منو سایت

چرا XRP بالا می رود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

قیمت XRP در حال حاضر حدود 25 درصد افزایش را نشان می دهد و در ماه گذشته 41 درصد افزایش یافته است. به گفته وکیل مدافع جیمز کی فیلان، حکمی در مورد اینکه آیا XRP یک امنیت است یا خیر تا اواسط دسامبر پیش بینی می شود. نظر سرمایه گذاران در مورد چشم انداز بلندمدت XRP ممکن است به دلیل هیجانی که در اطراف اخبار وجود دارد تقویت شود.

رگولاتور اوراق بهادار در دسامبر 2020 شکایتی علیه ریپل تنظیم کرد و مدعی شد که این شرکت قوانین اوراق بهادار را هنگام انتشار XRP برای سرمایه گذاران در عرضه اولیه سکه (ICO) زیر پا گذاشته است.

XRP و سرمایه گذاران به یک حکم مثبت امیدوارند

این پرونده تأثیر زیادی بر روی آن گذاشته است و منجر به حذف دارایی از چندین صرافی ارزهای دیجیتال شده است. با این حال، ممکن است عواقب قابل توجهی در بازار داشته باشد زیرا ممکن است در را برای SEC باز کند تا بعداً دارایی های دیجیتال را به عنوان اوراق بهادار معرفی کند.

آزمایشگاه ریپل در 18 سپتامبر درخواستی برای قضاوت اجمالی ارائه کرد. این رویه قانونی مستلزم تصمیم گیری نهایی دادگاه بر اساس واقعیت ها به جای دستور محاکمه است. علاوه بر این، SEC توسط رهبری ریپل به دلیل عدم ایجاد شرایط برای تعیین XRP به عنوان یک امنیت مورد انتقاد قرار گرفته است.

اگر شکایت SEC به زودی به نتیجه برسد هنوز مشخص نیست. سرمایه گذاران در این پلتفرم با این وجود خوش بین هستند. علاوه بر این، به نظر می رسد بازار یک نتیجه مثبت را برای آزمایشگاه های ریپل پیش بینی می کند، و همچنین به نظر می رسد که SEC اخیراً رویکردی تسامح تر در این مورد اتخاذ کرده است.

استراتژی جدید ریپل در مورد تغییرات آب و هوایی

بیش از یک سال است که بازار کریپتو به دلیل سهم خود در تغییرات آب و هوایی مورد انتقاد قرار گرفته است. علاوه بر این، تعدادی از قانونگذاران از دارایی های دیجیتال به دلیل مصرف بیش از حد منابع انتقاد کرده اند.

ریپل اما می خواهد داستان را تغییر دهد. آزمایشگاه ریپل گفت در اوایل این هفته که به بیش از 375 شرکت دیگر پیوسته بود در تلاش برای ساختن آینده ای مثبت برای انرژی، پیمان آب و هوا را پذیرفتند.

تحلیل قیمت

از نظر فنی، قیمت XRP در تلاش است تا دومین بسته شدن روزانه را بالاتر از یک مانع بلندمدت خط روند نزولی تضمین کند، و در 24 ساعت گذشته، حجم معاملات و سود باز در قراردادهای آتی هر دو به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

Kingfisher، ارائه‌دهنده داده‌های تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، گفت که خریداران «مطمئناً فرصتی برای کاهش XRP طولانی مدت خواهند داشت».

به طور کلی، معامله‌گران روزانه و نوسانی در سطوح مقاومت بلندمدت سود می‌برند و پس از خروج موفقیت‌آمیز دارایی از فاز ادغام طولانی‌مدت، پایین‌ترین قیمت یا حرکتی که ساختار بازار را تغییر می‌دهد، برای رد قیمت و آزمون‌های حمایتی پایین‌تر آماده می‌شوند.

بازدید CTFC از آزمایشگاه ریپل

به نظر می رسد آزمایشگاه ریپل در حال بحث و گفتگوی پیشرفته با یک ناظر مالی دیگر است در حالی که SEC را در مورد طبقه بندی مناسب برای XRP به چالش می کشد.

به عنوان بخشی از “تور یادگیری” خود در مورد ارزهای دیجیتال، کارولین فام، کمیسر کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، اوایل این هفته اعلام کرد که از مدیر عامل آزمایشگاه ریپل، برد گارلینگ هاوس بازدید کرده است. این بازدید این امید را ایجاد کرد که همانطور که کمیسیون بورس و اوراق بهادار می خواهد، ممکن است به جای یک اوراق بهادار، به عنوان یک کالا طبقه بندی شود.

XRP هنوز یک گزینه سرمایه گذاری مطلوب برای سرمایه گذاران است. این خوش بینی دوباره وجود دارد که ارزش سکه با پایان سال افزایش خواهد یافت.