منو سایت

چرا جامعه مهم در زمین بعدی است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با سرازیر شدن میلیون ها دلار به متاورس ، درک انگیزه پشت شور و شوق کنونی بسیار مهم است. بلاک چین ، از همان ابتدا ، در عین حفظ فردیت ، در مورد جامعه بوده است. بنابراین ، طبیعتاً هرگونه تجسم بلاک چین جامعه را در مرکز خود نگه می دارد. زمین بعدی تفاوتی ندارد زیرا توجه زیادی به توسعه و مشارکت جامعه دارد.

مشارکت جامعه همچنان جزء اساسی چشم انداز Next Earth است. اعم از بازی ، تحصیل یا سرمایه گذاری ، جامعه Next Earth ابزارهای گسترده ای در اختیار دارد تا بتواند بیشترین استفاده را از تجربه metaverse داشته باشد.

در محیط چند بازیکن ، آواتارها برای تعامل و ایجاد تأثیر بسیار مهم هستند. آواتارهای پیچیده به اعضای جامعه کمک می کند تا از تجربیات دنیای واقعی لذت ببرند. زمین بعدی اهمیت بسزایی در توسعه جامعه دارد و اطمینان می دهد که مردم از حرکات شبیه زندگی در طول متاوس لذت می برند. به اشتراک گذاری منابع در فرا فرا دوره های موازی نیز به بهبود مشارکت جامعه به طور قابل توجهی کمک می کند.

جوامع غیر متمرکز و metaverse

ساختارشکنی واقعیت فیزیکی و دیجیتالی شدن تجربیات راهی ایده آل برای مشارکت شرکت کنندگان است. بر خلاف رسانه های اجتماعی امروزی ، فرادستان های فردا بسیار همهجانبه و مملو از اقتصادهای تمام عیار هستند. اکوسیستم مالی در Next Earth نشان دهنده اصول اساسی بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده است. اقتصادهای غیر متمرکز کاملاً توسط گروه های اجتماعی هدایت می شوند که معاملات یکپارچه ، شفافیت و امنیت را تضمین می کنند.

زمین بعدی همه چیز درباره مشارکت جامعه بدون اصطکاک است که از رویدادهای دیجیتال گرفته تا خرید مجازی زمین را شامل می شود. انقلاب متاورس در سراسر جوامع آنلاین گسترده شده است و خطوط شبکه های اجتماعی را با پیشرفت آن تار می کند. تجربه بصری با واقعیت مجازی همهجانبه جایی است که مردم می خواهند باشند. زمین بعدی تحویل می دهد!

چگونه زمین بعدی به جامعه خود قدرت می بخشد

معماری metaverse ویژگی های مختلفی به جوامع می بخشد.

  • همه جا – زمین بعدی جنبه های متعددی از تجربه انسان را شامل می شود ، از جمله اوقات فراغت ، بازی ، امور مالی ، آموزش ، مسافرت و غیره.
  • همزمانی -جوامع می توانند رویدادهای واقعی و مجازی را همزمان با یکدیگر تجربه کنند.
  • اتصال متقابل – Next Earth قصد دارد اجتماعات را به هم متصل کرده و یک تجربه وجود مجازی ثابت را ارائه دهد.
  • همهجانبه -هدف زمین بعدی تحریک زندگی جامعه از طریق لایه های متعدد تجربیات است که بر اساس تجربیات دنیای واقعی ساخته شده است.
  • مالی – مشوق ها و تصمیمات پولی به خوبی در سطح جامعه توزیع شده و به طور مرکزی کنترل نمی شوند.
  • جمعی – اعضای انجمن در سازماندهی و شرکت در رویدادهای مختلف به منظور منافع متقابل آزادند.
  • تصمیم گیری -تصمیمات مبتنی بر جامعه نماینده اصول دموکراتیک در حوزه دیجیتال است.

یک بعد کاملا جدید از اقتصاد خالق

Earth Next اهمیت محتوای محرک جامعه را تشخیص می دهد. وقتی افراد واقعی محتوا تولید می کنند ، معمولا پاداش می دهد ، به ویژه هنگامی که توسط اعضای جامعه مورد استقبال قرار گیرد. آنها نه تنها مشارکت می کنند بلکه بازار یکسانی را نیز ارائه می دهند ، بنابراین در معرض دید بیشتری قرار می دهند. علاوه بر این ، وقتی محتوا آزادانه حرکت می کند ، NFT ها نیز آزادانه با متا درس معامله می کنند.

برندها و مشاغل دارای پتانسیل بازاریابی عظیمی در مدل جامعه Next Earth هستند. به احتمال زیاد کاربران با توسعه پیشرفته فرایندها در آینده ، تجربه تجارتی خود را انتخاب می کنند. محیط های مجازی شخصی و اختصاصی قدرت بیشتری به مردم می دهند. آنها به جای دریافت کنندگان منفعل کمپین های بازاریابی ، اکوسیستم های تبلیغاتی خود را ایجاد خواهند کرد.

مشارکت جامعه به شرکت کنندگان قدرت می دهد و به آنها قدرت مالی گسترده ای می دهد ، که آنها از طریق NFT استفاده می کنند. به نوبه خود ، روابط جامعه و خالق تقویت می شود و علاوه بر حضور در زمان واقعی ، جریان آزاد اطلاعات را تقویت می کند. تجربیات مشترک معنای کاملاً جدیدی در جوامع Next Earth می یابد.