منو سایت

پیش بینی قیمت SNX 2021-2022

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پذیرش ارزهای رمزنگاری شده در حال رشد نمایی است ، به ویژه آلتکوین ها و بیشتر ، آنهایی که با تأمین مالی غیر متمرکز (DeFi) مرتبط هستند. یکی از آلت کوین هایی که محبوبیت آن بالا رفته است سکه SNX است که متوسط ​​قیمت فعلی آن در بازار بالای 9 دلار است.

این مقاله به قیمت توکن شبکه Synthetix نگاه می کند تا به سرمایه گذاران بفهماند که در آینده با اقدام قیمت Synthetix چه انتظاری دارند. اما قبل از اینکه به پیش بینی قیمت بپردازیم ، باید توضیح دهیم که سکه SNX چیست و چه کاربردی دارد.

SNX چیست؟

SNX ارز رمزنگاری شده بومی شبکه Synthetix است. در حال حاضر ، از مجموع حداکثر عرضه 212،424،133 سکه ، حدود 114،841،533 سکه SNX در گردش است. در حال حاضر در رتبه 75 با ارزش بازار 1،162،149،929 دلار قرار دارد.

توکن SNX یک توکن ERC20 است و بنابراین با کیف پول های ETH سازگار است.

علاوه بر تسهیل فعالیتها (به ویژه ارائه وثیقه) در شبکه Synthetix ، دارندگان SNX می توانند با بدست آوردن سکه های SNX خود برای به دست آوردن پاداش ، سهامدار SNX شوند.

شبکه Synthetix چیست؟

شبکه Synthetix یک پروتکل مالی غیر متمرکز (DeFi) است که به کاربران اجازه می دهد دارایی های مصنوعی (synths) را معامله کنند.

این پروتکل بر اساس بلاک چین اتریوم ساخته شده است و نقدینگی را برای توکن های synth فراهم می کند تا معامله گران بتوانند به طور یکپارچه آنها را معامله کنند.

در حال حاضر ، شبکه Synthetix چهلمین بورس بزرگ تجارت ارزهای رمزنگاری شده در سراسر جهان است.

به طور خلاصه ، دارایی های مصنوعی محصولات مشتق شده ای هستند که بر اساس پروتکل های DeFi صادر و معامله می شوند. آنها مشابه محصولات مشتقه سنتی هستند که ارزش خود را از دارایی های اصلی مانند ارزهای رمزنگاری شده ، ارز فیات ، کالاها ، فلزات گرانبها ، اوراق قرضه و سهام می گیرند.

دارایی های اساسی در پروتکل DeFi مانند شبکه Synthetix از طریق توکن با استفاده از قراردادهای هوشمند فهرست بندی می شوند. سپس توکن ها ، که نشان دهنده گواهی مالکیت دارایی های جهان واقعی است ، برای سرمایه گذاران و معامله گران صادر می شود که می توانند بدون داشتن دارایی های واقعی ، دارایی های مشتق شده را معامله کنند.

ویژگی های منحصر به فرد Synthetix

شبکه Synthetix یکی از اولین پروتکل های بلاک چین بود که دارایی های رمزنگاری مصنوعی را معرفی کرد.

دارایی های رمزنگاری مصنوعی که از طریق پروتکل Synthetix ضرب شده اند synth هستند و در ابتدای نام خود دارای یک ‘s’ هستند. برای مثال ، اگر دارایی اصلی USD باشد ، دارایی مصنوعی Synthetix به صورت sUSD ، BTC به صورت sBTC ، ETH به عنوان sETH و غیره ظاهر می شود.

مصنوعی ها توسط جامعه رأی داده می شوند تا اجازه داشته باشند در پروتکل Synthetix وجود داشته باشند.

قیمت دارایی های اساسی سینت ها با استفاده از پروتکل های تحویل قیمت قرارداد هوشمند که به اوراکل معروف است ، پیگیری می شود. این سیستم تضمین می کند که هنگام معامله گران سینت ها هیچ مشکلی در زمینه لغزش یا نقدینگی وجود ندارد.

برای ضرب synth در شبکه Synthetix ، یک کاربر باید برخی از توکن های SNX را در یک قرارداد هوشمند قفل کند.

بنیانگذار Synthetix کیست؟

شبکه Synthetix در سپتامبر 2017 با نام Havven (HAV) راه اندازی شد. موسس آن کین وارویک است. هاون (HAV) یک سال بعد به نام فعلی Synthetix تغییر نام داد ، نامی که تا به امروز حفظ شده است. وارویک همچنین بنیانگذار Pouncer ، حراج زنده استرالیایی ، و مدیر غیر اجرایی در شبکه خرده فروشی blueshyft است.

تاریخچه قیمت SNX

توکن Synthetix برای اولین بار در مارس 2018 در یک صرافی رمزنگاری برای معامله ثبت شد. تا ژوئن 2020 ، SNX زیر 1.5 دلار معامله می شد ، همانطور که در نمودار زیر مشاهده می شود.

پیش بینی قیمت SNX 2021-2022 5

شکل 1. نمودار تاریخ قیمت Synthetix توسط CoinMarketCap

با این حال ، در جولای 2020 ، سکه Synthetix یک صعود صعودی هیولا را آغاز کرد که تا فوریه 2021 ادامه داشت. و در طول روند صعودی ، SNX به بالاترین سطح خود یعنی 28.77 دلار رسید.

پس از رسیدن به بالاترین سطح خود ، قیمت SNX در ژوئن 2021 با کاهش روبرو به حدود 6 دلار کاهش یافت.

این ارز رمزنگاری شده در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد که از پایان ماه ژوئن ادامه داشته است.

برای حدس زدن گام بعدی بازار در ماه ها و سال های بعد ، باید پیش بینی قیمت Synthetix را با جزئیات بررسی کنیم. اما قبل از انجام این کار ، ابتدا ببینیم تحلیل تکنیکی در مورد سکه چه می گوید.

تجزیه و تحلیل فنی قیمت SNX

پیش بینی قیمت SNX 2021-2022 6

شکل 2. اعمال شاخص Pivots Points در نمودار SNX در TradingView

استفاده از شاخص سفارشی نقاط محوری در نمودار قیمت Synthetix نشان می دهد که ارز دیجیتال در حال حاضر در سطح پشتیبانی S1 و سطح مقاومت R1 معامله می شود. در مورد نقطه محوری در حال نوسان است و مسیری که تصمیم می گیرد در آن حرکت کند به احتمال زیاد روند مورد نظر در ماه های آینده را تعیین می کند.

پیش بینی قیمت SNX 2021-2022 7

شکل 3. اعمال شاخص میانگین متحرک در نمودار SNX در TradingView

وقتی از میانگین های متحرک استفاده می کنید ، همین مورد صدق می کند. سکه دیجیتال در حال حاضر نمی تواند در هیچ روند غالب باشد زیرا نه بالاتر از خط روند MA و نه زیر آن است.

با این حال ، ذکر این نکته ضروری است که قیمت SNX در انتهای سطح فیبوناچی است ، به این معنی که روند صعودی بازار در روزهای آینده بسیار محتمل است.

پیش بینی قیمت SNX 2021-2022 8

شکل 4. استفاده از شاخص فیبوناچی برای اصلاح روی نمودار SNX در TradingView

پیش بینی قیمت Synthetix

ما پیش بینی قیمت SNX کوتاه مدت و بلند مدت را بررسی خواهیم کرد.

پیش بینی قیمت کوتاه مدت Synthetix

پیش بینی کوتاه مدت قیمت Synthetix نشان می دهد که قیمت توکن شبکه Synthetix در محدوده قیمت فعلی در روزهای آینده همچنان در نوسان است و سرانجام روند صعودی خود را آغاز می کند.

پیش بینی قیمت SNX 2021-2022 9

شکل 5. پیش بینی قیمت کوتاه مدت Synthetix توسط WalletInvestor

با نگاهی به جدول زیر ، مشخص است که قیمت Synthetix حداکثر قیمت 10.505 دلار و حداقل قیمت 7.209 دلار بوده است. تا پایان ماه اوت ، میانگین قیمت توکن SNX 9.180 دلار پیش بینی شده است.

پیش بینی قیمت SNX 2021-2022 10

شکل 6. جدول حداکثر و حداقل قیمت پیش بینی قیمت SNX در روزهای آینده را نشان می دهد

پیش بینی قیمت SNX بلند مدت

با نگاهی به پیش بینی SNX برای باقی مانده 2021 و 2022 ، پیش بینی می شود که ارز رمزنگاری شده روند صعودی داشته باشد و انتظار می رود از سپتامبر 2021 شروع شود و تا پایان سال 2022 ادامه یابد.

Synthetix (SNX) پیش بینی قیمت ، پیش بینی ، قیمت آینده Synthetix

شکل 7. پیش بینی Synthetix ، پیش بینی قیمت بلند مدت برای ماههای آینده و سال 2021 ، 2022

طبق پیش بینی قیمت Synthetix فوق ، انتظار می رود قیمت رمز شبکه Synthetix تا پایان سال 2021 بیش از 12 دلار باشد. سپس قیمت در سال 2022 به بالای 15 دلار ادامه می یابد ، و احتمالاً در صورت آزمایش بالاترین سطح فعلی حرکت صعودی قیمت حفظ می شود.

آیا SNX سرمایه گذاری خوبی است؟

با توجه به پیش بینی قیمت Synthetix و تجزیه و تحلیل بازار ، ارز رمزنگاری شده SNX می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد. رتبه ایمنی آن در حال حاضر بالای 3 از 10 است و بازده سرمایه گذاری (ROI) به ارزش فعلی آن 2032.39 است.

همچنین ، با توجه به داده های قیمت به دست آمده در پیش بینی های فوق ، پیش بینی می شود که Synthetix به رشد خود ادامه دهد تا تبدیل به یک طرح DeFi با سرمایه بازار بیش از 2 میلیارد دلار شود.

از کجا می توانید Synthetix (SNX) بخرید؟

اگر می خواهید سکه SNX بخرید ، می توانید با هر یک از صرافی های رمزنگاری زیر ثبت نام کنید.

  • Coinbase Pro
  • OKEx
  • Uniswap (V2)
  • بایننس

خلاصه

پیش بینی قیمت Synthetix فوق همزمان با پیش بینی های USD در همان دوره است.

پیش بینی قیمت برای سرمایه گذاران مفید خواهد بود که بدانند آیا SNX سرمایه گذاری خوبی است یا خیر. برای تصمیم گیری ، می توانید پیش بینی قیمت توکن شبکه Synthetix را بررسی کرده و به شبکه های SNX و Synthetix نگاه کنید. به این ترتیب ، شما تصویری واضح از چگونگی تأثیر ارز رمزنگاری شده بر بازار ارزهای رمزنگاری شده خواهید داشت و بنابراین ، میزان رشد ارزش SNX در ماه ها و سال های آینده را ارزیابی کنید.

با این وجود ، علاوه بر استفاده از این پیش بینی قیمت ، همچنین باید به دنبال مشاوره سرمایه گذاری بیشتر از مشاوران مالی خود باشید تا بدانید چقدر سرمایه گذاری کنید و چه مدت. اگر به شما اطلاع داده شود که سرمایه گذاری در بازار رمزنگاری به دلیل نوسان قیمت بازار بسیار خطرناک است ، بسیار مفید خواهد بود. یک معامله گر برای موفقیت حتی با پیش بینی دقیق قیمت ، به درجه تحمل ریسک بالا نیاز دارد.