منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا FLOW پایین می آید؟ چشم انداز قیمت جدید کریپتو FLOW

چرا FLOW پایین می آید؟ چشم انداز قیمت جدید کریپتو FLOW

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ارز دیجیتال FLOW یکی از بدترین قیمت‌ها را در بازار کریپتو دارد. این سکه در حال حاضر با وجود ثبت نقاط عطف توسعه، در پایین ترین سطح خود معامله می شود.

FLOW ارز اصلی بلاک چین لایه یک FLOW است که توسط آزمایشگاه های Dapper در دسامبر 2019 توسعه یافته است. آزمایشگاه های Dapper شرکتی است که پشت پروژه CryptoKitties و NFT، NBA Top shot قرار دارد.

پس چرا FLOW کاهش می یابد؟ در بخش‌های بعدی، بالا و پایین‌های اکوسیستم سکه در سال 2022 و حرکت احتمالی قیمت آن در سال 2023 را بررسی خواهیم کرد.

Dapper Labs 22 درصد از کارکنان خود را اخراج می کند.

Dapper Labs، مغز پشت سر FLOW، این پروژه را با بودجه 11 میلیون دلاری در سال 2019 آغاز کرد. سرمایه گذاران این پروژه شامل Andreessen Horowitz، گروه موسیقی Warner، Accomplice و AppWorks بودند.

هنگامی که ما با Dapper Labs ملاقات کردیم، آنها بلافاصله دیدگاه ما را درک کردند، بنابراین ما به دنبال تقویت مشارکت از طریق این سرمایه گذاری استراتژیک بودیم.

جف برونیکوفسکی از گروه موسیقی وارنر

Dapper Labs موفقیت اولیه بزرگی را از طریق رونق NFT 2020-2021 به دست آورد و پروژه های بزرگ دیگری مانند NFL ALL DAY را با فروش 15 میلیون دلاری، UFC Strike و امتیاز برتر NBA با حدود 1 میلیارد دلار فروش تضمین کرد.

علیرغم موفقیت قبلی، زمستان رمزنگاری 2022 چالش مهمی برای شرکت بود. در 11 نوامبر، رهام قره‌گزلو، مدیر عامل DapperLab، اخراج 22 درصدی کارکنان خود را به دلیل یک محیط کلان چالش برانگیز اعلام کرد. مدیر عامل شرکت همچنین به گسترش سریع شرکت در دو سال اشاره کرد که مانع از آن شد که “آنطور که نیاز داریم همسو، زیرک و جامعه محور باشد.”

FLOW 10 درصد در آن روز خاص از 1.0245 دلار به 0.914 دلار کاهش یافت.

عملکرد ضعیف NFT ها

قیمت کریپتو FLOW بیش از 98 درصد از زمان شروع روند صعودی NBA در آوریل 2021 کاهش یافته است. NFTها در بلاک چین با کاهش جذب به علاوه کاهش شدید ماهانه در حجم معاملات روبرو هستند.

NFL ALL DAY، پروژه شاخص Dapper، امسال نیز عملکرد ضعیفی داشته است. بر اساس گزارش Cryptoslam، میانگین قیمت فروش NFT ماه به ماه از 56.59 دلار در ماه مارس به 16.24 دلار در دسامبر کاهش یافته است. حجم معاملات به کمترین میزان در سه ماهه 26766 دلار رسیده است.

شات برتر NBA با حجم معاملات ماهانه 2.1 میلیون دلار بدترین عملکرد خود را در دو سال اخیر داشت. در ماه اوت، حجم به طور متوسط ​​7 میلیون دلار بود. سایر پروژه های NFT توسط Dapper نشان دهنده عملکردهای مشابه است.

در سمت روشن

چرا FLOW پایین می آید؟  چشم انداز قیمت جدید FLOW crypto 1

علیرغم عملکرد ضعیف قیمت، اکوسیستم FLOW رشد توسعه ای قابل توجهی را ثبت کرده است. خلاصه عملکرد 2022 FLOW نشان می دهد که سال 2022 بزرگترین سال برای توسعه دهندگان بلاک چین بوده است.

امسال، 7000 توسعه‌دهنده جدید قراردادهای هوشمند را بر روی بلاک چین مستقر کردند و دانلودهای کتابخانه مشتری FLOW (FCL) با 100 درصد افزایش از سال 2021 به 630،000 افزایش یافت. به طور خلاصه، توسعه دهندگان 2430 قرارداد را در شبکه اصلی مستقر کردند.

بالاترین رکوردهای جدید تاریخ (ATH) شامل بیش از 550 قرارداد فعال در سپتامبر، 30000 بارگیری FCL در ماه مه، بیش از 128000 درخواست برای کشف FCL و 25 میلیون تراکنش NFT در تمام زمان ها، بالاترین میزان در میان هر زنجیره است.

این اکوسیستم 90 پیشنهاد کمک هزینه توسعه را دریافت کرد که از این تعداد 35 مورد را پذیرفتند و 69 نقطه عطف به دست آوردند.

این پروتکل همچنین زمان خاموشی مربوط به «اسپوک» خود را از 4 ساعت در سال 2021 به 30 دقیقه در هر سه ماهه در سال 2022 بهبود بخشید.

با این حال، در مورد واحد پول بومی این پروتکل در این گزارش کمی گفته شد.

چشم انداز قیمت کریپتو FLOW

تحولات اکوسیستم FLOW حول ساخت پروتکل و نصب سازندگان جدید متمرکز شده است. زمستان کریپتو بهترین ارز بومی را داشته است. از قیمت افتتاحیه سال 8.8 به 0.89 دلار 90 درصد کاهش یافت.

چرا FLOW پایین می آید؟  چشم انداز قیمت جدید FLOW crypto 2

از طریق تجزیه و تحلیل قیمت نمودار، می‌توانیم افت حرکت قیمت را از هیستوگرام MACD استنباط کنیم. خط MACD در حال عبور از خط سیگنال است بنابراین غیر قابل اعتماد است. شاخص قدرت نسبی 14 روزه نشان می‌دهد که سکه در قلمروی بیش از حد فروش معامله می‌شود، بنابراین احتمال بازگشت قیمت به سمت بالا وجود دارد.

بهبود بازار پس از دوره نزولی 2022 و Dapper Labs اجزای گمشده مورد نیاز برای بازگشت کریپتو FLOW به شکوه سابق خود هستند.

همچنین، پیش بینی قیمت کریپتو FLOW 2023 – 2031 را بخوانید.