منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پی پال به دیگر نیروگاه های ارزهای دیجیتال در شبکه TRUST می پیوندد

پی پال به دیگر نیروگاه های ارزهای دیجیتال در شبکه TRUST می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پی پال دارد ملحق شد شبکه Travel Rule Universal Solution Technology (TRUST)، به تعدادی دیگر از شرکت‌های رمزنگاری معروف که برای پایبندی به قوانین حاکم بر جابجایی دارایی‌های دیجیتال اقدام کرده‌اند، می‌پیوندد.

گروهی متشکل از 18 ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی ایالات متحده (VASP) در ماه فوریه TRUST را راه‌اندازی کردند و بازیگران اصلی از جمله Coinbase، Paxos، Circle، Kraken و Robinhood بلافاصله در آن شرکت کردند. از زمان پیوستن پی پال به این گروه، تعداد آنها به 38 افزایش یافته است.

شبکه TRUST اکنون شامل Paypal به عنوان یکی دیگر از بازیگران برجسته ارزهای دیجیتال است

در اطلاعیه ای در 23 آگوست، Coinbase اظهار داشت که افزودن PayPal نقطه عطفی دیگر در ماموریت TRUST برای تبدیل شدن به راه حل استاندارد جهانی برای رعایت قوانین سفر است.

VASPهای ایالات متحده طبق قانون 31 قانون اسرار بانکی (BSA) که گاهی اوقات به عنوان “قانون سفر” شناخته می شود، از نظر قانونی مجبور به اشتراک گذاری اطلاعات خاصی در مورد انتقال وجه مشتری از یک موسسه مالی به موسسه مالی دیگر هستند. نقطه شروع برای شناسایی معاملات صندوق و طرف های درگیر 1000 دلار است.

سازمان VASPهای ایالات متحده، TRUST را به منظور ساده کردن گزارش و به اشتراک گذاری اطلاعات بین آنها ساده تر و شفاف تر توسعه داد. به منظور شناسایی هر طرف VASP در دو طرف تراکنش، TRUST از روشی استفاده می کند که از دو ویژگی اصلی تشکیل شده است: یک کانال نقطه به نقطه رمزگذاری شده (P2P) و یک تابلوی پیام مرکزی.

این سازمان در پاسخ به پیشنهاد گروه ویژه اقدام مالی (FATF) در ژوئن 2021 مبنی بر اینکه همه VASPها در سطح جهانی استانداردهای خاصی را به منظور ادامه پایبندی به مقررات مبارزه با پولشویی (AML) و مبارزه با تامین مالی تروریسم (ATF) در نظر می گیرند، ایجاد شد.

این اقدام به دنبال راه‌اندازی زیرساخت‌ها توسط غول صنعت پرداخت در ژوئن سال جاری صورت می‌گیرد که مجاز کاربران برای ارسال، دریافت و انتقال دارایی های دیجیتال بین پی پال و سایر کیف پول ها و صرافی ها. پس از ورود اولیه این شرکت به بازار در اکتبر 2020، کاربران فقط می‌توانستند رمزارز را در پی پال بخرند و بفروشند.