منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چانگ پنگ ژائو فاش می‌کند که فقط BTC و BNB را در اختیار دارد

چانگ پنگ ژائو فاش می‌کند که فقط BTC و BNB را در اختیار دارد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • چانگ پنگ ژائو فاش می‌کند که BTC، BNB را نگه داشته است.
  • می‌گوید از سال 2014 در بیت‌کوین خود سرمایه‌گذاری کرده است و هیچ سکه یا سهام دیگری در پروژه کریپتو ندارد.
  • بایننس به دنبال قانونی شدن در تمام کشورهایی است که فعالیت می کند.

در چیزی که می‌توان آن را یک افشاگری غافلگیرکننده توصیف کرد، چانگ‌پنگ ژائو، مدیرعامل بایننس، فاش کرد که او فقط بیت‌کوین و سکه بایننس (BNB) را در کارنامه خود دارد.

چانگ پنگ ژائو فاش کرد که بیت کوین خود را در سال 2014 خریداری کرده است و گفت که درصد قابل توجهی از دارایی خالص او از دارایی های بایننس کوین (BNB) او تشکیل شده است.

او فاش کرد که از ذخیره بیت کوین خود، مقداری را در طول سال ها خرج کرده است، اما هنوز هم بیشتر چیزی را که از سال 2014 روی آن سرمایه گذاری کرده است، دارد. روی بیشتر آن من نفروختم.»

ژائو همه اینها را در مصاحبه با آسوشیتدپرس گفت. داستان مدیرعامل، اگرچه غافلگیرکننده است، اما با توجه به موقعیتی که او در فضای کریپتو دارد، قابل باور است. علیرغم بسیاری از رویدادهای مختلف در فضای کریپتو در طول هفت سال گذشته، با ثبت رکوردهای جدید بیت کوین (ATH)، چانگ پنگ ژائو تصمیم نسبتاً محکمی برای HODL کیسه بیت کوین خود داشت.

چانگپنگ ژائو تاکید می کند که سکه دیگری در دست ندارد

ژائو اعتراف کرد که سبد سرمایه گذاری او علیرغم اینکه ریاست بزرگترین شرکت مبادلات ارز دیجیتال را بر عهده دارد، چندان متنوع نیست.

او علاوه بر نگهداری سکه های رمزنگاری شده، همچنین فاش کرد که در هیچ پروژه رمزنگاری و غیرکریپتو دیگری سهمی ندارد، زیرا قصد دارد از هرگونه تضاد منافع احتمالی جلوگیری کند.

من شخصاً هیچ سکه دیگری در اختیار ندارم… من شخصاً در هیچ پروژه دیگری صاحب سهام نیستم، چه ارز دیجیتال و چه غیر کریپتو. من این کار را بسیار عمدی انجام می دهم زیرا نمی خواهم تضاد منافع احتمالی وجود داشته باشد.

در توسعه دیگر، چانگ پنگ ژائو در یک مصاحبه جداگانه بلومبرگ فاش کرد که در میان بسیاری از چهره‌های نظارتی بایننس، آنها اکنون برای گرفتن مقررات در هر کشوری که وجود دارند تلاش می‌کنند. او گفت که این امر به این منظور است که مبادله را با رگولاتورها در کشورهای مختلف یکسان کند.