منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چگونه از ستاره موسیقی، ایردراپ $ECHOKE Davido بهره مند شویم

چگونه از ستاره موسیقی، ایردراپ $ECHOKE Davido بهره مند شویم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • Davido شروع به پخش توکن اجتماعی $ECHOKE کرد.
  • Airdrop ماهانه از نوامبر 2021 تا دسامبر 2022 برگزار می شود.
  • دایدو قصد دارد توکن NFT خود را شناور کند.

چند روز پس از اینکه دیوید آدلکه، دیوید آدلکه با نام مستعار دیودو، سوپراستار موسیقی نیجریه، راه‌اندازی توکن اجتماعی خود، $ECHOKE را اعلام کرد، جزئیات بیشتری در مورد نحوه عملکرد ایردراپ $ECHOKE منتشر کرد.

این توکن برای دسترسی به هدایا، کالاها، محتوای انحصاری، رویدادها و موارد دیگر استفاده خواهد شد. تمام منابع توکن در سایت Omegoat میزبانی می شود.

به یاد بیاورید که Davido و Bitsika، شرکت فناوری که این سکه را توسعه داده اند، در اعلامیه خود گفتند که نشانه اجتماعی در هیچ صرافی یا DEX لیست نمی شود و فقط از طریق ایردراپ های گاه به گاه از 28 نوامبر توزیع می شود.

ایردراپ $ECHOKE چگونه کار می کند

بر اساس انتشار Omegoat، ایردراپ هر ماه بین نوامبر 2021 و دسامبر 2022 برگزار می شود.

تنها چیزی که طبق بیانیه برای بهره مندی کاربران لازم است این است که در وب سایت Omegoat و با یک حساب جی میل ثبت نام کنند. پس از آن، کاربران ثبت نام شده از طریق فرمی در وب سایت، که با شروع airdrop قابل مشاهده می شود، پاداش دریافت می کنند.

تنها چیزی که برای پر کردن فرم لازم است این است که کاربر آدرس کیف پول زنجیره ای هوشمند بایننس خود را ارائه دهد و پس از چند دقیقه، توکن در کیف پول ارائه شده رها شود.

هر ماه، 1000 کاربر ثبت نام‌شده منحصربه‌فرد با یک توکن ECHOKE 9000 دلاری پاداش می‌گیرند. BNB اندکی نیز برای جبران هزینه گاز توکن $ECHOKE به این کیف پول ارائه می شود.

پس از اینکه 1000 کاربر مختلف ایردراپ را دریافت کردند، به طور خودکار، ایردراپ به پایان می رسد و شمارش معکوس برای ایردراپ ماه بعد آغاز می شود.

Omegoat از ماه دسامبر شروع به دریافت هدایا می کند زیرا فقط ذینفعان خوش شانس Airdrop واجد شرایط دریافت هدایا هستند.

Davido NFT در حال انجام است

Omegoat در بیانیه مطبوعاتی قبلی خود فاش کرد که در مقطعی، سوپراستار موسیقی NFT خود را شناور خواهد کرد.

ما نیز عمیقاً به NFT ها می رویم. NFTها به‌عنوان راهی برای هنرمندان دیجیتالی شروع شدند تا آثار خود را تأیید کنند و در نهایت به خاطر درخشش خود، حقوق لازم را دریافت کنند. از آن زمان به روشی برای جوامع آنلاین تبدیل شده است تا هویت مشترکی را برای یک هدف مشترک ایجاد کنند، اگر بخواهید، علامت قبیله ای برای جوامع آنلاین.