منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پیشنهاد ETF آینده بیت کوین: AdvisorShares برنامه ای را به SEC ارسال می کند

پیشنهاد ETF آینده بیت کوین: AdvisorShares برنامه ای را به SEC ارسال می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ETF های آتی بیت کوین بیش از هر زمان دیگر در حال محبوب شدن هستند.
  • AdvisorShares ، یک مدیر سرمایه گذاری ، با SEC با پیشنهاد ETF بیت کوین برای تأیید تماس گرفته است.
  • متخصصان مختلف بازار مانند مدیرعامل Osprey Funds ادعا می کنند که تأیید SEC برای ETF بیت کوین در سال جاری ممکن است غیرممکن باشد.

ETF بیت کوین مسئول پیگیری قیمت بیت کوین است ، اما مزیت دسترسی به ETF آتی بیت کوین این است که امنیت برای تجارت به عنوان یک سهام عادی در دسترس خواهد بود ، و این باعث می شود در نظر شرکت های مدیریت سرمایه گذاری جذاب باشد. در حال خرید ETF آتی بیت کوین یا صندوق قابل معامله در بورس هستند.

این وجوه قابل معامله در بورس یا ETF ، هنگامی که تأیید شد ، در معرض سریع بسیاری از سرمایه گذاران سهام در برابر ارزهای رمزنگاری شده قرار می گیرد. بسیاری از مدیران سرمایه گذاری هستند که در حال حاضر برای تأیید با مقامات نظارتی پولی ایالات متحده ، کمیته اوراق بهادار و بورس درخواست داده اند. متقاضی جدید برای تأیید ETF آتی بیت کوین AdvisorShares است.

Morgan Creek Capital به عنوان مشاور فرعی ETF آینده بیت کوین خدمت می کند

پیشنهاد ETF هنوز توسط SEC بررسی نشده است که از Morgan Creek Capital ، مشاور برجسته سرمایه گذاری ، به عنوان مشاور فرعی ETF که تحت AdvisorShares مدیریت می شود ، نام برده است. این سازمان مسئول راهنمایی مناسب و مشاوره تخصصی در مورد مدیریت ETF بیت کوین برای AdvisorShares خواهد بود.

رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، گری جنسلر ، قبلاً اشاره کرده بود که طرفدار ETF های بیت کوین مربوط به معاملات آتی است اما هنوز ده ها برنامه در حال انتظار را برای SEC تأیید نکرده است.

به نظر می رسد رئیس SEC ETF های آتی بیت کوین را در مقایسه با موارد فیزیکی در نظر گرفته است.