منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلیس دستور مسدود کردن وجوه LFG را صادر می کند

پلیس دستور مسدود کردن وجوه LFG را صادر می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پلیس کره جنوبی دستورالعملی برای پلتفرم های رمزنگاری صادر کرده است تا وجوه متعلق به LFG را مسدود کنند. طبق به روز رسانی، این سازمان اعلام کرد که درخواست هایی برای توقف برداشت وجوه LFG به پلتفرم ها ارسال شده است. این مقام همچنین دستور داد که اگر هر حرکتی از LFG ناشی شود، آنها باید از انجام هر گونه حرکت منع شوند. پلیس کره جنوبی گفت که شواهد جدیدی مبنی بر ارتباط بنیاد لونا با اتهامات اختلاس ظاهر شده است.

پلیس دستورات خود را اجرا نخواهد کرد

در اوایل ماه جاری، LUNA شاهد کاهش شدید ارزش خود بود زیرا بیش از 90 درصد در طی دو روز بازار از دست داد. این ضرر در میان درخواست‌هایی که مقامات برای بررسی این مسائل داشتند، به اوج رسید. با این حال، در بیانیه آمده است که به روز رسانی یک دستور نیست، به این معنی که قانون آن را اجرا نمی کند.

این بدان معناست که پلتفرم‌ها در انتخاب پاسخ خود به دستورالعمل آزاد هستند. با این حال، هنوز واکنش آنها به به روز رسانی نامشخص است. سرمایه گذاران خواستار تحقیق در مورد افراد در بالای Terraform شده اند. این تماس ها کشور را به دعوت از گروه “گریم ریپر” سوق داده است. آنها جرایم مالی مربوط به افراد با مشخصات بالا را بررسی می کنند.

قانونگذار در حال بررسی Terraform است

همچنین اقداماتی از سوی چند تن از نمایندگان مجلس برای اطمینان از انطباق پلت فرم های موجود در این براکت انجام شده است. این پلتفرم ها از برترین اسلحه ها در سراسر کره هستند. گزارش های جدید همچنین گفته اند که رئیس کمیته قول داده است که قانون حمایت از مصرف کننده را بررسی کند. همچنین این احتمال وجود دارد که برخی از این پلتفرم ها در مشکلات Terra درگیر شوند. این به این دلیل است که این کشور به طور خاص اشاره می کند که صرافی ها باید از مشتریان خود در برابر آسیب محافظت کنند.

شورای ملی همچنین در حال بررسی این موضوعات است تا تحریم‌ها را برای همه طرف‌های خطاکار اعمال کند. با این حال، برخی از پلتفرم های درگیر هشدارهای واضحی در رابطه با مشکلات منتشر کرده اند. Coinone اعلام کرد که LUNA را از فهرست خود حذف می کند، در حالی که صرافی برتر، Binance، تعلیق معاملات لحظه ای LUNA را اعلام کرد. اگرچه دستور پلیس با همان سرعت تفتیش عقاید توسط دولت کشور توسعه می یابد، اما دو چیز متفاوت وجود دارد. در حالی که صرافی ها آزادی انتخاب خود را در رابطه با دستورالعمل پلیس دارند، دولت به طور خستگی ناپذیر تلاش می کند تا همه چیز پشت این موضوع را آشکار کند.