منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا پروتکل Horizon زنجیره هوشمند Binance را انتخاب می کند؟

چرا پروتکل Horizon زنجیره هوشمند Binance را انتخاب می کند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Horizon Protocol یک پروتکل مالی غیر متمرکز (DeFi) است که تجارت دارایی های مصنوعی (zAssets) نمایانگر اقتصاد واقعی را تسهیل می کند ، یک پلت فرم تجاری DeFi مانند Horizon Protocol نیز برای معامله گران یک رویا است.

Horizon Protocol یک چنگال از پلت فرم معاملات دارایی های مصنوعی مبتنی بر Ethereum ، Synthetix است. با این حال ، از آنجا که پروتکل Horizon مبتنی بر زنجیره هوشمند Binance (BSC) با قابلیت های متقابل زنجیره است ، بر مقیاس پذیری و مشکلات احتقانی فعلی که در حال حاضر در بلاک چین اتریوم مشاهده می شود ، غلبه می کند. این بدان معناست که سرعت معاملات سریعتر ، هزینه های بسیار کمتر و دسترسی به اکوسیستم بایننس بومی است.

Binance Smart Chain (BSC)

BSC آمد تا مسائل بلاک چین Binance را حل کند. الگوریتم اجماع BSC اثبات قدرت سهام (PoSA) است. BNB نشانه اکوسیستم بایننس است. در PoSA ، 21 اعتبارسنج BNB برای ایمن سازی شبکه BSC شرکت می کنند.

توکن BEP-20 بومی BSC است. دارای فرمت مشابه استاندارد توکن ERC20 اتریوم است. ویژگی های کلیدی BSC سازگاری با بلاک چین اتریوم ، تراکنش های با سرعت بالا و هزینه کمتر تراکنش است. در حال حاضر ، حدود 60 برنامه کاربردی مرتبط با DeFi در BSC اجرا می شود.

مزایایی که BSC به پروتکل Horizon ارائه می دهد

دسترسی به زنجیره Binance

توسعه زنجیره Binance با هدف تسهیل تجارت غیر متمرکز با سرعت فوق العاده بالا انجام شد. Binance DEX بزرگترین برنامه تجاری غیرمتمرکز تجاری (DApp) است که با زنجیره Binance ارتباط برقرار می کند. BSC همزمان با زنجیره Binance اجرا می شود.

چشم انداز BSC حل مقیاس پذیری ، انعطاف پذیری و مسائل برنامه نویسی در زنجیره Binance بود. علاوه بر این ، BSC با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار است. بنابراین ، dApp هایی که روی بلاک چین اتریوم اجرا می شوند به راحتی می توانند با BSC پیکربندی شوند.

پروتکل Horizon یک بستر تجاری برای zAssets ، نماینده دارایی های مالی دنیای واقعی ، فراهم می کند. Horizon Protocol انتخاب BSC را به عنوان زنجیره خانگی خود با استفاده از پل های بلاک چین برای ترکیب قابلیت های متقابل زنجیره ای با سایر بلاک چین ها انتخاب کرده است.

هزینه تراکنش ارزان در BSC

زنجیره هوشمند Binance یا BSC این است که به dApps اجازه می دهد با هزینه ای کم معامله کنند. هزینه استفاده از BSC 100 برابر ارزان تر از سایر بلاک چین ها است. در مقایسه ، هزینه گاز بلاک چین اتریوم نسبتاً بالا است. از آنجا که Horizon Protocol دارای BSC به عنوان زنجیره اصلی آن است ، می تواند به کاربران خود تجربه معاملاتی مشتقات مقرون به صرفه را ارائه دهد.

معماری دو زنجیره ای BSC

کاربران ممکن است بدون زحمت دارایی ها را از یک بلاک چین به دیگری با استفاده از معماری دو زنجیره ای منتقل کنند. در نتیجه ، Binance Chain امکان تجارت سریع را فراهم می کند در حالی که BSC اجازه ایجاد برنامه های قدرتمند غیر متمرکز را می دهد. این بدان معناست که ویژگی مهم BSC قابلیت همکاری است.

پروتکل افق بر فرض قابلیت همکاری با بلاک چین های دیگر با استفاده از پل های بلاک چین عمل می کند در حالی که BSC را به عنوان اصلی ترین عامل عملیاتی خود انتخاب می کند ، زیرا مزایای زیادی دارد.

نتیجه

سرعت معاملات بالا ، هزینه معاملات کم ، قابلیت همکاری بین زنجیره ای و دسترسی به زنجیره Binance ، BSC را به یک بلاک چین مطلوب برای پروتکل Horizon تبدیل می کند.

می توانید در مورد Horizon Protocol در بیشتر بدانید توییتر و تلگرام اینجا