منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیش بینی قیمت ریپل: XRP با قیمت 1.30 دلار رد شد ، بعدی چیست؟

پیش بینی قیمت ریپل: XRP با قیمت 1.30 دلار رد شد ، بعدی چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • انتظار می رود قیمت ریپل تا 1.20 دلار کاهش یابد
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 1.25 دلار است
  • XRP با مقاومت 1.30 دلار مواجه است

قیمت ریپل پس از رکود در مارک 1.25 دلار در سه روز گذشته در 1.30 دلار رد شد. از زمان رد شدن ، XRP با افزایش فشار فروش به سمت پایین حرکت کرده است. در حالی که علامت 1.25 دلار پشتیبانی کوتاه مدت را ارائه می دهد ، فشار فروش هنوز فروکش نکرده است.

بازار گسترده ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته احساس بازار صعودی دارد زیرا اکثر ارزهای رمزنگاری شده حرکات مثبتی را ثبت می کنند. بازیکنان اصلی شامل Cardano و Binance Coin هستند که به ترتیب 12.85 و 10.77 درصد شیب را ثبت می کنند.

شاخص های فنی برای XRP/USDT: خرس ها برای تسلط تلاش می کنند

پیش بینی قیمت ریپل: XRP با قیمت 1.30 دلار رد شد ، بعدی چیست؟  1
شاخص های فنی XRP/USDT توسط Tradingview

بر اساس شاخص های فنی ، MACD دو کراس اوور را در دو روز گذشته به نمایش گذاشته است. در حالی که اندیکاتور به تازگی صعودی شده است ، هیستوگرام روند نزولی صعودی را نشان می دهد که در نوار سبز روشن بیان شده است. این نشان می دهد که شتاب خریدار افزایش نیافته و فشار فروش بالاتر از سطح 1.25 دلار است.

شاخص های میانگین متحرک نمایی به سمت پایین حرکت می کنند و شیب بسیار ملایمی بر بازار حاکم است. با این حال ، دو EMA همچنان همگرا هستند و در زمان فشار حرکت کمی نشان می دهند. با این وجود ، قیمت ریپل تا مرز 1.230 دلار کاهش می یابد.

RSI در حال حاضر خنثی است و نزدیک به سطح شاخص 50.00 معامله می شود که حرکت کمی را در هر دو طرف نشان می دهد. با این حال ، این موقعیت باعث حرکت شدید در هر دو جهت می شود و معامله گران می توانند در صورت شکستن خرس ها به زیر علامت 1.20 دلار ، نوسان بالایی داشته باشند. با این حال ، اقدام قیمت ریپل ممکن است شروع به تجمیع در سطح کند.

گروههای Bollinger در حال حاضر باریک هستند و فضای کمی برای حرکت قیمت ریپل بدون پیشرفت نشان می دهند. با این حال ، این شاخص افزایش شدید XRP را پس از خروج از سطح 1.250 دلار نشان می دهد.

به طور کلی ، تجزیه و تحلیل فنی 4 ساعته یک سیگنال خرید را نشان می دهد که قدرت صعودی را در سطح قیمت فعلی نشان می دهد. تجزیه و تحلیل 14 مورد از 26 شاخص فنی اصلی را در حمایت از حرکت صعودی قیمت ریپل نشان می دهد. از سوی دیگر ، تنها دو شاخص سیگنال فروش را نشان می دهند که نشان دهنده حضور نزولی کم در سطح فعلی است. در همین حال ، ده شاخص باقی مانده روی حصار نشسته اند و هیچ سیگنالی از طرفین بازار پشتیبانی نمی کنند.

تجزیه و تحلیل فنی 24 ساعته بر این احساس تأکید می کند و یک سیگنال خرید قوی را نشان می دهد که چشم انداز مثبتی برای اقدام قیمت ریپل در نمودارهای میان مدت نشان می دهد. تجزیه و تحلیل 16 شاخص را نشان می دهد که نشان دهنده حرکت بیشتر برای XRP در برابر دو شاخص است که نشان دهنده حرکت نزولی قیمت است. در عین حال ، هشت شاخص در زمان نوشتن خنثی باقی می مانند.

از قیمت ریپل چه انتظاری می توان داشت؟

پیش بینی قیمت ریپل: XRP با قیمت 1.30 دلار رد شد ، بعدی چیست؟  2
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

معامله گران باید انتظار داشته باشند که قیمت ریپل با ادامه فروش به 1.20 دلار برسد. با این حال ، سطح پشتیبانی قوی از خریداران ارائه می دهد و مشخص نیست که آیا خرس ها به زیر علامت می رسند یا خیر. با این وجود ، تکنیک های میان مدت پشتیبانی از گاوها را نشان می دهند ، بنابراین می توان انتظار داشت که قیمت از سطح عقب نشینی کند. به این ترتیب ، می توان انتظار داشت که XRP در محدوده قیمت در نمودارهای کوتاه مدت حرکت کند.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.