منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • چارچوب نظارتی جدید DFSA توکن های سرمایه گذاری در دبی را هدف قرار می دهد

چارچوب نظارتی جدید DFSA توکن های سرمایه گذاری در دبی را هدف قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • چارچوب نظارتی جدید DFSA توکن های سرمایه گذاری را هدف قرار می دهد.
  • این چارچوب، توکن های سرمایه گذاری را به عنوان اوراق بهادار یا مشتقات طبقه بندی می کند.
  • DFSA می گوید در حال برنامه ریزی برای وضع مقررات برای ارزهای دیجیتال است.

مقررات در بخش کریپتو چیزی است که بازخورد مثبتی از سرمایه گذاران و معامله گران دریافت کرده است. این امر به این دلیل است که مقررات برابر با مهار اکثر فعالیت های غیرقانونی است که در این بخش انجام می شود. در همین راستا، اداره خدمات مالی دبی اعلام کرده است که مقررات جدیدی را در مورد توکن های سرمایه گذاری وضع کرده است. چارچوب نظارتی DFSA گام دیگری برای تقویت بخش فناوری دیجیتال کشور است. همچنین بخشی از یک بازی گسترده تر برای برآورده کردن خواسته های بازیکنان در فضا از نظر مقررات است.

چارچوب نظارتی DFSA: توکن های سرمایه گذاری به عنوان اوراق بهادار یا نشانه های مشتقات

DFSA یک سازمان مستقل است که بر فعالیت های شرکت های مالی در سراسر کشور نظارت می کند. همچنین متولی آن استتنظیم کنندهفعالیت های خود و صدور مجوز برای محصولات خود در بخش فناوری در کشور. در اخبار منتشر شده توسط WAM، یک خبرگزاری در کشور، چارچوب جدید توکن های سرمایه گذاری را به عنوان یک نشانه مشتق یا یک توکن امنیتی می بیند.

این گزارش همچنین بیان می‌کند که چارچوب نظارتی جدید یکی از اولین اقدامات در رژیم دارایی‌های دیجیتال است که توسط DFSA پیشنهاد شده است. DFSA رژیم دارایی های دیجیتال را به عنوان بخشی از پیشنهادات ارائه شده در مقاله مشاوره که تنظیم کننده ها در ماه مارس ایجاد کردند، ایجاد کرد. مقاله مشاوره راهی برای DFSA برای جستجوی نظرات عمومی در مورد تنظیم نشانه های امنیتی بود.

DFSA چارچوب جدیدی را برای ارزهای دیجیتال برنامه ریزی می کند

در گزارشی که در ماه مارس در سراسر رسانه ها منتشر شد، نهاد نظارتی مالی از مردم خواست نظرات خود را در مورد توکن هایی که به عنوان توکن های امنیتی در نظر گرفته می شوند، بیان کنند. این چارچوب نظارتی جدید DFSA در مورد توکن های سرمایه گذاری به عنوان اقدامی در نظر گرفته می شود که به محافظت از سرمایه گذاران در برابر امور غیرقانونی کمک می کند. چارچوب جدید همچنین به عنوان پشتوانه قانونی برای اپراتورهای بخش کریپتو در سراسر کشور عمل خواهد کرد. این چارچوب، توکن‌هایی را فهرست می‌کند که به آنها اجازه فعالیت به عنوان توکن‌های سرمایه‌گذاری داده می‌شود و آنهایی که اجازه ندارند.

گذشته از آن، توکن ها نیز برای فهرست شدن در بورس دارایی دبی پاک می شوند. DFSA همچنین اشاره کرده است که در حال حاضر روی توکن‌هایی کار می‌کند که تحت چارچوب نظارتی تحت پوشش قرار می‌گیرند. چارچوب جدید در دست بررسی خواهد بود ارزهای رمزنگاری شده، استیبل کوین ها و توکن های کاربردی. به همین دلیل، انتظار می رود DFSA مقاله مشاوره دیگری را در سه ماهه آخر سال جاری منتشر کند. با وجود این، سرمایه گذاران به طور منطقی مطمئن هستند که چارچوب نظارتی جدید DFSA مقرراتی برای آینده است.