منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه توکن های غیر قابل تعویض می توانند فیلم و سرگرمی را مختل کنند؟

چگونه توکن های غیر قابل تعویض می توانند فیلم و سرگرمی را مختل کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هم در بلاک چین و هم در امور مالی غیرمتمرکز سر و صدای زیادی ایجاد کرده‌اند.
  • غول های رسانه ای مانند FOX شروع به بررسی دقیق چشم اندازهای توسعه و سرمایه گذاری در این زمینه کرده اند.

NFT در فیلم و تلویزیون

توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) هم در بلاک چین و هم در امور مالی غیرمتمرکز سر و صدای زیادی ایجاد کرده‌اند. در اوایل سال، شاهد شکوفایی NFT در صنعت موسیقی بودیم. خیلی زود در سینما و تلویزیون هم همین انتظار می رود. «گربه‌های سنگی» که در پایان ماه جولای اکران شد، در 35 دقیقه به فروش رسید و 8.4 میلیون دلار برای صنعت فیلم جمع‌آوری کرد.

استودیوهای فیلم و تلویزیون شروع به بررسی NFT با Enderby Entertainment کرده‌اند که با CurrencyWorks همکاری می‌کند تا VUELE را که پلتفرمی است با هدف ایجاد فضای دیجیتال برای تعامل با کلکسیون‌های دیجیتالی صنعت تولید ایجاد کند. NFT ها منابع جالبی از کالا را به همراه خواهند داشت. این منجر به ایجاد زمینه ای برای هر اندازه تولید می شود تا در مهاجرت دیجیتال شرکت کند.

یک پیشنهاد تجاری قابل اجرا

یکی از بنیانگذاران Rarible.com، الکس سالنیکوف، در مورد NFT ها اظهار داشت که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و مالکیت آنها است که فضای آنها به خوبی رشد کرده است. آنها کم کم به یک ارز جایگزین تبدیل می شوند. با این وجود، او اشاره کرد که NFT ها هنوز در سنین جوانی خود هستند، اما افراد بیشتری آن را از صنایع سنتی، تلویزیون و فیلم به عنوان نمونه استفاده می کنند. او اشاره می کند که اولین نامزدی فیلم در اسکار به عنوان NFT، همین امسال راه اندازی شد! غول های رسانه ای مانند FOX شروع به بررسی دقیق چشم انداز توسعه و سرمایه گذاری در این زمینه کرده اند.

به گفته سالوینوک، راریبل همچنین از یک پیشنهاد NFT توسط کارگردان مشهور مایکل بتس برای جمع آوری بودجه برای اولین مستند تاریخ، که در اصل توسط مهاجرانی از سراسر زمین ضبط شده بود، حمایت کرد. ممکن است به نظر حرکت‌های کوچکی در مسیر درست به نظر برسد، اما دیگران در عرصه NFT معتقدند که پیش‌بینی می‌کنند یک تغییر بزرگ‌تر در صنعت سرگرمی و فیلم است.

رئیس استراتژی در آزمایشگاه‌های Theta (شرکت پشتیبان شبکه Theta می‌گوید که توکن‌های غیرقابل تعویض در شرکت تولیدکننده تبدیل به یک کیک داغ شده‌اند و همه به دنبال آن هستند. همه آنها به دنبال راهی برای افزایش تعامل طرفداران و جریان درآمد هستند. ممکن است مدتی طول بکشد تا مراحل ثبت نام در شرکت فیلم پیچیده انجام شود، انتظار می رود NFT ها برای صنعت حیاتی باشند.

تماس نزدیک تر و تأثیر بهتر

خرید NFT های Stoner Cat برای دسترسی به قسمت ها 0.35 ETH (3792.37 USD) هزینه دارد. این قیمت بالا نشان می دهد که NFT ها به سرعت در سرگرمی مورد استفاده قرار گرفته اند. جدای از استفاده های سودآور فعلی از NFT ها، بسیاری از مردم انتظار دارند که در طول زمان و با ظهور کاربردهای بیشتر، سودمندی افزایش یابد. انتظار می‌رود که NFTها به صنعت اجازه اهرم بیشتری از پروژه‌های خود را می‌دهند، برای مثال زمانی که NFTها راه‌اندازی می‌شوند و تامین مالی می‌شوند. همچنین ارتباط نزدیک تری با مشتریان خود به ارمغان می آورد.

با این حال، تحلیلگران دیگر بر این باورند که علاوه بر ارائه درآمد و منابع مالی جدید، NFTها می‌توانند به شکل‌ها و رویارویی‌های بیشتری در صنعت تلویزیون و سینما منجر شوند. NFT ها قطعا در طول زمان رشد خواهند کرد.

به گفته سالنیکوف، فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی بیشتری برای متمایزترین محتوا از NFT استفاده خواهند کرد. NFT ها در نهایت در تجارت تولید جذب می شوند تا جایی که تبدیل به یک جزء مهم و غیرقابل تفکیک از صنعت شوند. کامرون شل از VUELE معتقد است NFT ها صنعت را متحول و متحول خواهند کرد. عرضه هنر از تولید به تماشاگران، نه تنها به دلیل منشأ و حفظ کیفیت، تعامل شخصی با توزیع کنندگان و هنرمندان خواهد داشت.