منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، Ethereum Classic را مسخره می کند؟

چرا چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، Ethereum Classic را مسخره می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همه چیز با اتریوم کلاسیک خوب پیش نمی رود زیرا جامعه کوین در تلاش است تا یک حساب توییتر معلق را به دست آورد. در مرکز این موضوع یکی از چارلز هاسکینسون قرار دارد که اتفاقاً بنیانگذار کاردانو است. چارلز مدتهاست که احساسات ضد ETC دارد. اکنون، به نظر می رسد که چارلز در حال و هوای آن است که کمی سرگرمی از مشکلات پیش روی جامعه کلاسیک اتریوم استخراج کند.

حساب توییتر کلاسیک اتریوم به حالت تعلیق درآمد

ظاهراً حساب رسمی و اصلی توییتر برای اتریوم کلاسیک به حالت تعلیق درآمده است. به گفته باب سامرویل، مدیر اجرایی تعاونی ETC، هیچ دلیلی توسط توییتر برای تعلیق ذکر نشده است. با این حال، باب معتقد است که این تعلیق ممکن است در نتیجه یک اقدام خودکار توسط سیستم توییتر در مقابل گزارش شخصی حساب کاربری باشد. قبل از تعلیق، هیچ توییت جنجالی از طریق حساب کاربری منتشر نشده است.

باب گفت

“من گمان می کنم که این یک اقدام مثبت کاذب خودکار است. هیچ چیز جنجالی پست نشد. من درخواست تجدید نظر داده ام. من گمان نمی‌کنم کسی آن را گزارش کرده باشد.»

پس از انتشار اخباری مبنی بر تعلیق حساب کاربری، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردان، در توییتر نظر خود را در مورد این موضوع اعلام کرد، البته با رویکردی خنده دار.

او ادامه داد تا پاسخ خنده‌دارتری به کاربری بدهد که پیشنهاد کرده بود درخواستی برای بازگرداندن حساب انجام شود.

جنجال بر سر حساب اصلی ETC

حساب توییتر اصلی اتریوم کلاسیک در ماه‌های اخیر موضوع بحث‌های فزاینده‌ای بوده است. چارلز ادعای حساب را مطرح کرده است، حتی حاضر به انتقال برای استفاده توسط انجمن غیره نیست. او همچنین نمی خواهد آن را بفروشد. باب سامرویل، و همچنین سایر اعضای انجمن کلاسیک اتریوم، از این موضوع خوشحال نیستند. از نظر او، این واقعیت که مدیر عامل کاردانو نمی‌خواهد حساب کاربری خود را بدهد یا بفروشد، گواه روشنی بر جاه‌طلبی او برای از بین بردن ETC است.

در تلاش برای حل این مشکل، انجمن Ethereum Classic DAO با تیم پشتیبانی توییتر تماس گرفت تا راهنمایی کند که آیا آنها باید دسته رسمی توییتر دیگری برای ETC ایجاد کنند یا خیر. حساب تعلیق شده بیش از 600 هزار دنبال کننده داشت.

“پروژه مرده بدون هدف”

چارلز هاسکینسون علاقه زیادی به Ethereum Classic ندارد، همانطور که در امتناع ادعایی او از تحویل یا فروش حساب مورد نظر مشهود است. در واقع، از او نقل شده است که پروژه منبع باز را “پروژه ای مرده و بدون هدف” توصیف کرده است. بدتر از این، او متهم است که حساب کاربری خود را برای حمایت از پروژه دیگری به نام Ergo تغییر داده است. Ergo یک پروژه بلاک چین PoW (اثبات اثبات کار) وابسته به Cardano است.

در حال حاضر، مشخص نیست که آیا توییتر برای بازگرداندن حساب تعلیق شده اقدام خواهد کرد یا خیر و آیا چارلز در نهایت موافقت خواهد کرد که آن را برای استفاده مناسب به انجمن ETC تحویل دهد. در هر صورت، درام بر سر حساب فقط یک حادثه بحث برانگیز دیگر در فضای رمزنگاری را نشان می دهد.

در حالی که تعلیق حساب خبر بدی برای جامعه ETC است، قیمت سکه تاثیر منفی نداشته است. در زمان نگارش این مقاله، Ethereum Classic در جایگاه 23 نمودار قرار دارد و حدود 22.87 دلار معامله می شود. سکه نیز 6.8 درصد افزایش قیمت 24 ساعته را به ثبت رسانده است. ارزش کل بازار این ارز دیجیتال در حال حاضر 3.14 میلیارد دلار است. هنوز مشخص نیست که این پویایی ها چگونه در بازار ETC در روزهای آینده پس از اخبار تعلیق حساب منعکس خواهد شد. همانطور که همیشه در دنیای کریپتو وجود دارد، زمان مشخص خواهد کرد.