منو سایت

چگونه Jax.Network در زندگی روزمره مفید است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تعداد کمی از مردم درباره Jax.Network و آنچه که برای آنها در نظر گرفته است شنیده اند. بنابراین ، قبل از اینکه بدانیم چگونه Jax.Network در زندگی روزمره مفید است ، ابتدا اجازه دهید بفهمیم Jax.Network چیست.

Jax.Network چیست؟

Jax.Network یک سیستم مبتنی بر بلاک چین است که برای ارائه راه حل های عالی برای فناوری اطلاعات طراحی شده است. طراحی منحصر به فرد آن به تولید دو ارز رمزنگاری شده معروف به JAX و JAXNET (JXN) کمک می کند. JXN در زنجیره فانوس دریایی صادر می شود و دارای اهداف مفیدی است ، مانند ثبت تکه های جدید برای مقیاس بندی شبکه. این سکه بومی همچنین ارزش کل شبکه را منعکس می کند زیرا مانند سایر دارایی های دیجیتالی مانند ETH و BTC طراحی شده است.

JAX ، سکه دوم ، در زنجیره های خرد ، کانال های پرداخت موازی اکوسیستم Jax.Network ، منتشر می شود. این سکه ها مقیاس پذیر ، غیر متمرکز و پایدار هستند. به گفته سازندگان پروتکل JaxNet ، آنها به دنبال این هستند سکه های استاندارد جهانی تولید کنید که برای تعیین مقدار مورد استفاده قرار می گیرد.

راه حل های Jax.Network به کاربران این امکان را می دهد که تعداد معاملات بالقوه نامحدودی را در ثانیه انجام دهند. Jax.Network از شبکه غیر متمرکز و ایمن خود استفاده می کند تا از سیستم عامل های پرداخت متمرکز مانند Mastercard ، Visa و غیره بهتر عمل کند. اکنون که ما درک درستی از Jax.Network داریم ، اجازه دهید برنامه های کاربردی آن را در زندگی واقعی بررسی کنیم.

موارد Jax.Network را در زندگی روزمره استفاده کنید

در اینجا روش های مختلفی وجود دارد که می توانیم از Jax.Network در زندگی روزمره خود استفاده کنیم:

اجرای پرداختهای روزانه

دلیل اصلی اینکه چرا مردم نمی توانند از ارزهای رمزنگاری شده مانند BTC ، ETH و غیره برای معاملات روزمره استفاده کنند به دلیل ماهیت ناپایدار آنها است. Jax.Network امکان ایجاد سکه های JAX را فراهم کرده است که بدون نیاز به سفت یا برخی دارایی های وثیقه ، ارزش پایداری در بازار خواهند داشت. کاربران نگران تورم ، نوسان قیمت و غیره نخواهند بود. با استفاده از این استیبل کوین ها می توانید به راحتی هزینه خرید مواد غذایی خود ، یک فنجان قهوه و غیره را پرداخت کنید. تصور کنید ارز بدون توجه به وضعیت اقتصادی یا موقعیت جغرافیایی یکسان باشد.

معاملات سریع و بدون درز فرامرزی

با کمک Jax.Network می توانید پول را از کشور محل سکونت خود به صورت یکپارچه به کشور دیگری منتقل کنید. مردم اغلب باید روزها یا حتی هفته ها منتظر بمانند تا تراکنش های برون مرزی را با هزینه بالایی پردازش کنند. Jax.Network پیشنهاد می کند که چنین معاملاتی را در عرض چند دقیقه انجام دهید. این روش با حذف واسطه ها در فرایند پرداخت به دست می آید و همچنین سطح بالایی از شفافیت و اصالت را تضمین می کند. همچنین ، اطلاعات مربوط به معامله به طور ایمن در دفتر کل Jax.Network ذخیره می شود. این سیستم همچنین با حذف کمیسیون ها و سایر هزینه های گزاف اطمینان می دهد که معامله مقرون به صرفه است.

شفافیت و امنیت معاملات

یکی دیگر از موارد استفاده روزانه از Jax.Network شفافیت و امنیت سطح بالایی است که برای معاملات روزانه به ارمغان می آورد. کاربران نباید نگران ذخیره سوابق تراکنش خود باشند زیرا به طور خودکار در شبکه غیر متمرکز ذخیره می شوند. علاوه بر ذخیره جزئیات چنین معاملاتی در شبکه ، مشاهده آن برای همه نیز در دسترس است. یکپارچگی داده ها حفظ شده است و هیچ کس نمی تواند آن را دستکاری کند. بنابراین ، Jax.Network اطمینان می دهد که پرداخت ها و تراکنش های کاربران به طور ایمن و معتبر اجرا می شود.

وثیقه برای DeFi

با رونق DeFi ، سهامداری و کشاورزی به یک هنجار تبدیل شده است. برای مدتی می توانید سکه های خود را قفل کنید. با این حال ، به دلیل نوسان زیاد ارزهای رمزنگاری شده ، dApps برای استیکینگ به استیبل کوین روی آورده اند. در غیر این صورت ، هرگونه رکود ممکن است سود شما را از بین ببرد و ضررهای احتمالی را برای کاربران به همراه داشته باشد. بنابراین ، استیبل کوین ها برای شرط بندی بسیار مفید هستند. با این حال ، همانطور که در بالا ذکر شد ، سکه های پایدار فعلی به دلار وابسته هستند و بسیار متمرکز هستند یا برای حفظ ارزش خود به سرمایه بیش از حد نیاز دارند. شما این معایب را با سکه های JAX ندارید ، و آنها را به یک نامزد عالی برای اهداف کشاورزی و ذخیره سازی تبدیل می کند.

منبع درآمد عالی ، به ویژه برای معدنچیان

در Jax.Network ، معدنچیان برای مشارکت در نگهداری شبکه در هر زمان کار می کنند. هر معدنچی متناسب با میزان توان محاسباتی تولید شده توسط آنها جبران می شود. یک انگیزه اقتصادی وجود دارد که معدنچیان را همیشه به سود می رساند. در واقع ، زمانی که استخراج سکه های JXN برای آنها سود کمتری دارد ، آنها می توانند با فرض وجود تقاضا برای سکه های JAX نعناع استفاده کنند.

این ماینرها در سکه های JAX که قابل نگهداری یا مبادله با فیات یا سایر ارزهای رمزنگاری شده است ، دریافت می کنند. معدنچیان با کار بر روی این سیستم ، حتی برای زمانی که بازار ارزهای دیجیتال خراب می شود ، درآمد خوبی برای خدمات روزانه خود کسب می کنند.

نتیجه

ما چندین روش مفید Jax.Network را در زندگی روزمره ، عمدتا در زمینه معاملات مالی ، مشاهده کرده ایم. این امر حواله های مرزی را بسیار آسان ، ارزان و کارآمد کرده است. با پیشرفت این پروژه ، شکی نیست که بخش مالی را متحول کرده و آن را بیشتر کاربر محور می کند.