزها و اقدامات مرتبط در داخل مرزهای خود را نشان می دهد. چین بالاترین نرخ هش را در زمان استخراج کریپتو داشت. با این حال، دولت هر فعالیت مرتبط با رمزارز را ممنوع کرد.

علاوه بر این، بانک مردمی چین نیز دستور دیگری در مورد ارزهای دیجیتال صادر کرد. آنها هرگونه کسب و کار مرتبط با ارزهای دیجیتال را که در سرزمین اصلی چین فعالیت می کنند، ممنوع کردند.

علاوه بر این، تمام شرکت‌هایی را که با رمزارز معامله می‌کردند مسدود کرد. بنابراین، جایی برای هیچ سرمایه‌گذاری در اطراف شرکت باقی نگذاشت. برای تعیین سرنوشت کریپتو، کمیسیون توسعه و اصلاح ملی چین نیز استخراج کریپتو را مسدود کرد.

چین مناقصه قانونی دیجیتال خود را می خواهد

سفر ایجاد نسخه دیجیتال چینی مناقصه قانونی در حال انجام است. این روند تقریباً هفت سال است. طی سال گذشته، چین چندین آزمایش را در چندین شهر انجام داده است. هدف این آزمایش تشویق استفاده از یوان دیجیتال بین معامله‌گران و مشتریانشان بود.

علیرغم بازخوردهای منفی از آزمایشات، مقامات تسلیم نمی شوند. این روند بدون ارائه حتی جزئی ترین توصیه ها از طرف دیگر در حال حرکت است. تاکنون، مقامات چینی در حال برنامه ریزی برای اجرای انبوه این پروژه هستند. دولت با راه اندازی استراتژیک است. آنها تصمیم دارند یوان دیجیتال را در طول المپیک زمستانی سال آینده در پکن راه اندازی کنند.

راه اندازی یک صرافی دیجیتال مبتنی بر یوان یک پیشرفت فوق العاده در بلاک چین خواهد بود. این امر CHN را به روی چهار ربع جهان باز می کند و آنها را مجبور می کند بدون نگرانی به تجارت بپردازند.

عزم چین برای تسلط بر صنعت بلاک چین باورنکردنی است. آنها قبلاً یک نقشه راه برای حضور در آنجا دارند. اما، زمان نشان خواهد داد که آیا آنها موفق خواهند شد.