منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه از مسابقه کوین بیس اترنیتی $ERN کسب کنید

چگونه از مسابقه کوین بیس اترنیتی $ERN کسب کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر کاربر فعال کوین‌بیس بوده‌اید، امتحان جدید Ethernity Chain در برنامه‌های صرافی نباید آنقدرها هم شگفت‌انگیز یا عجیب باشد. اما برای افراد غیرکاربر، Coinbase یک سرویس یادگیری و کسب درآمد برای ارزهای دیجیتال اجرا می‌کند که در آن کاربران تشویق می‌شوند در حین کسب درآمد، آموزش‌های مربوط به ارز دیجیتال را تماشا یا مطالعه کنند.

بنابراین، مسابقه کوین بیس اترنیتی فقط یک کمپین جدید در صرافی است که هدف آن آموزش کاربران در مورد زنجیره اترنیتی است. کاربران برای پاسخ دادن به آزمون‌ها، به‌ویژه از طریق آموزش‌هایی که برای آن‌ها ارائه می‌شود، مقدار مشخصی از ارز دیجیتال Ethernity Chain دریافت می‌کنند.

Ethernity Chain چیست؟

طبق این وب سایت، Ethernity به عنوان اولین پلتفرم NFT تایید شده و دارای مجوز در جهان توصیف شده است. این اساساً یک بازار جامعه محور است که نسخه محدود NFT های تأیید شده (aNFT) و کارت های معاملاتی را از چهره های محبوب ارائه می دهد.

Ethernity توسط یک سرمایه گذار اولیه ارزهای دیجیتال به نام نیک رز تاسیس شد. این پلتفرم همچنین دارای حضور اجتماعی قوی و حمایت از سرمایه گذاران خطرپذیر محبوب مانند Black Edge Capital، Morningstar Ventures، Spark Digital Capital، Woodstock، و Genesis Block Ventures است.

شایان ذکر است که اترنیتی در درجه اول چهره های قابل توجه را هدف قرار می دهد. این شرکت با هنرمندان دیجیتال، مارک‌های محبوب، نمادهای ورزشی و چهره‌های سرگرمی همکاری می‌کند تا NFT‌های تأیید شده نسخه محدود را منتشر کند، که می‌توان آن‌ها را به راحتی در بازار اترنیتی خرید و معامله کرد.

این بازار توسط رمز بومی، ERN طراحی شده است. توکن مبتنی بر اتریوم برای مناقصه و خرید هنرهای انحصاری و ANFT های نادر در Ethernity استفاده می شود. ERN همچنین به دارندگان اجازه می دهد تا در تجربیات و رویدادهای مجازی و دنیای واقعی شرکت کنند. این اساساً رمز تراکنشی و کاربردی زنجیره اترنیتی است.

علاوه بر تقویت معاملات در بازار اترنیتی، دارندگان ERN می‌توانند توکن را برای به دست آوردن Stones، که می‌توانند برای خرید NFT‌های انحصاری بازخرید کنند، پرورش دهند. Ethernity Chain بیشتر شبیه یک انگیزه برای سرمایه‌گذاری، 75 درصد سود حاصل از فروش را در بلندمدت در ERN قفل می‌کند، و از استخر سهام و پتانسیل پاداش برای کاربران خود بهره می‌برد. همچنین، این وب‌سایت می‌خواند که «بخشی از درآمد حاصل از فروش ممکن است به شرکای خیریه ما برسد.»

مسابقه کوین بیس اترنیتی توضیح داد

مسابقه کوین بیس اترنیتی با برنامه های معمولی کوین بیس یادگیری و کسب درآمد تفاوتی ندارد. رویه ها کاملاً یکسان است. با این حال، کاربران علاقه مند بیشتر در مورد اترنیتی به جای صنعت کلی ارزهای دیجیتال یاد می گیرند.

کمپین یادگیری و کسب درآمد ERN در Coinbase در 2 ژوئن اعلام شد و در حال حاضر ادامه دارد. به شرکت‌کنندگان برای هر آزمونی که انجام می‌دهند، ۳ دلار ERN پاداش داده می‌شود که می‌تواند HODL شود یا با ارزهای دیجیتال دیگر مبادله شود.

چگونه در مسابقه کوین بیس اترنیتی شرکت کنیم

  • اولین قدم برای شرکت در مسابقه کوین بیس اترنیتی، ثبت نام در صرافی است. برنامه یادگیری و کسب درآمد در Coinbase فقط برای کاربران ثبت نام شده در دسترس است.
  • پس از آن، می توانید به بخش Learn and Earn صرافی بروید تا کمپین های موجود را ببینید. این نیز در هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ صرافی موجود است.
  • دوره Ethernity Chain را شروع کنید. تمام آموزش های ارائه شده در مورد اترنیتی را تماشا کنید و یاد بگیرید.
  • پس از تکمیل آموزش ها، یک آزمون ساده برای تست آنچه یاد گرفته اید به شما ارائه می شود. در صورت پاسخ صحیح، 3 دلار توکن ERN در حساب Coinbase خود دریافت خواهید کرد.

قیمت بازار ERN

در زمان نگارش این مقاله، ERN با ارزش بازار 26.6 میلیون دلار با قیمت 1.75 دلار معامله می شد.

ERN YTD نمودار coinmarketcap
ERN YTD نمودار coinmarketcap

توکن ERN در هر دو شبکه اتریوم و Polygon موجود است. حداکثر عرضه آن 30،000،000 ERN است و می توان آن را در چندین صرافی بزرگ مانند Coinbase، Binance، CryptoCom، OKX، KuCoin، Huobi، Gateio، از جمله Uniswap خریداری کرد.