منو سایت

چرا قیمت موم در حال افزایش است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت سکه موم بیش از 44 درصد افزایش یافته است.
  • این افزایش ممکن است به دلیل افزایش تعداد کاربران در پلتفرم آن باشد.

قیمت سکه واکس در 24 ساعت گذشته بیش از 44 درصد افزایش یافته است. با این حال، هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث افزایش سکه شده است. تا کنون، هیچ خبر مهمی وجود ندارد که بتواند محرکی برای این حرکت صعودی باشد. بنابراین، تنها توضیح منطقی افزایش تعداد مشتریان در پلتفرم است.

در حال حاضر، بهترین گینر در Crypto.com است. ارزش بازار این سکه 1.5 میلیارد دلار است. کل مبادلات روزانه آن حدود 1.3 میلیارد دلار است. بنابراین بر کسی پوشیده نیست که بازار از این دارایی خوشحال است.

چرا قیمت موم در حال افزایش است؟  1

با توجه به داده های بالا، واضح است که چندین مشتری جدید در این ماه از سایت استفاده کرده اند. بنابراین، افزایش علاقه به منطقه را نشان می دهد. در نتیجه، اکوسیستم کلی سکه در حال رشد است.

فضای رمز ارز و غیر قابل تعویض در حال گسترش است. بنابراین، انتظار می رود پروژه های مربوط به NFT ها در ارزش گذاری رشد کنند. چشم انداز کریپتو در ماه دسامبر همیشه بالاست. بنابراین، مشاهده افزایش کریپتوها و NFTها مرسوم است.

رمزارز وکس چیست؟

Wax مخفف Worldwide Asst eXchange است. در سال 2017 به وجود آمد. علاوه بر این، بیشتر علاقه مندان به ارزهای دیجیتال آن را دوستدار محیط زیست ترین بلاک چین می دانند. میزبان NFT ها، بازی های ویدیویی و کلکسیونی است.

توکن اصلی در بلاک چین WAXP است. این توکن تراکنشی در بلاک چین است. مشتریان از آن برای خرید کلکسیون، بازی های ویدیویی و وکس NFT استفاده می کنند.

علاوه بر میزبانی چندین بازی غیرمتمرکز، دارایی دیجیتال به کاربران امکان می دهد NFT ها را در پلتفرم های خود مبادله کنند. برخی از اطرافیان از آن به عنوان پادشاه NFT یاد می کنند. این پلتفرم بر تعداد قابل توجهی از فروش NFT از شرکای جدی نظارت داشته است. در نتیجه، کریپتو شرکای از لیگ اصلی بیسبال، آتاری و دیگران دارد.

از کجا می توان رمز ارز Wax را خریداری کرد

پلتفرم های مختلفی وجود دارد که می توانید این دارایی دیجیتال را خریداری کنید. با این حال، یکی از مطمئن ترین راه ها برای به دست آوردن رمزنگاری، استفاده از صرافی رمزنگاری StealthEX است. این پلتفرم از حداقل 400 رمز ارز منحصر به فرد و همچنین ارزهای فیات پشتیبانی می کند. همچنین دارای نرخ ارز عالی است.

یکی دیگر از سایت های قابل توجه Binance است. در حال حاضر غالب ترین پلتفرم مبادلات رمزنگاری است. CoinSwitch و Huobi global نیز پلتفرم های قابل اعتمادی برای خرید آن هستند.

توکنومیکس WAXP

تاکنون 1.83 میلیارد دلار توکن Wax در گردش است. با این حال، کل عرضه به 3.8 میلیارد می رسد. در حال حاضر، قیمت WAXP 0.86 دلار است. این معادل 16٪ از ATH آن است. با توجه به حجم تجارت 24 ساعت گذشته که 1.3 میلیارد دلار است، WAXP ممکن است الگوی صعودی را حفظ کند.

این توکن با 1.5 میلیارد دلار به عنوان ارزش بازار، هشتاد و هشتمین ارز رمزنگاری شده در فضا است. با این حال، این جای تعجب نیست. این سایت پادشاه NFT ها است و به همین دلیل بیشترین سود را از تجارت NFT می برد. فراموش نکنید، NFT ها شکل رایجی از دارایی های رمزنگاری هستند.

WAXP نشانه های امیدوارکننده ای را نشان می دهد. تصور کنید، این تنها 16 درصد از بالاترین زمان خود است. ماه های آینده ممکن است جذاب باشد. بنابراین، علاقه مندان باید به این پروژه چسبیده باشند.