منو سایت

پیش بینی قیمت KIN برای 2021 و پس از آن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

KIN چیست؟

سکه KIN از طریق منتشر شداتریوم بلاک چینبه این ارز برای ایجاد ارز اصلی در اکوسیستم Kik Messenger ایجاد شده است. در این مقاله ، پیش بینی قیمت KIN را برای امسال و پس از آن بررسی می کنیم.

قبل از ایجاد Kin ، نقاط Kik قرار بود سیستمی برای پاداش باشند. با این حال ، موفقیت چندانی نداشت و بنابراین در سال 2017 با انتشار Kin به پایان رسید.

KIN مخفف Kinship است و هدف تقویت روابط بین اعضای جامعه Kik بود.

این بر اساس انتشار آن از طریق کمی موفقیت آمیز بودICO ، زیرا نزدیک به 100 میلیون دلار جمع آوری کردبه

با این حال ، Kik Messenger در سال 2019 به MediaLab فروخته شد تا بتواند Kin را در جریان شکایت بین Kik و USSEC ادامه دهد.

طبق گزارش 23 اکتبر 2020 ، این پرونده اکنون نهایی شده است. در سه سال آینده ، KIN باید هر زمان که قصد فروش دارایی های دیجیتال را دارد به SEC اطلاع دهد.

در حال حاضر ، KIN دارای موقعیت 267 در بازار رمزنگاری است و در حال حاضر در حال بازیابی از روند نزولی به دلیل سقوط بیت کوین است.

KIN با چندین کیف پول مانند کیف های Kinwallet ، Exodus ، Citowise و Infinito سازگار است. همچنین در مبادلاتی مانند HitBTC ، IDEX ، OTCBTC و COSS فهرست شده است.

نمای کلی KIN

نمای کلی
سکه نماد قیمت بازار تغییر دادن 24 ساعت گذشته عرضه حجم (24 ساعت)
خویشاوند
خویشاوند
KIN
KIN $ 0.000100 $ 152.98 متر 13.84 1.56 تن $ 11.47 متر

window.itb_widget = window.itb_widget || {init: t => {const e = document.createElement (“script”)؛ e.async =! 0، e.type = “text/javascript”، e.src = ” https://app.intotheblock.com/widget.js”،e.onload=function(){window.itbWidgetInit

شبکه KIN و سیگنال ها

امتیاز گالکسی

نمره کهکشان با بررسی ترکیب شاخص های عملکرد در بازارها و مشارکت اجتماعی نشان می دهد که یک سکه چقدر سالم است. نمره گلکسی زمان واقعی هر سکه را نمایش دهید.

سکه KIN چگونه کار می کند؟

این سکه با اعطای پاداش به سازندگان که تجربه بسیار خوبی را در ارتباط با تعامل با خویشاوندان برای کاربران فراهم می کند ، کار می کند.

این یک مدل نرم افزاری برای درآمدزایی ارائه می دهد که از کاربران برای استفاده از مورد جدید استفاده می کند و بنابراین ، ارزش ارزهای رمزنگاری شده را ایجاد می کند.

بلاک چین این سکه KIN به طور مستقل از طریق یک مدل اجماع فدرال عمل می کند.

گفته شده است که حداکثر 10 تریلیون KIN تولید خواهد شد و به صورت انبوه ایجاد شده است تا هر کاربر در جهان بتواند به راحتی KIN را انتخاب کند.

Kin به سازندگان بازی اجازه می دهد تا پاداش های رمزنگاری شده را در برنامه های مختلف خود تعبیه کنند. این به بازیکنان اجازه می دهد تا هر زمان که وظایفی را بر روی پلتفرم انجام می دهند ، کد KIN را دریافت کنند.

بازیکنان همچنین می توانند از این نشانه های Kin برای خرید اقلام درون بازی استفاده کنند. اگرچه به نظر می رسد که این در حال حاضر یک هنجار است ، اما کد KIN می تواند به پول نقد تبدیل شود و سپس توسط بازیکنان برداشت شود.

علاوه بر این ، کسانی که پاداش دریافت می کنند ، می توانند در صورت تمایل از این توکن ها در بازی های دیگر استفاده کنند.

این برای سازندگان چندین بازی مفید است زیرا به آنها کمک می کند بازی های دیگر خود را بر روی پلتفرم تبلیغ کنند. توسعه دهندگان از قلم نمی افتند زیرا هنگام استفاده از این پلتفرم ، توکن نیز دریافت می کنند.

تاریخچه قیمت KIN

هنگامی که KIN در سپتامبر 2017 راه اندازی شد ، سازندگان آن را در ماه اول نزدیک به 100 میلیون دلار کرد.

با این حال ، پس از آن توجه کمی به آن شد و بالاترین سطح آن در سال 2018 زمانی بود که در ژانویه 0.00122572 دلار فروخته شد.

با این حال ، بلافاصله پس از آن سقوط کرد و بین 0.00000592 تا 0.00000849 دلار حفظ شد. در ابتدای سال 2020 بار دیگر سقوط کرد ، زمانی که کمترین سطح خود را با 0.00000239 دلار تجربه کرد.

ارزش بازار سکه در حال حاضر 161،912،535.89 دلار است.

پیش بینی قیمت KIN برای 2021 و فراتر از 1
قیمت فعلی KIN
منبع: coinmarketcap

پیش بینی قیمت KIN 2021 و به بعد

با استفاده از الگوریتم های پیشرفته و تجزیه و تحلیل فنی ، قیمت KIN در آینده توسط سیستم های پیش بینی قابل اعتماد پیش بینی شده است.

این پیش بینی قیمت ، معامله گران را از ارزش بلند مدت و همچنین ارزش کوتاه مدت KIN مطلع می کند تا به آنها در تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری خود کمک کند و تصمیم بگیرد که آیا می خواهند خویشاوندی را به سکه های رمزنگاری شده در Binance معامله کنند یا خیر.

این پیش بینی قیمت KIN را بر اساس الگوریتم های هوش مصنوعی ظرف یک سال و تا پنج سال پوشش می دهد.

اما ، در حال حاضر ، سکه های KIN در Binance و دیگر صرافی های رمزنگاری برجسته ذکر نشده است. می توانید سکه های KIN را در سیستم عامل هایی مانند Cointiger پیدا کنید.

پیش بینی قیمت KIN برای سال 2021
پیش بینی قیمت KIN برای سال 2021
منبع: Tradingview

بر اساس نمودار 4 ساعته ، به نظر می رسد که قیمت KIN پس از خروج از قسمت بالای بولینگر باند ، معکوس است. به نظر می رسد قیمت سکه میانگین متحرک 50 روزه و 100 روزه را به خود اختصاص داده است. ممکن است انتظار ادامه این روند در آینده را داشته باشیم.

پیش بینی قیمت KIN توسط Crypto Rating برای آینده

داده های تاریخی و تجزیه و تحلیل داده ها از CryptoGround نشان می دهد ، قیمت قبلی KIN 0.00001 دلار از سال 2019 بدون تغییر بوده است.

پس از آن ، در روند صعودی اخیر ، با افزایش بیت کوین ، KIN نیز افزایش یافت و به قیمت 0.00044 دلار رسید. پس از آن ، با شروع بازار خرس ، هر سکه سقوط کرد.

تجزیه و تحلیل فنی محیط بازار KIN نشان می دهد که در مدت 1 سال ، قیمت KIN به دلیل توجه سرمایه گذاران بزرگ به 0.0001 دلار می رسد.

پیش بینی قیمت KIN می گوید که قیمت KIN در محدوده 0.0001 دلار در طول 2021 با تغییر قیمت احتمالی کمتر باقی می ماند.

قیمت KIN در خطوط 0.0001 دلار برای 2021-2022 اواسط خواهد بود و از آنجا ، انتظار می رود قیمت KIN در حدود پنج سال به 0.0137 دلار برسد.

KIN پیش بینی بلند مدت پیش بینی

الگوریتم درجه یک ما قیمت KIN را برای پنج سال آینده به ما ارائه کرده است. در سال 2021 ، قیمت KIN در حال حاضر در یک سال حدود 276.11 درصد افزایش یافته است و تا پایان سال ، حدود 0.0001 دلار خواهد بود.

این افزایش چشمگیر قیمت KIN در طول سالها نشان می دهد که شانس در آینده به نفع KIN خواهد بود. قیمت ارز رمزنگاری شده آینده خوبی دارد و ممکن است برای همه کاربران یک سرمایه گذاری مناسب باشد.

پیش بینی قیمت KIN KIN به دلار
پیش بینی قیمت KIN به دلار
منبع: Cryptoground

نمودار پیش بینی قیمت خویشاوندی به مدت 5 سال

پیش بینی قیمت KIN برای 2021 و فراتر از آن 2
پیش بینی قیمت KIN برای 2021
منبع: coinpredictor

قیمت سکه دیجیتال ، که یک بستر پیش بینی قیمت مطمئن است ، پیش بینی می کند که با در نظر گرفتن قیمت فعلی Kin ، پایین ترین قیمت Kin در آینده در حدود 0.0001599291 دلار خواهد بود ، در حالی که بالاترین قیمت خویشاوند تا به حال 0.0004803747 دلار تا سال 2028 خواهد بود.

پیش بینی سکه های دیجیتال قیمت Kin با افزایش سال افزایش می یابد و کاهش نمی یابد. بر اساس پیش بینی خویشاوندان ، سرمایه گذاری در KIN سودآور خواهد بود.

پیش بینی قیمت KIN
پیش بینی قیمت KIN
منبع: دیجیتال کوین

پیش بینی می شود قیمت KIN تا پایان امسال حدود 0.0001599291 دلار باشد و در سال 2022 به 0.0001829942 دلار افزایش می یابد.

هنوز پیش بینی می شود که قیمت KIN در سال 2023 تا 0.0002279395 دلار افزایش یابد. از سال 2023 ، قیمت خویشاوندان از 0.0002913176 دلار افزایش می یابد و پس از پنج سال در سال 2028 در نهایت به 0.0003848264 دلار می رسد.

کیف پول سرمایه گذار پیش بینی قیمت

به گفته Wallet Investor ، KIN تا آگوست 2022 معادل 0.000136 معامله خواهد شد. این بدان معناست که پس از پایان ظاهر نزولی کنونی ، ممکن است شاهد احساسات گاو نر در بازار باشیم.

بر اساس تجزیه و تحلیل Wallet Investor ، قیمت KIN سقوط نمی کند و در آینده به عنوان یکی از ارزهای رمزنگاری شده مناسب شناخته می شود. همچنین ، Wallet Insider اظهار می کند که امکان ندارد قیمت KIN به زودی به دلار تغییر کند.

سوالات متداول

آیا Kin سرمایه گذاری خوبی است؟

بر اساس پیش بینی قیمت KIN ، می توان آن را بازمانده از بازار نامید. KIN ارزش واقعی دارد و بنابراین نمی تواند از بازار رمزنگاری محو شود.

داده های تاریخی جمع آوری شده نشان می دهد که KIN ممکن است در کوتاه مدت سود چندانی نداشته باشد ، بنابراین سرمایه گذاران باید با احتیاط عمل کنند و قمار نکنند. دلیل آن این است که BTC در حال سقوط است و وقتی BTC شاهد کاهش قیمت است ، همه ارزهای دیجیتال شاهد کاهش قیمت هستند.

بازار بازی های موبایلی در حال رشد است و این همان چیزی است که Kin از آن استفاده می کند. اما ممکن است سود زیادی از این دارایی به دست آید زیرا در آینده با پیش بینی داده های الگوریتم شاهد افزایش قیمت خواهیم بود.

آیا قیمت KIN بازیابی می شود؟

KIN اخیراً با Unity ، سازندگان بازی محبوب Pokemon Go همکاری کرده است. KIN متعلق به Kik است که یک برنامه پیام رسانی محبوب است. بنابراین پتانسیل بالایی در آینده دارد.

سرمایه گذاری در KIN نشان می دهد که امیدوار هستید این روند به این زودی ها متوقف نشود و در آینده رشد کند. اگر ادامه یابد ، KIN به زودی می تواند در لیست بهترین ارزهای رمزنگاری شده قرار گیرد.

با این حال ، داده های تاریخی نشان می دهد که KIN و محیط بازار آن حدود یک سال در چرخه بازار خرس گیر کرده است. بنابراین ، ممکن است در آینده یک روند منفی وجود داشته باشد ، و ممکن است در کوتاه مدت ارزش بازار کاهش یابد.

بنابراین ممکن است ایده خوبی برای سرمایه گذاری کوتاه مدت نباشد. با این وجود ، قیمت KIN در صورت سرمایه گذاری در دراز مدت ، دارای سودآوری بالایی است ، همانطور که در پیش بینی قیمت دیجیتال سکه مشاهده می شود.

آیا KIN به 10 دلار می رسد؟

KIN در آینده نزدیک نمی تواند به 10 دلار برسد.

چگونه یک KIN Token دریافت می کنید؟

راه های مختلفی برای دریافت یک کد KIN وجود دارد ، اما محبوب ترین راه از طریق بازی است. چندین توسعه دهنده برنامه KIN را در بازی های خود جای داده اند و از طریق سیستم پاداشی که KIN طراحی شده بود ، بازیکنان برای فعالیت ها پاداش دریافت می کنند.

فعالیتها می تواند به اندازه ورود روزانه یا تماشای تبلیغات باشد. هر چه باشد ، بازیکنان با KIN Tokens پاداش می گیرند. همچنین می توانید KIN را در چندین صرافی مانند Coinbase و جایگزین های آن خریداری کنید.