منو سایت

چرا USTC پمپاژ می کند؟ بیش از 700٪ در 3 روز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کریپتوهای ظاهراً «مرده» Terra در حال سرپیچی از بازار نزولی هستند. استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD Classic (USTC) دوباره آتش گرفت و در چند روز گذشته با وجود فروپاشی بازار ارزهای دیجیتال، بیش از 700 درصد ارزش خود را پس گرفت.

هر دو توکن در حال حاضر بیشترین سود را در Binance دارند.

تصویر 400
تصویر 400

USTC در سه روز بیش از 700٪ افزایش می یابد

در زمان نگارش این مقاله، USTC با قیمت 0.07922 دلار در Coinmarketcap معامله می شد. این نشان دهنده افزایش بیش از 70 درصدی نسبت به قیمت قبلی در 24 ساعت قبل است. USTC ممکن است از یک مارک دلار خارج شده باشد، اما داده ها نشان می دهد که علاقه معامله گران به این توکن در چند روز گذشته افزایش یافته است.

USTC حجم معاملات فعلی 372,482,567 دلار را مشاهده می کند که نسبت به روز گذشته افزایش قابل توجهی 282.64 درصدی را نشان می دهد. این حجم، حرکت رو به رشد خرید برای USTC را تأیید می کند، همانطور که با افزایش قیمت مشهود است.

تصویر 401
تصویر 401

قیمت USTC از 0.01115 دلار در 26 ژوئن به 0.0987 دلار که اوایل امروز ثبت شد شروع به افزایش کرد که به معنای افزایش 785 درصدی ظرف سه روز است. اگرچه قیمت نسبت به بالاترین قیمت امروز اندکی کاهش یافته است، ارزش بازار در حال حاضر به 827,660,969 دلار رسیده است که 54 بزرگترین بازار ارز دیجیتال است.

همان حرکت صعودی در Terra Classic (LUNC) مشاهده می شود، اما به اندازه دیگری قابل توجه نیست. LUNC از 26 ژوئن بیش از 135 درصد افزایش یافته است. این توکن در حال حاضر 0.0001367 دلار قیمت دارد و ارزش بازار آن 899،371،481 دلار است. حجم معاملات نیز در 24 ساعت گذشته بیش از 100 درصد افزایش یافته است.

گرفتن

چرا USTC پمپاژ می کند؟

بسیاری از معامله گران در حال حاضر با وضعیت فعلی LUNC و USTC روبرو هستند، اما کنجکاو هستند که دلایل افزایش این توکن ها را بدانند.

هیچ اطلاعیه توسعه مهمی با Terra Classic وجود ندارد که به این افزایش دامن بزند. با این حال، این حرکت ممکن است توسط فعالیت‌های کیف پول اخیر بزرگترین صرافی ارز دیجیتال Binance ایجاد شده باشد.

کیف پول اصلی/خروجی بایننس Terra در چند روز گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این کیف پول مقدار قابل توجهی LUNC و UST نسبت به ارسال دریافت کرده است. به عنوان مثال، در مجموع 5.77 تریلیون LUNC تا 22 ژوئن به کیف پول Binance ارسال شد.

در حال حاضر، کیف پول Binance در حال حاضر 2.5 تریلیون LUNC (حدود 36٪ از عرضه) و 1.039 میلیارد USTC (حدود 10٪ از عرضه) را در اختیار دارد. با چنین موقعیتی در LUNC و USTC، دارندگان Terra Classic حدس می زنند که بایننس می تواند چیزی را برنامه ریزی کند.

همچنین شایان ذکر است که انجمن Terra Classic در حال پیشرفت با پیشنهاد اجرای “1.2% مالیات بر سوخت” اضافی در تراکنش LUNC است. چهار اعتبارسنجی در حال حاضر از شبکه آزمایشی برای این پیشنهاد پشتیبانی می کنند و StarShip Universe اعلام کرد که LUNC را به عنوان پرداخت با سوختگی مالیات.

آیا کوون مسئول بدبختی ترا است؟

چهار ماه پیش، Terra یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال بود. با این حال، این توکن پس از عدم پیوند استیبل کوین USTC در ماه می، به شدت از کار افتاد. این حادثه حدود 40 میلیارد دلار از پول سرمایه گذاران را از بین برد و آنها را با توکن های تقریباً بی ارزش رها کرد.

جامعه برای احیای دارایی های قدیمی مبارزه کرده است. اخیراً یک گروه معروف بین المللی هکری به نام Anonymous، دو کوون، بنیانگذار Terra را تهدید به افشاگری کرد و مدعی شد که او مسئول این اتفاق ناگوار است.