منو سایت

چین اکنون بازار NFT را هدف قرار داده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • دولت چین کنترل NFT ها را تشدید می کند.
  • NFT ها دیگر مجاز به ابتکارات انتفاعی نیستند، بلکه در عوض کلکسیون های دیجیتالی هستند.

چین اخیراً محدودیت‌های جدیدی را برای استفاده از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) اعمال کرده است. با این وجود ، غول های اینترنتی به دنبال گسترش دسترسی خود به حوزه جدیدی از مجموعه های دیجیتالی هستند. این ممنوعیت فقط در مدل‌های تجارت غیرمتمرکز که در آن NFT وجود دارد اعمال می‌شود، اما به نظر نمی‌رسد این شرکت‌ها به این زودی متوقف شوند.

مطابق با کالین وو، تنظیم کننده ها با شرکت های بزرگ اینترنتی در مورد NFT ها مذاکره کرده اند. به نظر می رسد که این NFT ها دیگر مجاز نیستند، اما می توانید به جای آن از آنها به عنوان کلکسیون دیجیتال استفاده کنید.

چین در حال حاضر بازار NFT 1 را هدف قرار می دهد

آینده صنعت NFT نامشخص است، اما بدون مبارزه از بین نخواهد رفت. مقامات با شرکت های اینترنتی برجسته مصاحبه کردند. آنها بعداً به آنها اطمینان دادند که از محصولات خود به عنوان مجموعه های مجازی استفاده کنند.

شرکت های اینترنتی چین پلتفرم های تجاری جدید NFT را راه اندازی می کنند. و حتی مک دونالد در این کشور علیرغم فشار مقامات وارد صنعت توکن سازی شده است.

شرکت های اینترنتی چینی بیشتری در حال ورود به حوزه NFT هستند. Tencent و Alibaba قبلاً بسترهای تجاری محصولات NFT را باز کرده اند. علاوه بر این ، مک دونالد اخیراً اولین توکن خود را صادر کرد.

چین در حال حاضر بازار NFT 2 را هدف قرار می دهد

NFT مک دونالد چین

هر روز نیست که اختراعی از مک دونالد می بینید! اخیراً، فست فود زنجیره ای مجموعه ای از 188 NFT را به مناسبت سی و یکمین سالگرد خود عرضه کرده است. آنها اولین NFT را «مکعب بزرگ مک روبیک» نامیدند. NFT این شرکت یک بازی هوشمندانه در مورد طرح های معماری در ساختمان دفتر مرکزی جدید مک دونالد است. و به درستی از گسترش آنها در سرزمین اصلی چین الهام گرفته شده است.

مک دونالد یک برند شیک است که همیشه به دنبال مد روز و تکنولوژی روز است. من بسیار خوشحالم که مک دونالد اولین مارک رستوران داخلی است که NFT را منتشر کرده است. ساختمان مقر جدید مک دونالد چین یک نقطه عطف توسعه کاملاً جدید است. در این لحظه خاص ، ما از فرم NFT برای به اشتراک گذاشتن نوآوری و دیجیتالی شدن خود با کارکنان و مشتریان استفاده می کنیم. ” ژانگ جیایین ، مدیرعامل مک دونالد چین گفت:

چین به ارزهای رمزنگاری شده حمله کرد

چین موضع سختی را در برابر همه اشکال تجارت کریپتو حفظ کرده و قصد دارد استخراج دارایی دیجیتال را ریشه کن کند. به طور رسمی رمزارزها را به عنوان “فعالیت مالی غیرقانونی” فهرست کرده است. وب سایت بانک خلق چین بیان می کند که نمی توان کریپتو را به گردش درآورد. بنابراین همه معاملات تحت بررسی هستند. پلتفرم های صرافی، از جمله بایننس، بسته شده اند.

علاوه بر این، چین در این مبارزه به شرکت هایی که در خارج از کشور مشغول به کار هستند، رحم نکرده است. همین امروز ، آنها دو مورد از بزرگترین سکوهای معاملات سهام Futu Niuniu و Tiger Securities را هدف قرار دادند. موتورهای جستجوی این شرکت به حالت تعلیق درآمد و نمی توانند بیت کوین ETF را که در ایالات متحده فهرست شده است جستجو کنند.