منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا Horizon Protocol BSC را به عنوان پلتفرم کامل NFT انتخاب کرد

چرا Horizon Protocol BSC را به عنوان پلتفرم کامل NFT انتخاب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پروتکل افق در بالای زنجیره هوشمند Binance (BSC) به عنوان راهی برای بهره مندی از مقیاس پذیری بلاک چین ، عملکرد بین زنجیره ای و توانایی آن برای کاهش ازدحام شبکه ساخته شد. در نتیجه ، این پروتکل بدون دردسر در استقرار تراکنش های سریع و کم هزینه در دارایی های رمزنگاری شده مصنوعی کار می کند. پروتکل افق از تجارت دارایی های مصنوعی مبتنی بر NFT پشتیبانی می کند.

این پلت فرم از Synthentix-یک پلت فرم تجاری مصنوعی مبتنی بر اتریوم-جدا شد. با این حال ، برای جلوگیری از مقیاس پذیری م affectثر بر بلاک چین اتریوم ، پروتکل Horizon از طریق زنجیره هوشمند Binance به کار گرفته شد.

NFT ها نیاز به بلاک چین امن دارند

بلاک چین نشان داده است که سیستم کاملی برای تضمین امنیت و انتقال ارزشهای محافظت شده از سرمایه گذاری های فوق است. ضروری است زیرا پس از ایجاد ، هیچ تغییری در فناوری بلاک چین ایجاد نمی شود. به شرطی که NFT ها ، در موارد متعددی ، به دلیل دارا بودن ارزش یا کمیابی ، به عنوان دارایی های ارزشمند مشاهده شوند ، برای صرفه جویی NFT ها در بلاک چین بسیار ایمن ایده آل است.

Horizon Protocol یک بستر مناسب برای ذخیره NFT ها است که توسط Oracles قدرتمند پشتیبانی می شود و یک نشانه است که تمامیت داده های بلاک چین را حفظ می کند. با توجه به این موارد ، اصالت مالکیت NFT شما ، هنگامی که در پروتکل Horizon گزارش شده است ، زیر سال نمی رود.

هیچ بازار دیگری نمی تواند این را شکست دهد: این پلتفرم می تواند NFT ها را یا با قفل کردن NFT اصلی یا ایجاد نسخه مصنوعی از NFT به صورت کسری شده و با پشتوانه بدهی خود ایجاد کند. HP همچنین می تواند لایه جدیدی از توابع DeFI را به NFT ها اضافه کند ، مانند شرط بندی ، اعطای وام ، کوتاه کردن و غیره.

چگونه NFT ها می توانند در پروتکل Horizon پیشرفت کنند

اکوسیستم Horizon Protocol DeFi را فعال می کند و نشانه خود را دارد ، به این معنی که هرکسی می تواند تجارت NFT ها و بازی های خود را در جایی که NFT ها قبلاً در آن تعبیه شده است ، آغاز کند.

روش دیگری برای استفاده از NFT در بستر تعامل پروتکل Horizon وجود دارد. اجازه دهید در اینجا از یک مثال استفاده کنیم. اگر یک بازی مشابه CryptoKitties ایجاد کرده اید که در آن هزاران توکن خاص ارزش گذاری شده است ، می خواهید آنها را در محلی که به راحتی قابل دسترسی است با سایر اشیاء ارزشمند خود در زنجیره نگه دارید.

اگر شخص دیگری قرار باشد یک زنجیره ذخیره سازی کلکسیونی بسازد ، کاربران می توانند به طور بالقوه توکن های خود را به سبک CryptoKitties از بازی به زنجیره فروشگاه منتقل کرده و هنگامی که تصمیم به فروش یا معامله این توکن را گرفتند ، دوباره به عقب بازگردند.

چندین چیز در این پلتفرم تجارت می کند که سازمان های تأثیرگذار مانند Dragonchain ، Celsius و Sikoba شراکت می کنند.

HZN

توکن پروتکل افق (HZN) انگیزه های اقتصادی کاربران را در پروتکل افق ایجاد می کند. HZN به عنوان وثیقه برای ترکیب دارایی های مصنوعی قابل مبادله (zAssets) عمل می کند ، سیستم اعطا را تشویق می کند و به تدریج یک سازمان مستقل غیر متمرکز را تسریع می کند که بر پیشرفت آتی کل پروتکل نظارت خواهد داشت.

پروتکل Horizon با قفل کردن نسخه اصلی یا ایجاد یک NFT کسری شده ، می تواند نقدینگی و قیمت سنجی بهتری را برای NFT ها به جای فروش/خرید نادر و کلی فراهم کند. نقاشی هایی که هر چند سال یکبار با قیمت ذهنی فروخته می شوند ، می توانند کسری شوند و بخش هایی از نقاشی نیز مانند هر دارایی دیگری قابل معامله است. این ترتیب نقدینگی و قیمت دقیق تر همزمان برای مالک افزایش می دهد.

نتیجه

بازار NFT به طور استثنایی بر روی بلاک چین اتریوم متمرکز شده است. با این وجود ، آخرین راه حل های DeFi ، از جمله Horizon Protocol ، وارد اکوسیستم می شوند و تلاش می کنند از تجارت هنرهای دیجیتال ، دارایی های بازی و مجموعه های دیجیتال استفاده کنند.

به طور کلی ، افزایش عظیمی در فعالیت خرید و تخصیص NFT در برنامه های جدید و آینده بلاک چین وجود دارد.
می توانید در مورد Horizon Protocol در بیشتر بدانید توییتر و تلگرام اینجا