منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چه اتفاقی برای بیت کوین در این دهه خواهد افتاد؟

چه اتفاقی برای بیت کوین در این دهه خواهد افتاد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

زمانی که بیت کوین معرفی شد، به عنوان یک انقلاب در کل اکوسیستم مالی پیش بینی می شد. اما آن انقلاب تاکنون محقق نشده است. این یک واقعیت است که دهه اول بیت کوین مملو از رسوایی ها، نوسانات وحشیانه قیمت و گام های اشتباه بود. پس از به دست آوردن رکورد قیمت بالای 63000 دلار در آوریل 2021، ارزش بیت کوین در سال گذشته به 48000 کاهش یافت. با این حال، سرمایه گذاران و علاقه مندان به بیت کوین خوش بینی خود را نسبت به آینده بیت کوین افزایش داده اند. آنها فکر می کنند این دهه بیت کوین برای سرمایه گذاران بیت کوین جامع و پربار خواهد بود bit-indexai. اما پیش‌بینی‌هایی در مورد اینکه در این دهه چه اتفاقی برای بیت‌کوین خواهد افتاد وجود دارد، بنابراین به ما اطلاع دهید.

مقررات رمزنگاری!

شاید ندانید، اما قانونگذاران در سرتاسر جهان در حال کشف این هستند که چگونه قوانینی را در فضای بیت کوین وضع می کنند تا آن را برای سرمایه گذاران ایمن کنند و برای مجرمان سایبری گزینه ای کمتر جذاب باشد. بنابراین می توانید منتظر صحبت هایی در مورد تنظیم بیت کوین باشید. مقامات ایالات متحده نیز علاقه زیادی به تنظیم بیت کوین نشان می دهند، به خصوص پس از سقوط terra luna. نوسان قیمت و ریسک های مختلف در بازار بیت کوین، دولت را به فکر تنظیم ارز بیت کوین می اندازد. پس از اتفاقاتی که در هفته های گذشته در بازار کریپتو رخ داد، مشخص است که برخی مقررات به زودی در این دنیای کریپتو وارد خواهد شد. یکی دیگر از دلایل اعمال کنترل بر روی بیت کوین نیز می تواند سقوط در وام دهندگان DeFi باشد.

اگرچه، برای بیت کوین راه بسیار طولانی است. امسال می‌توانیم شاهد پیشرفت‌هایی در زمینه تنظیم بیت‌کوین و کریپتو باشیم. جو بایدن یک فرمان اجرایی را امضا کرده است که در آن از سازمان های دولتی خواسته شده است تا توسعه مسئول بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال را بیاموزند. وزارت خزانه داری آمریکا اولین چارچوب خود را برای جلوگیری از دستور رئیس جمهور منتشر کرد. در این چارچوب به نحوه تعامل با سایر کشورها در خصوص دارایی های دیجیتال اشاره شده است. تنظیم بیت کوین یک موضوع کاملاً داغ برای سرمایه گذاران است، اما بسیاری از کارشناسان می گویند که برای سرمایه گذاران سود به همراه خواهد داشت و برای این صنعت نیز مناسب است. مقررات بیشتر در این صنعت به معنای سطح بالاتر ثبات در بازار پر نوسان ارز دیجیتال خواهد بود. همچنین از فعالیت های کلاهبرداری که در فضای کریپتو اتفاق می افتد جلوگیری می کند.

پذیرش سازمانی گسترده تر بیت کوین

باید بدانید که شرکت های جریان اصلی در صنایع مختلف به بیت کوین و بلاک چین علاقه دارند. به عنوان مثال، شرکت AMC اعلام کرد که پرداخت بیت کوین را می پذیرد. علاوه بر این، اپلیکیشن های پرداخت مالی مانند پی پال و اسکوئر به کاربران اجازه می دهند بیت کوین را از پلتفرم خود خریداری کنند. کارشناسان پیش بینی می کنند که شرکت های بیشتری از بیت کوین و فناوری بلاک چین در دهه کنونی استفاده کنند. این می تواند یک مزیت برای سرمایه گذاران بیت کوین باشد زیرا در حال حاضر، استفاده از بیت کوین برای خرید چیزها برای آنها منطقی نیست. اما با شروع پذیرش بیشتر خرده فروشان پرداخت بیت کوین، چشم انداز بیت کوین در آینده تغییر خواهد کرد. همچنین می تواند تاثیر قابل توجهی بر قیمت بیت کوین داشته باشد.

رشد در امور مالی غیرمتمرکز!

تحولات نوظهور بیت کوین مانند امور مالی غیرمتمرکز و سازمان های خودمختار به بالاترین حوزه رشد بیت کوین در این دهه تبدیل خواهند شد. شاید ندانید، اما اگر روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید، احتمالاً از اصطلاح DeFi اطلاع دارید. دنیای آنلاین خدمات مالی مختلف توسط بیت کوین و فناوری بلاک چین قوی می شود. مصلحت از ویژگی قراردادهای هوشمند برای مبادله واسطه های قدیمی مانند بانک ها استفاده می کند. به زبان ساده، کسب‌وکارهایی که در رابطه با مدیریت مالی خود با آنها تعامل داریم، با نرم‌افزار جایگزین می‌شوند.

با این حال، DeFi هنوز یک فناوری جوان است، اما می توانید انتظار رشد تصاعدی در این زمینه را در این دهه داشته باشید. باید بدانید که پالایش حیاتی ترین مرحله برای DeFi است. گام بعدی برای این فناوری این است که بفهمیم چگونه می‌توانند کدهای عالی بسازند و هر کار را به روشی درجه یک انجام دهند. با این حال، یک اشکال نیز وجود دارد زیرا شماره‌گیری‌های نظارتی کمتر برای ایمن نگه داشتن بیت کوین شما. بهتر است DeFi را به عنوان غرب وحشی سرمایه گذاری و بانکداری به طرق مختلف در نظر بگیرید. اگر دارایی های خود را به دست کلاهبرداران از دست بدهید، نمی توانید آنها را پس بگیرید.