منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چرا باید هر سکه JAX از نظر ریاضی در جهان برابر باشد؟

چرا باید هر سکه JAX از نظر ریاضی در جهان برابر باشد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

به عنوان یکی از نشانه های دیجیتال بومی Jax.Network ، سکه JAX همانند استیکل کوین ثبات و مقیاس پذیری رمزنگاری را ارائه می دهد ، اما با استفاده از رویکرد کمی متفاوت. از آن برای پرداخت ها و همچنین به عنوان یک ابزار کاربردی در Jax.Network استفاده می شود.

مانند هر ارز رمزنگاری غیر متمرکز دیگری ، سکه JAX نیز به اندازه تقاضا برای آن ارزشمند است. بنابراین ، هرچه صرافی های رمزنگاری شده بیشتر از آن استفاده کنند ، نقدینگی بیشتری در بازار خواهد داشت و به افراد بیشتری امکان استفاده از آن را می دهد.

با این حال ، برای پذیرش عمدتا در سراسر جهان ، تمام سکه های JAX باید از نظر ریاضی در اکوسیستم برابر باشند تا:

  • ارتباطات بین تکه ای
  • قابلیت تعویض
  • انتقال ارزش
  • تقسیم پذیری

ارتباطات بین تکه ای

اگرچه سکه های JAX در زنجیره های مختلف خرد شده بلاک چین Jax.Network استخراج می شوند ، اما هر سکه JAX باید از نظر ریاضی در همه قطعات مساوی باشد تا به کاربران امکان استفاده از سکه های استخراج شده در زنجیره های مختلف خرد را بدهد. برای دستیابی به ارزش مورد انتظار مساوی از سکه های JAX در تکه های مختلف ، سیستم به نسبت قدرت محاسباتی به ماینرها پاداش می دهد.

قابلیت تعویض

هر تکه در Jax.Network کاملاً غیر متمرکز است و به عنوان یک شبکه بلاک چین جداگانه ظاهر می شود. سکه های JAX استخراج شده در تمام زنجیره های خرد باید از نظر ریاضی برابر باشند تا کاربران بتوانند بدون در نظر گرفتن خرده ای که سکه از آن سرچشمه می گیرد ، سکه را بین خود و سایر کاربران ارزهای رمزنگاری شده مبادله کنند. JXN نشان دهنده ارزش مطلوبیت اکوسیستم ما و JAX واحد پول ثابت ما است.

انتقال ارزش

از آنجا که JAX یک رمز کاربردی در شبکه است-در واقع می توان آنها را در معرض خطر قرار داد و نقدینگی را برای معاملات متقابل و همچنین مبادله آنها با توکن های حاکمیتی (هر چند این ویژگی اخیر در راه اندازی اجرا نمی شود ، اما کمی بعد) ) -هر JAX باید از نظر ریاضی برابر باشد تا از حقوق صاحبان سهام که می خواهند از آن استفاده کنند اطمینان حاصل شود. به این ترتیب ، کاربران مجبور نخواهند بود برای محصولات یا خدمات مشابه ، مقدار متفاوتی از سکه JAX را پرداخت کنند.

تقسیم پذیری

سکه های JAX به عنوان یک ابزار سودمند و مقیاس پذیر قابل تقسیم هستند ، بدین معنی که می توانید کسری از سکه را مبادله کنید. با این حال ، برای اینکه کسرها در شبکه یک مقدار را نشان دهند ، ارزش هر سکه JAX باید از نظر ریاضی در سراسر جهان برابر باشد.

به عنوان مثال ، اگر کاربر “A” 0.1 سکه JAX را با مقدار مشخصی از ETH مبادله کند ، کاربر باید بتواند همان مقدار سکه JAX را بدست آورد اگر قصد دارد ETH را در ازای سکه JAX از یک دارنده سکه دیگر JAX بفروشد. در همان زمان اما از یک تکه متفاوت اگر هر سکه JAX از نظر ریاضی در سراسر جهان برابر نبود ، این بدان معناست که کاربر مقدار متفاوتی از سکه JAX را برای تبدیل ETH به JAX به صورت فرضی دریافت می کند.

نتیجه

برای اینکه JAX به طور م purposeثر به هدف خود برای استفاده در پرداخت ها و به عنوان یک ابزار مفید در Jax.Network برسد ، هر سکه باید از نظر ریاضی برابر باشد. این برابری ارزش تضمین می کند که سکه ارتباطات بین قطعات ، قابلیت تعویض ، انتقال ارزش و تقسیم پذیری را تسهیل می کند زیرا کاربران از آن برای پرداخت ها و نشانه های ابزار استفاده می کنند. این برابری به لطف عملکرد پاداش منحصر به فرد در تکه ها ، که به معدنچیان به نسبت قدرت محاسبه اختصاص داده شده در شبکه پاداش می دهد ، محقق می شود.