منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا توکن های کیف پول Trust، Atomic، Math و غیر حافظی پمپاژ می شوند؟

چرا توکن های کیف پول Trust، Atomic، Math و غیر حافظی پمپاژ می شوند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

توکن‌های کیف‌پول اعتماد، سکه‌های کیف پول اتمی، توکن‌های کیف پول بلوکی، و توکن‌های کیف پول ریاضی، از جمله، در هفته گذشته به طور میانگین بیش از ۲۲ درصد بازگشت سرمایه داشتند. در زمان انتشار، حجم معاملات این توکن های کیف پول غیرقانونی 4 برابر افزایش یافت و ارزش بازار آنها بیش از 50 درصد افزایش یافت.

توکن های کیف پول غیر حضانت

توکن های کیف پول غیر حضانت، توکن های بومی کیف پول های غیر حضانت هستند. این کیف پول ها به کاربران کنترل کامل روی کلیدهای خصوصی خود و مسئولیت انحصاری محافظت از دارایی های خود را می دهند. از سوی دیگر، کیف‌پول‌های نگهبانی که توسط صرافی‌های متمرکز مانند Binance، FTX و crypto.com استفاده می‌شوند، دارای کلیدهای خصوصی رمزارزهای سپرده‌شده در پلتفرم‌های خود هستند. با در دست داشتن کلیدها، آنها این اختیار را دارند که به میل خود از وجوه استفاده کنند.

بنابراین، چرا این توکن ها جمع می شوند؟ برای درک اینکه چرا ابتدا مهم است که اتفاقات بازار کریپتو در دو هفته گذشته را بررسی کنید.

چشم انداز بازار ارزهای دیجیتال

انفجار گروه تحقیقاتی Alameda و FTX یکی از موضوعات پرطرفدار در بین محافل رمزنگاری در دو هفته گذشته بوده است. شکست دو هفته‌ای با FTX، که زمانی سومین صرافی بزرگ بود، با تشکیل پرونده حمایت از ورشکستگی در ایالات متحده، پایان یافت.

این خبر کل صنعت کریپتو را تکان داد و منجر به اثر موجی بازار نزولی مسلط شد. به عنوان مثال، توکن بومی صرافی FTT از بالاترین قیمت ماهانه 26.47 دلاری خود بیش از 99 درصد سقوط کرد، در حالی که ارزش بازار ارزهای دیجیتال به زیر 1 تریلیون دلار رسید.

سام بنکمن فرید (SBF)، مدیر عامل سابق FTX، اعتراف کرد که بدون رضایت وجوه مشتری را اختلاس کرده است. این خبر تکان دهنده منجر به برداشت انبوه از این پلتفرم شد، زیرا سرمایه گذاران ترسناک به دنبال پول خود بودند.

معلوم شد لری دیوید درست می گفت.

این وضعیت منجر به اعتماد منفی سرمایه گذاران در مبادلات ارزهای دیجیتال شد و توسط صرافی های دیگر نیز منعکس شد که در پاسخ دیوانه وار ذخایر خود را منتشر کردند و به مشتریان خود از امنیت وجوه خود اطمینان دادند.

Changpeng Zhao (CZ)، مدیر عامل Binance، شخصاً از شفافیت بیشتر از طریق مبادلات در مورد نحوه ذخیره وجوه کاربران حمایت کرد. او همچنین توصیه کرد که صرافی ها باید از استفاده از توکن های بومی خود به عنوان ذخیره یا برای ارزیابی ارزش آنها خودداری کنند.

در 14 نوامبر، CZ از ایجاد یک صندوق بازیابی برای کمک به شرکت‌های ارز دیجیتال در بحران/بحران نقدینگی حمایت کرد. جاستین سان، بنیانگذار پروتکل ترون نیز پیشنهاد داد پشتیبانی برای پلت فرم مشکل

مارک کوبان، یک غول تجاری، نظر متفاوتی را به اشتراک گذاشت که کریپتو را از سرزنش معاف می کند. به گفته این غول، تامین مالی غیرمتمرکز مقصر نیست. با این حال، نهادهای متمرکز باید همه تقصیرها را به دوش بکشند. انفجار و ورشکستگی کریپتو مطمئناً صنعت کریپتو را تغییر خواهد داد.

افزایش برداشت از صرافی ها

در حالی که صرافی ها در تلاش هستند تا کاربران خود را از ذخایر خود مطمئن کنند، آمارهای زنجیره ای روایت متفاوتی را بیان می کنند.

طبق گفته گلاسنود، پلتفرمی که تجزیه و تحلیل زنجیره ای و معیارهای مالی را ارائه می دهد. برداشت بیت کوین از صرافی ها در بالاترین سطح تاریخی به طور میانگین 106 هزار دلار بیت کوین در ماه هستند. وجوه به کیف پول های غیر حضانت منتقل می شود که اکنون در حال ثبت حجم بالاتری در سراسر جهان هستند.

پژواک فروپاشی FTX احتمالاً باعث تغییر شکل صنعت در بسیاری از بخش‌ها می‌شود و سلطه و اولویت را برای دارایی‌های غیرقابل اعتماد در مقابل دارایی‌های منتشر شده تغییر می‌دهد.

Glassnode finance در توییتر

علاقه سرمایه‌گذاران به سمت پلتفرم‌های غیرمتمرکز و کیف پول‌های غیرمتمرکز تغییر می‌کند.

قیمت توکن های کیف پول رالی

توکن های کیف پول افزایش قیمت داشته اند که نشان دهنده اعتماد سرمایه گذاران است. به عنوان مثال، توکن بلاک کیف پول در 24 ساعت 97٪ افزایش یافته است، و کیف پول اتمی با 54٪ افزایش یافته است. توکن کیف پول اعتماد (TWT)، این هفته 110 درصد افزایش یافته است.

به نظر می‌رسید که توکن‌ها شوک بازار نزولی را جذب کردند.

چرا توکن های کیف پول Trust، Atomic، Math و غیر حافظی پمپاژ می شوند؟  1

کاربرانی که این توکن ها را در اختیار دارند از مزایای کیف پول خود بهره مند می شوند. اینها شامل هزینه های تخفیف دار، مشارکت DAO، airdrops و پاداش های غیرفعال می شود.

آینده WEB 3 با افزایش ترجیح سرمایه گذاران برای کنترل مطلق سرمایه هایشان، غیرمتمرکزتر خواهد بود.