منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پی پال اکنون از انتقال بیت کوین به کیف پول های خارجی پشتیبانی می کند

پی پال اکنون از انتقال بیت کوین به کیف پول های خارجی پشتیبانی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر اساس اعلامیه اخیر، مشتریان ایالات متحده اکنون می توانند ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده را به پی پال و خارج از پی پال منتقل کنند. از زمانی که این شرکت شروع به پشتیبانی از کریپتو کرد، این قابلیت یکی از درخواست‌ترین ویژگی‌های کاربران بوده است.

پی پال انتقال رمزنگاری بومی را آغاز کرد

این غول پرداخت آنلاین خدمات رمزنگاری خود را در سال 2020 راه اندازی کرد و میلیون ها کاربر خود را قادر ساخت به چهار ارز دیجیتال اصلی – بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین دسترسی داشته باشند. با این حال، کاربران در آن زمان نمی‌توانستند دارایی‌های خود را به کیف پول‌های سخت‌افزاری یا صرافی‌ها منتقل کنند، زیرا Paypal فقط از خرید، فروش و هدلینگ پشتیبانی می‌کرد.

اما پس از گذشت یک سال از ساخت، سرانجام پشتیبانی انتقال رمزنگاری شخص ثالث برای مشتریان در ایالات متحده ارائه شد. طبق اعلام، عملکرد جدید در حال حاضر برای کاربران منتخب باز است، اما در هفته های آینده به طور کامل برای همه مشتریان واجد شرایط ایالات متحده راه اندازی خواهد شد.

پی پال گفت که این تراکنش ها بدون کارمزد یا هزینه های شبکه ای متحمل نمی شوند، زیرا جاه طلبی ارزهای دیجیتال آنها در درجه اول برای تجارت است و رقابت با صرافی ها نیست.

دلیل اصلی بودن ما در حوزه ارزهای دیجیتال این است که معتقدیم بخش قابل توجهی از تجارت به سمت ارزهای دیجیتال حرکت می کند.

مدیر کل بلاک چین و کریپتو، خوزه فرناندز داپونته.

کریپتو برای تجارت

از آن زمان این غول پرداخت تعهد قوی به حمایت و موقعیت یابی برای تغییر بزرگ تجارت به ارزهای دیجیتال نشان داده است. این شرکت اخیراً یک مجوز کامل Bitlicense را از دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) دریافت کرده است و اولین شرکتی است که یک Bitlicense مشروط را به Bitlicense کامل تبدیل می کند.

در اوایل سال جاری، خوزه فرناندز فاش کرد که این شرکت همچنین در حال بررسی گزینه‌هایی برای ایجاد یک استیبل کوین است و هر زمان که مقامات مربوطه تصمیم به ادامه این طرح بگیرند، از نزدیک با آنها همکاری خواهد کرد. به گفته او، آن‌ها «هنوز یک استیبل کوین که برای پرداخت‌ها ساخته شده باشد، ندیده‌اند». یک استیبل کوین باید از پرداخت های در مقیاس با امنیت کافی پشتیبانی کند.