منو سایت

چگونه به Dogechain پل کنیم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Dogechain به دلیل خدمات پیشرفته ای که ارائه می دهد به جذب سرمایه گذاران ادامه داده است. افزایش کاربرد Dogecoin دلیلی است که سرمایه گذاران به آن هجوم آورده اند. همانطور که در چند روز گذشته عملیاتی شده است، ترافیک قابل توجهی داشته است. از آنجایی که شبکه اصلی زنجیره‌ای برای Dogechain فعال است، کاربران می‌توانند دارایی‌های Doge خود را پل بزنند و آن‌ها را برای استفاده در بلاک‌چین ذکر شده پس بگیرند.

بلاک چین مذکور یک پروتکل L2 است که بر روی Polygon Edge ساخته شده است. هدف این بلاک چین افزایش کاربرد Doge برای اهداف مختلف است. اینها شامل امور مالی غیرمتمرکز، توکن های غیرقابل تعویض و بازی است. کاربران مشتاقند بدانند چگونه این شبکه را به کیف پول متاماسک خود پیوند دهند. فرآیند این پیوند بسیار ساده است و می تواند در چند مرحله تکمیل شود.

در اینجا مروری کوتاه بر Dogechain و نحوه پل زدن آن است.

L2 به Dogecoin

همانطور که در بالا گفته شد Dogechain یک پروتکل غیر سنتی Layer-2 است که به Dogecoin مرتبط است. تفاوت بین آن و پروتکل های سنتی L2 عدم وابستگی بین توسعه دهندگان آن و بنیانگذاران L1 است. اگرچه توسعه دهندگان Dogecoin گفته اند که هیچ پیوندی به این زنجیره ندارند، ترافیک بسیار زیادی برای آن دیده شده است. دلیل آن مزایای افزایش یافته ای است که کاربران در قالب آن می بینند.

زنجیره L2 گفته شده Dogecoin را برای اهداف عملی به شبکه های دیگر متصل می کند. زنجیره مذکور با ماشین مجازی اتریوم سازگار است و بنابراین می تواند برای اهداف مختلف استفاده شود. بنابراین، در نهایت، Doge سودمندی پیدا کرد. برخی از پیش نیازها برای اتصال کاربران به Dogechain وجود دارد.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که Dogechain را به کیف پول متاماسک آنها متصل کنید. قبل از اتصال به کیف پول متاماسک، کاربران باید حداقل 100 دلار DOGE تهیه کنند. اگر کاربر حداقل 100 Doge یا wDOGE در کیف پول خود نداشته باشد، نمی تواند ادامه دهد. اگر کسی از مقدار کمتری استفاده کند، فرآیند پل زدن آغاز نخواهد شد. اگر این دوج در کیف پول شخصی یا صرافی باشد، می توان از آنها برای اهداف پل زدن استفاده کرد.

پل زدن به Dogechain

کاربران باید مجوز برداشت DOGE موجود را به یک آدرس Dogecoin خارجی داشته باشند. برخی از سرویس‌ها مانند Robinhood و eToro از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کنند، بنابراین کاربران آن‌ها قادر به پل زدن نیستند. اگر کاربران کیف پول Dogechain ندارند، می توانند با نصب افزونه مرورگر متامسک این کار را انجام دهند. مرحله گفته شده کاربر را با قراردادهای هوشمند L2 متصل می کند.

تصویر 157
منبع: مدیوم

مرحله بعدی پل زدن $DOGE در Dogechain با استفاده از متاماسک است. فرآیند بسته بندی Dogecoin بسیار ساده است و برای همه انواع کاربران با استفاده از سیستم عامل های مختلف ساده شده است. اولین قدم بازدید از صفحه پل زدن Dogechain است که از طریق https://bridge.dogechain.dog/ قابل بازدید است. کاربران برای ورود به کیف پول متاماسک خود باید بر روی اتصال کیف پول کلیک کنند.

تصویر 158
منبع: مدیوم

مرحله زیر این است که گزینه Metamask را انتخاب کرده و یکی از گزینه های موجود را انتخاب کنید. پیامی در مورد تغییر شبکه اصلی Dogechain ظاهر می شود که کاربر باید آن را بپذیرد. مرحله بعدی گزینه واریز روی صفحه نمایش آنها است، جایی که آنها باید آدرسی را که باید DOGE را در آنجا ارسال کنند تأیید کنند.

تصویر 159
منبع: مدیوم

کاربران می توانند گزینه QR را انتخاب کنند یا آدرس کیف پول پل را کپی و جایگذاری کنند. تب “حساب” پیشرفت تراکنش را نشان می دهد. نیاز به حداقل 6 تایید وجود دارد که منجر به استخراج wDOGE برای کاربران می شود. wDOGE ضرب شده به آدرس Dogechain کاربر ارسال خواهد شد.

تصویر 160
منبع: مدیوم

نتیجه

Dogechain روند پل زدن $DOGE به شبکه L2 را اعلام کرده است. این فرآیند را می توان در چند مرحله ساده تکمیل کرد. کاربران باید کیف پول متاماسک خود را به L2 متصل کنند و سپس با استفاده از آدرس داده شده، Doge را پل بزنند. با تکمیل فرآیند تأیید، کاربران می‌توانند wDOGE را دریافت کنند.