منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلتفرم پرداخت رمزنگاری Coinify توسط وویجر در معامله ای 84 میلیون دلاری خریداری شد

پلتفرم پرداخت رمزنگاری Coinify توسط وویجر در معامله ای 84 میلیون دلاری خریداری شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • وویجر پلتفرم پرداخت Crypto Coinify را خریداری کرد
  • وویجر برای توسعه به بازار بین المللی Coinify را خریداری کرد

پلتفرم پرداخت رمزنگاری مستقر در دانمارک ، Coinify توسط یک شرکت کارگزاری رمزنگاری ، وویجر ، در 84 میلیارد دلار خریداری شده است. تصاحب توسط وویجر بخشی از برنامه آن برای شروع پرداخت جهانی دارایی های دیجیتال بود.

Coinify یکی از بازیگران محبوب در بخش پرداخت ارزهای دیجیتال است. سیستم های آن به تجار اجازه می دهد تا در هنگام دریافت پرداخت با ارزهای فیات ، پرداخت های ارز دیجیتال را بپذیرند.

گذشته از پرداخت ارزهای دیجیتال برای تجار ، Coinify همچنین به کاربران اجازه می دهد تا مشتریان خود را فاکتور کرده و پرداخت ها را به دو ارز دیجیتال یا فیات دریافت کنند.

پس از به دست آوردن پلتفرم رمزنگاری ، وویجر می تواند گسترش خود را در اروپا برای پاسخگویی به تقاضای بازار و ارائه محصولات خود به بازار بین المللی تسریع کند.

چرا وویجر پلتفرم پرداخت رمزنگاری ، Coinify را به دست آورد

تسخیر پلتفرم پرداخت رمزنگاری توسط وویجر پس از آن صورت می گیرد که کارگزار تصمیم گرفت با استفاده از زیرساخت های پرداخت جهانی به اکوسیستم دیجیتالی ، 1.75 میلیون کاربر خود را گسترش دهد. طبق اطلاعیه ای که شرکت داده است ، قرارداد خرید در دو بخش انجام می شود. سهام و پول نقد.

سرمایه گذاران شرکت رمزنگاری 5.1 میلیون با سهام وویجر به ارزش 69 میلیون دلار دریافت می کنند ، در حالی که 15 میلیون دلار به صورت نقدی پرداخت می شود. از بین 5،100،000 سهم ، 1،500،000 سهم به عنوان بخشی از توافقنامه قفل می شود ، که تنها 30 روز پس از بستن قرارداد ، قابل فروش است.

طی سال آینده ، وویجر روی ادغام زیرساخت های پرداخت Coinify در سیستم خود کار خواهد کرد. این خرید همچنین به وویجر کمک می کند تا از اروپا به مناطق دیگر گسترش یابد زیرا پلت فرم پرداخت مجازی Coinify در آسیا ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی فعالیت می کند.

استفان ارلیچ ، مدیرعامل و بنیانگذار وویجر نیز گفت که گام بعدی برای شرکت کارگزاری پرداخت رمزنگاری و ارائه استفاده از رمزنگاری برای کاربران و مشاغل کوچک و متوسط ​​است. او خاطرنشان می کند که با افزایش پذیرش رمزنگاری ، شرکت کارگزاری باید روند را طی کرده و یک بستر سریع ، خلاقانه و کارآمد را ادغام کند.