منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه در زمستان رمزنگاری شده زنده بمانیم

چگونه در زمستان رمزنگاری شده زنده بمانیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت ارزهای دیجیتال تحت تأثیر قانون عرضه و تقاضا است. با افزایش تقاضا، بدون تغییر عرضه، قیمت ها بالاتر می روند. با افزایش عرضه با کاهش تقاضا، قیمت ها کاهش می یابد.

از روز سه‌شنبه، بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال با فرار سرمایه‌گذاران از دارایی‌های پرخطر سقوط می‌کنند.

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در حال سقوط آزاد هستند زیرا سرمایه گذاران از دارایی های پرخطر در بحبوحه افزایش نرخ بهره فرار می کنند. بایننس، بزرگترین پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال جهان نیز به طور موقت برداشت ارزهای دیجیتال را به حالت تعلیق درآورده است.

معامله گران در مواجهه با زمستان کریپتو چه کاری می توانند انجام دهند؟ مانند خرس ها در زمستان، آنها می توانند سعی کنند در هوای سرد بخوابند، اما همانطور که آهنگ می گوید، “پول منتظر نمی ماند”. مانند مورچه ضرب المثلی که مجبور نیست در روزهای بارانی کار کند، باید در زمستان کریپتو “یونجه درست کرد”.

اجماع 2022 به پایان رسیده است و هر یک از آنها به خود ضربه می زند، اما جزئیات وحشتناک شکست ها هنوز نیاز به مرتب سازی دارد. اکنون نشانه‌هایی از بحران نقدینگی، و شاید حتی ورشکستگی، در پلتفرم وام‌دهی متمرکز سلسیوس وجود دارد – احتمالاً «کفش دیگر» پس از باز شدن LUNA/UST کاهش می‌یابد.

ضعیف ها می میرند و قوی ها استخوان هایشان را می خورند? حیف است، ما برای خودمان یک خندق خوب ساخته‌ایم که هیچ غول نمی‌تواند وارد آن شود، و بله، به اندازه کافی تاکتیک‌های ترساندن که باعث می‌شود افراد بیشتری از شر دارایی‌های رمزنگاری‌شان خلاص شوند. کمی تفکر انتقادی لازم است.

ما نه خرس هستیم و نه نهنگ، و بیشتر شبیه پنگوئن‌های کوچک به‌عنوان دیندار رمزارز هستیم. ما به دنبال بهترین استفاده از این آب و هوای یخ زده رمزنگاری هستیم. نکاتی را از این داستان که به عنوان یک کیت بقا برای همه گردآوری کرده ایم، در نظر بگیرید.

چگونه در زمستان رمزنگاری شده زنده بمانیم