منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلیس کره آزمایشی را برای پذیرش کریپتو برای جریمه رانندگی کامل می کند

پلیس کره آزمایشی را برای پذیرش کریپتو برای جریمه رانندگی کامل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلیس کره جنوبی قرار است پس از آزمایش موفقیت آمیز برنامه آزمایشی، از افرادی که جریمه رانندگی دارند، رمزارزها را دریافت کند. بر اساس جزئیات این برنامه، پلیس می‌تواند دارایی‌های دیجیتال را مستقیماً از حساب‌های صرافی این افراد دریافت کند. این برنامه برای مدتی در دست اجرا بوده است و دولت این کشور منطقه کوچکی با حدود 260000 ساکن گانپو را برای اجرای این برنامه در سال جاری در نظر گرفته است.

پلیس کره نرخ موفقیت چشمگیر 88 درصدی را به دست آورد

به گفته چندین پایگاه خبری، روش جدید به پلیس کمک می کند تا جریمه ها و عوارض را بدون تماس با قانون شکنان دریافت کند. اولین آزمایش این برنامه موفقیت زیادی به دست آورد، با جزییات بیان شده که در شش ماه گذشته نرخ چشمگیر 88٪ را به دست آورد. در طول این دوره، پلیس 668000 دلار جمع آوری کرد، شاهکاری که منطقه را به مرز بیش از 700000 دلاری که تعیین شده بود رساند.

با این حال، مبلغ تولید شده در جریمه های معوق حدود 759 دلار در دارایی های دیجیتال بود. پلیس اشاره کرد که توقیف ارزهای دیجیتال اجباری نیست، به جز اینکه موجودی حساب فرد نمی‌تواند کل بخش جریمه را در آن زمان پوشش دهد. این خبرگزاری همچنین خاطرنشان کرد که مبلغ جمع آوری شده در سال جاری، کل مبلغ تولید شده در سه سال گذشته را کاهش داده است.

بخش کریپتو کره رشد ثبت کرد

بخش کریپتو کره در چند سال گذشته رشد زیادی را به ثبت رسانده است که مهم‌ترین آن در سال گذشته بود. در سال 2021، این بازار رشد عظیمی را ثبت کرد و به رقم خیره کننده 45 میلیارد دلار رسید. همچنین، این گزارش هنوز مشخص نکرده است که پلیس چه نوع دارایی های دیجیتالی را برای جبران جریمه فردی توقیف کرده و می فروشد. وی در بیانیه ای از سوی رئیس پلیس راهور گفت: این روش جدید برای وصول جریمه ها بسیار مناسب است زیرا شیوع ویروس کرونا ارتباط محدودی دارد.

وی همچنین خاطرنشان کرد که این دوره مانع از پرداخت صادقانه هزینه های خود نشده است. رئیس پلیس کره همچنین اطمینان داد که تمام تلاش خود را برای دریافت هزینه از پرداخت کنندگانی که موفق به انجام این کار نشده اند انجام خواهد داد. اگرچه دارایی‌های دیجیتال در حال حاضر چندان خوب عمل نمی‌کنند، هنوز هم معامله‌گرانی هستند که دارایی‌ها را نگه می‌دارند و امیدوارند که ثروت در روزهای آینده تغییر کند.