منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه می توانم از رمزارز در دنیای واقعی استفاده کنم؟ نگاهی به کریپتو امروز، از ApeFest تا کارت های اعتباری Crypto

چگونه می توانم از رمزارز در دنیای واقعی استفاده کنم؟ نگاهی به کریپتو امروز، از ApeFest تا کارت های اعتباری Crypto

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ارزهای دیجیتال رشد کرده و به یک جنبه عظیم از بازار مالی امروز تبدیل شده است و اغلب هم در فضای مجازی و هم آفلاین مورد بحث قرار می گیرد. ارز دیجیتال بالقوه برای آینده، از غیرمتمرکز کردن بانک‌ها گرفته تا ظرفیت‌های ذخیره‌سازی داده‌های بلاک چین، به این معنی است که قرار است به رشد خود ادامه دهد و حتی در خارج از فضاهای دیجیتال به استفاده بیشتری دست یابد.

اما در حال حاضر، کریپتو برای چه چیزی خارج از فضاهای دیجیتال قابل استفاده است؟ مطمئناً، سرمایه‌گذاری می‌تواند با انتقال آن به فیات، پول واقعی برای کسی به ارمغان بیاورد، اما در شکل نمادین آن، در دنیای واقعی برای چه چیزی می‌توان استفاده کرد؟

از کارت‌های اعتباری کریپتو که توسط پروژه‌هایی مانند Xchange Monster (MXCH) برنامه‌ریزی شده‌اند تا گردهمایی‌های دنیای واقعی مانند ApeFest تا مارک‌های بزرگی که امکان پرداخت در Dogecoin (DOGE) را فراهم می‌کنند، برنامه‌های آفلاین برای ارزهای دیجیتال گسترده هستند و همچنان در حال گسترش هستند.

برندها وارد باند واگن ارزهای دیجیتال می شوند

یک راه قابل توجه برای بیان اینکه چقدر یک ایده توسط جامعه پذیرفته شده است را می توان با پاسخ شرکت ها به آنها رمزگشایی کرد. برای مثال، با نگاهی ساده به اکثر حساب‌های رسانه‌های اجتماعی برند، واضح است که میم‌ها بخشی از زبان عامیانه معاصر شده‌اند، زیرا برندها به طور معمول آنها را برای تعامل با مخاطبان خود پست می‌کنند.

پدیده مشابهی در مورد کریپتو اتفاق افتاد.

دو راه اصلی وجود دارد که برندها خود را با فضای کریپتو ادغام کرده اند. یکی از طریق NFT ها است، با بسیاری از مارک ها که با ساخت NFT برای بسیاری از محصولات محبوب خود، از شوق NFT تابستان 2021 استفاده می کنند. این اثباتی بود که برندها رمزارز و پتانسیلی که در آن وجود دارد را تصدیق و درک می‌کردند و به مخاطبان نشان می‌داد که کریپتو دیگر مورد توجه خاص نیست.

مورد دیگر و مرتبط‌تر با این موضوع، استفاده برندها و مکان‌های خرید از رمزارز به عنوان راهی قانونی برای خرید است. برای مثال، به برند مد روز گوچی، و استفاده از Dogecoin (DOGE) و دیگر توکن‌های رمزنگاری به عنوان یک روش پرداخت پذیرفته شده نگاه نکنید.

این چیزی بود که در اوایل امسال آشکار شد، زمانی که مشخص شد برخی از مکان‌های گوچی در ایالات متحده از ارز دیجیتال به عنوان یک گزینه پرداخت قانونی استفاده می‌کنند، به‌طور شگفت‌انگیزی شامل توکن‌های میم Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB).

ارز رمزنگاری شده

پذیرش رمزارز توسط گوچی که به‌عنوان یک برند مشهور جهانی در نظر گرفته می‌شود، می‌تواند به عنوان یک شاخص بزرگ برای آینده کریپتو در نظر گرفته شود – که به مناقصه معتبر بین‌المللی تبدیل خواهد شد و می‌توان از آن برای خرید به همان روشی که ارز فیات امروزی استفاده می‌شود، استفاده کرد.

با این حال، این آینده ای است که حداقل فعلاً در فاصله کوتاهی از دید باقی مانده است.

ApeFest و انجمن خارجی

با تاکید بر فضاهای رمزنگاری بر روی جامعه، جلسات علاقه مندان به کریپتو در محیط های واقعی تعجب آور نیست و نمونه دیگری از نحوه تعامل و ادغام کریپتو در حال حاضر با دنیای فیزیکی است.

به عنوان مثال، ApeFest را در نظر بگیرید، جایی که دارندگان Bored Ape NFT در یک فضای فیزیکی و دنیای واقعی گرد هم می آیند تا با هم تعامل داشته باشند، بازی کنند و از تحسین مشترکشان برای NFT هایشان لذت ببرند.

چگونه می توانم از رمزارز در دنیای واقعی استفاده کنم؟  نگاهی به Crypto امروز، از ApeFest تا Crypto Credit Cards 6

در ساخت یک جامعه دیجیتالی فیزیکی، ApeFest به افراد این امکان را می‌دهد که با هم ملاقات کنند، دوستان پیدا کنند و خاطره‌سازی کنند. و چه چیزی با ارزش تر از این؟

Xchange Monster and the Crypto Card

ساختن کارت‌های اعتباری و نقدی فیزیکی متصل به کیف پول رمزنگاری یک فرد مفهوم جدیدی نیست، اما با توسعه فناوری کیف پول رمزنگاری، پتانسیل این کارت‌های فیزیکی نیز افزایش می‌یابد.

کیف پول هیولا Xchange Monster (MXCH) و تنوع کارت فیزیکی برنامه ریزی شده آن را در نظر بگیرید.

چگونه می توانم از رمزارز در دنیای واقعی استفاده کنم؟  نگاهی به کریپتو امروز، از ApeFest تا Crypto Credit Cards 7

در Xchange Monster (MXCH)، Monster Wallet یک کیف پول چند زنجیره ای و چند دارایی است. این بدان معناست که می‌تواند دارایی‌های رمزنگاری مختلف، از NFT تا توکن‌ها، تا پاداش‌های بازی که در پلتفرم به دست می‌آید تا ارزهای فیات را در خود نگه دارد. در این پلتفرم، همه این دارایی‌ها را می‌توان به راحتی معامله و مبادله کرد، که امکان یک اقتصاد سریع و سودآور را فراهم می‌کند.

به عنوان مثال، به یک هنرمند NFT برای یک قطعه کار در توکن مادری Xchange Monsters (MXCH) معادل 20 دلار دستمزد پرداخت می شود. در حالی که فرآیند تبدیل ارز دیجیتال به فیات از طریق Monster Wallet بسیار ساده شده است، هنرمند هنوز باید قبل از استفاده این پول را به یک حساب بانکی معمولی و متمرکز منتقل کند.

با کارت فیزیکی، این دیگر مشکلی نخواهد بود. دیگر لازم نیست بانک‌های متمرکز درگیر شوند و در عوض هنرمند NFT می‌تواند مستقیماً از Monster Wallet خود خرید کند. این، همراه با سرعت سریع نقل و انتقالات در Xchange Monster (MXCH)، به این معنی است که تنها در مدت کوتاهی پس از خرید، می‌توان 20 دلار را برای چیزی فیزیکی، در دنیای واقعی، خرج کرد.

از آنجایی که این هنوز یک جنبه در توسعه است، اما با این وجود یک توسعه بسیار امیدوارکننده است، توصیه می‌شود که چشمان خود را به Xchange Monster (MXCH) و پیشرفت‌های آتی آن نگاه کنید.

در مورد Xchange Monster (MXCH) بیشتر بیاموزید:

پیش فروش: https://xchangemonster.boostx.finance/register

وب سایت: https://xchangemonster.com/

اختلاف: https://discord.gg/M5hu5HwbeJ

تلگرام: https://t.me/xchangemonsterofficial

توییتر: https://twitter.com/Xchange_Monster