منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پلتفرم رمزنگاری Solidi مورد تأیید FCA قرار گرفت

پلتفرم رمزنگاری Solidi مورد تأیید FCA قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• پلت فرم رمزنگاری Solidi حدود 400 صفحه در درخواست FCA ارسال کرد.
• FCA فرایند ثبت نام را در ماه جولای به پایان رساند و قصد دارد لیست های انتقالی را در ماه مه 2022 ببندد.

مبادله رمزنگاری ارزهای رمزنگاری شده Solidi از پشتیبانی FCA برخوردار شدبه پلتفرم رمزنگاری ایجاد شده برای سال 2015 نقطه عطفی در اروپا برای بهره مندی کاربران با انتقال سریع و هزینه های کم بود.

Jamie McNaught ، توسعه دهنده صرافی رمزنگاری ، از این تأیید هیجان زده است. McNaught نشان می دهد که وب سایت رمزنگاری شده یکی از اولین وب سایت هایی است که مورد قبول FCA قرار گرفته است ، بنابراین کاربران متوجه می شوند که این پلتفرم قانونی است. با این حال ، توسعه دهنده جوان اذعان می کند که فهرست FCA موقتی است.

FCA در بازار ارزهای رمزنگاری شده است

سولیدی

پس از ورود ارزهای رمزنگاری شده در سال 2008 ، مقامات اروپایی با صدور مجوز پارلمان یکی پس از دیگری تلاش زیادی کردند تا آنها را تنظیم کنند. تا سال 2017 مقامات طرحی را برای مبارزه با پولشویی با ارزهای رمزنگاری شده تصویب و تصویب کردند. FCA برای توسعه پروژه مقررات رمزنگاری در سراسر بریتانیا تعیین شد.

مقام مالی از همه سیستم عامل های رمزنگاری ، از جمله Solidi ، خواسته است تا در سیستم خود برای رعایت مقررات تحمیلی ثبت نام کنند. مهلت ثبت نام این صرافی های رمزنگاری شده 9 جولای 2021 بود.

مک نات تصریح می کند که Solidi و دیگر سیستم عامل های ارز رمزنگاری شده در فهرست گذرا برای ماه دسامبر قرار گرفتند. توسعه دهنده مبادله رمزنگاری تصور می کرد که این مهلت در ماه ژوئیه به پایان می رسد ، اما ظاهراً به مارس 2022 تغییر کرد. با این حال ، با این موقعیت که پلت فرم را در لیست FCA به دست آورد ، می تواند بدون ترس از مقررات ارزهای رمزپایه را معامله کند.

موسس Solidi خوش شانس است که در FCA انگلستان ثبت نام کرده است و احساس می کند که این روند سریع است. مک نات تا ماه مه 2020 با FCA درخواست کرد و حدود 400 صفحه را پر کرد. مدیران پلتفرم پیشنهاد می کنند که جزئیاتی که آنها به مقامات ارائه دادند چشمگیر بود.

پس از تأیید FCA از Solidi چه انتظاری می توان داشت

اکنون که پلتفرم رمز ارز Solidi توسط FCA تأیید شده است ، انتظار می رود عملیات آن افزایش یابد. مدیرعامل ، جیمی مک نات ، فاش می کند که آنها سال گذشته 100،000 پوند بودجه اولیه داشتند که می تواند بهبود یابد. انتظارات مک نات برای سال 2021 افزایش 1 میلیون پوند است.

این پلتفرم همچنین در فکر افزودن توکن های دیگر به تجارت خود مانند Dogecoin است که در ابتدای سال عرضه شد. در حال حاضر ، از آنجا که مبادله رمزنگاری در لیست FCA قرار دارد ، کاربران می توانند سهام مشابه رمزنگاری را معامله کنند. با این حال ، این تأییدیه FCA برای Solidi جلوگیری از پولشویی با ارزهای رمزنگاری شده را آسان نمی کند.