منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلتفرم سرمایه گذاری کریپتو Freeway خدمات خود را به دلیل نوسانات بازار متوقف می کند

پلتفرم سرمایه گذاری کریپتو Freeway خدمات خود را به دلیل نوسانات بازار متوقف می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Freeway، یک پلتفرم سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، عملیات خود را در روز یکشنبه به حالت تعلیق درآورد که باعث کاهش شدید ارزش سکه داخلی آن شد.

در 24 ساعت گذشته، قیمت توکن بیش از 80 درصد کاهش یافته است و کاربران در تلگرام از شرایط دقیق آن مطمئن نبودند. به گفته CoinGecko، توکن Freeway در حال حاضر با قیمت 0.00110245 دلار معامله می شود.

Freeway تا 43 درصد مشوق‌های سالانه را برای «سوپرشارژرهای» ادعایی که پرداخت‌های فیات و ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند، تبلیغ می‌کند. کاربران وجوهی را به حساب های خود واریز می کنند و سوپرشارژرها را خریداری می کنند که بازدهی را فراهم می کند.

نوسانات استثنایی بازار کریپتو

سپس می توان درآمد حاصل از فروش این محصولات را دریافت کرد. با این حال Freeway در بیانیه خود اعلام کرده است که تا زمانی که تاکتیک های جدید خود را عملی نکند، شبیه سازهای سوپرشارژر را خریداری نخواهد کرد.

این شرکت در بیانیه خود اعلام کرد که اخیراً نوسانات استثنایی در بازارهای ارز و ارزهای دیجیتال وجود داشته است.

بنابراین، آزادراه انتخاب کرده است که پایگاه دارایی خود را برای مدیریت قرار گرفتن در معرض تغییرات و نوسانات آتی بازار، تضمین دوام و سودآوری بلندمدت اکوسیستم آزادراه، متنوع کند.

یکی از کاربران پست کرد: «من نمی‌توانم سوپرشارژر خود را بفروشم و وجوه خود را دریافت نمی‌کنم. bc FREEWAY «به‌طور موقت» سوپرشارژری‌هایی را که به من فروخته‌اند، پس نمی‌خرد.

به عنوان پاسخ آزادراه اشاره کرد که

هنگامی که ما آماده شدیم تا خریدهای شبیه سازی سوپرشارژر جزئی (بای بک) را از سر بگیریم، به شما اطلاع خواهیم داد. همچنین زمانی که بتوانیم خریدهای کامل شبیه‌سازی سوپرشارژر و همچنین واریزها و خریدهای توکن آزادراه (FWT) روی پلتفرم را از سر بگیریم، به شما اطلاع خواهیم داد.

نحوه خرید و برداشت توکن Freeway

سوپرشارژرهای آزادراه، شبیه‌سازی‌هایی هستند که به ارزهای رایج رمزنگاری و فیات تقسیم می‌شوند. آنها به طور خاص ساخته شده اند تا به شما پاداش دهند که هر روز آنها را در دست دارید.

اگر از کیف پول کوین بیس در تلفن همراه خود استفاده می کنید، می توانید توکن Freeway را مستقیماً در برنامه خریداری کنید. در برگه Assets، روی (+) خرید کلیک کنید. سپس گزینه “Trade” را انتخاب کنید تا ETH با هر توکنی که به پروتکل اتریوم (همچنین به عنوان “توکن های ERC-20” شناخته می شود) مبادله شود. با ضربه زدن روی «انتخاب سکه»، Token Freeway را انتخاب کنید.

برای برداشت رمز اتوبان خود، بر روی “انصراف” کلیک کنید و داده های لازم را ارسال کنید. شبکه را روی اتریوم تنظیم کنید، آدرس کیف پول خود را وارد کنید، سپس مبلغ انتقال مورد نظر را وارد کنید. وقتی اتریوم شما آماده شد، روی دکمه برداشت کلیک کنید و منتظر بمانید تا در Metamask شما نمایش داده شود.