منو سایت

چگونه اگر پول ندارید پول در بیاورید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

جهان در حال گذر از رکود است و این اولین بار نیست که شاهد رکود است. تقریباً تمام مشاغل در سراسر جهان در طول دوران کرونا و پس از کرونا پول و ارزش زیادی از دست داده اند. در طول همه‌گیری، 60 درصد شرکت‌ها تعطیل می‌شوند که مشکلات زیادی را برای بخش‌های تجاری و شغلی ایجاد می‌کند. شرکت ها قادر به استخدام افراد بیشتری نیستند و در معرض خطر نکول قرار دارند.

در بسیاری از کشورهای اقتصادی برتر مانند بریتانیا و آلمان، هزینه های زندگی هر روز بالا و بالا می شود. در چنین شرایط تلخی، باید به مردم امیدوار باشیم که بدون صرف حتی یک ریال، می توانند درآمد بیشتری کسب کنند. مقاله زیر چند استراتژی را توضیح می دهد که به شما کمک می کند در زمانی که پول ندارید پول در بیاورید.

Aqui- استخدام

زمانی که یک شرکت در آستانه پیش‌فرض است و شما همه کارمندان آن را به جای خدمات آن خریداری کرده‌اید، به آن استخدام Aqui می‌گویند. این یکی از راه های میانبر برای کسب درآمد زیاد است. هنگامی که آن را از شرکت دیگری خریداری می کنید، باید برای پیشرفت مشتریان خود پول خرج کنید.

چگونه اگر پول ندارید پول در بیاورید 1

اگر رقبای شما در حال تعطیل کردن کسب و کار هستند، باید استعدادهای برتر آنها را با ارزش کمتری استخدام کنید تا به رشد کسب و کار خود کمک کنید. چه رستوران، یک باشگاه ورزشی یا یک تجارت فناوری داشته باشید، همیشه باید از این استراتژی برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید.

جذب مشتری

جذب مشتری به معنای به دست آوردن مشتریان بیشتر و بیشتر بدون صرف هزینه برای آن است. همانطور که در بالا ذکر شد، بیش از 60 درصد از مشاغل پس از همه گیری در حال تعطیل شدن هستند. همه این کسب و کارها مشتری داشتند و ایجاد استراتژی برای آوردن این مشتریان به کسب و کار شما، جذب مشتری است.

چگونه اگر پول ندارید پول در بیاورید 2

اگر استراتژی محکمی برای جذب و تغذیه مشتریان داشته باشید، کسب و کار شما در کمترین زمان رشد خواهد کرد و مشتریان وفادار و سود بهتری خواهید داشت. چگونه یک استراتژی جذب مشتری بهتر بسازیم؟ فرض کنید یک کسب و کار در حال تعطیلی خیابان است. به سراغ مالک می روید و می گویید همه مشتریانی که برایشان وقت و انرژی صرف می کنید می توانند به کسب و کار شما بیایند.

بهترین راه برای انجام این کار این است که صاحب کسب و کار تعطیل شده یک ایمیل با چند پیوند وابسته ارسال می کند و هرکسی که به کسب و کار شما منتقل می شود برای دو سال آینده به مالک تخفیف می دهد.

کسب دارایی

این یکی از پیچیده ترین سه راه کسب درآمد است. در چنین معامله ای، به جای کل سهام، یک دارایی یک شرکت تعطیل را خریداری می کنید. خرید تمام دارایی ها و بدهی ها در خرید سهام بهترین کار است. خرید دارایی‌های خاص به شما این امکان را می‌دهد که همه آن دارایی‌ها را داشته باشید، که می‌تواند در روزهای آینده سودآورتر باشد. با این حال، زمان و تحقیق زیادی نیاز است تا بدانید کدام دارایی یک کسب و کار در صورت خرید آن بهتر عمل می کند.

چگونه اگر پول ندارید پول در بیاورید 3

مزیت چنین شکلی از خرید این است که خطر از دست دادن پول و زیان احتمالی کمتری وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید به رشد دارایی‌های شرکتی که قبلاً ورشکسته شده‌اید، کمک کنید.

افکار نهایی

برای کسب درآمد از این طریق نیازی به داشتن یک کسب و کار ندارید. شما می توانید فقط یک دلال بین دو شرکت باشید. شما می توانید بین شرکتی که در حال تعطیل کردن تجارت خود است با شرکتی که پتانسیل خرید آن را دارد معامله کنید.

به عنوان مثال، اگر رستورانی در حال تعطیل شدن است، در رستوران های مختلف جستجو می کنید تا ببینید چه کسی می خواهد برای معامله با یک رستوران ورشکسته به شما درصدی بدهد. اگر می خواهید بدانید چگونه بدون خرج کردن پول درآورید، این سه ایده است.