منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلتفرم Block: Philantrophy که برای همیشه از رمزنگاری استفاده می کند

پلتفرم Block: Philantrophy که برای همیشه از رمزنگاری استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • بازیگران بد روایت تغییر بلوک دادن را بیشتر از کریپتو استفاده می کنند.
  • پلتفرم به خیریه ها و سازمان ها کمک می کند تا برای اهداف بشریت بودجه جمع آوری کنند.

یکی از دلایل اصلی بیزاری یک خرس دیجیتالی معمولی از ارز دیجیتال این است که دارایی دیجیتال معمولاً توسط بازیگران بد برای بسیاری از فعالیت های ضد دولتی، از جمله تامین مالی تروریسم و ​​پرداخت های غیرقانونی استفاده می شود.

با این حال، The Giving Block یک پلت فرم بشردوستانه است که این روایت را در صنعت جدید خود تغییر می دهد، جایی که رمزارز را برای کمک به بشریت به کار می گیرد.

سازمان خیریه کریپتو راه‌حل‌های پیشرو برای غیرانتفاعی‌ها برای پذیرش کریپتو و بستری برای اهداکنندگان فراهم می‌کند تا ارزهای دیجیتال را به اهداف مورد علاقه خود بدهند. The Giving Block جریان‌های درآمد جدیدی را برای سازمان‌های خیریه باز می‌کند و در عین حال بار مالیاتی کریپتو را برای اهداکنندگان کاهش می‌دهد.

کاری که بلوک دادن انجام می دهد

طبق بیانیه‌ای که توسط سازمان خیریه، از موسسات خیریه و کلیساها گرفته تا دانشگاه‌ها و بنیادها به Cryptopolitan ارسال شده است، The Giving Block ابزارها و خدماتی را برای کمک به هر غیرانتفاعی ارائه می‌کند تا کمک‌های مالی ارزهای دیجیتال را به یک جریان درآمدی ثابت و متحول تبدیل کند و صدها مشتری غیرانتفاعی خود را افزایش دهند. 100000 دلار یا بیشتر به صورت رمزنگاری در هر سال.

این پلتفرم اولین شرکت بشردوستانه ارزهای دیجیتال است که در چنین اهداف بشری سرمایه گذاری می کند. در مسیر پردازش بیش از 1 میلیارد دلار کمک‌های ارز دیجیتال در 12 ماه آینده است. برنامه‌های نیکوکاری کریپتو Giving Block همچنین یکی از کانال‌های درآمدی با سریع‌ترین رشد برای بیش از ۷۰۰ سازمان غیرانتفاعی پیشرو و صندوق‌های رمزنگاری، از جمله United Way Worldwide، Save the Children، و انجمن سرطان آمریکا است که آنها را به یکی از مخرب‌ترین نیروها تبدیل می‌کند. در بخشش خیریه

چهار ابتکار برای افزایش آگاهی و تسهیل کمک‌های ارزهای دیجیتال در چند هفته آینده دارد، از جمله The Crypto Giving pedge، Crypto Giving Tuesday، Tuesday، و Cause Fund.

گرفتن

بازار صعودی اخیر در فضای کریپتو به بسیاری از سرمایه‌گذاران این امکان را داده است که در سال گذشته سود قابل توجهی از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال کسب کنند. این سود سرمایه گذاران را به این مشکل سوق داده است که چگونه می توانند سود خود را بدون پرداخت مالیات بر آنها مدیریت کنند.

شایان ذکر است که اکثر این سرمایه گذاران نیز جوان هستند و بسیاری از آنها کمتر از 40 سال دارند. طبق گزارش ها، آنها تمایل دارند از دستاوردهای خود برای خیر بشریت و سیاره استفاده کنند، که راه حلی است که بلوک ارائه می دهد.