منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پشتیبانی از درام های Upbit برای Airdrop جدید LUNA

پشتیبانی از درام های Upbit برای Airdrop جدید LUNA

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Upbit، یکی از بزرگترین صرافی ها در کره جنوبی، اعلام کرده است که به ایردراپی که Terra ردیف کرده است، کمک خواهد کرد. آزمایشگاه Terraform اخیراً اعلام کرده است که توکن‌های جدید LUNA را به عنوان بخشی از تلاش‌ها برای تجهیز زنجیره جدید خود در اختیار خواهد گذاشت. شایان ذکر است، برنامه برای واقعی سازی این آخرین به روز رسانی اخیراً پس از ارائه پیشنهاد توسط شرکت به رهبری مدیر عامل آن، Do Kwon ارائه شد.

Terraform Labs ایردراپ جدید LUNA را صف بندی می کند

بر اساس به‌روزرسانی جدید، بیشتر سکه‌های جدید بین اعتبارسنجی‌ها و دارندگان توکن‌های قدیمی LUNA به اشتراک گذاشته می‌شوند. در اعلامیه‌ای که Upbit قبلاً منتشر کرد، صرافی تأیید کرد که یک عکس فوری از تمام آدرس‌های کیف پول حاوی LUNA قبل از وقوع خرابی تکمیل کرده است. انتظار می رود در روزهای آینده یک عکس فوری دیگر با دارندگان توکن خریداری شده پس از سقوط ناگوار تکمیل شود. Upbit با موفقیت های عظیمی که در چند سال اخیر به ثبت رسانده است، جایگاه خود را به عنوان یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری که از کره جنوبی خارج شده است، تثبیت کرده است. جدای از آن، صرافی بیش از 70 درصد از حجم معاملات را از کره جنوبی در اختیار دارد.

Upbit اجازه معامله توکن های جدید LUNA را نمی دهد

اگرچه Upbit قصد خود را برای پشتیبانی از airdrop اعلام کرده است، صرافی به کاربران هشدار داده است که ممکن است نتوانند توکن های جدید را در صرافی معامله کنند. از زمان وقوع تصادف، Terra سر و صدایی در داخل و خارج از کشور ایجاد کرده است، و اکثر تنظیم‌کننده‌ها به دنبال فعالیت‌های آن‌ها هستند. گزارش‌هایی وجود داشت مبنی بر اینکه تنظیم‌کننده‌ها شروع به بررسی صرافی‌ها می‌کنند، زیرا آنها بدون هشدار به کاربران در مورد نوسانات، به تسهیل معاملات کمک کردند.

اکثر کشورها یک قاعده مندرج دارند مبنی بر اینکه باید صرافی های کریپتو را ببینند، به سرمایه گذاران قبل از خرید یا معامله توکن ها احتیاط می کنند. در صورت عدم رعایت آنها، متهم به کمک به پروژه ای مشکوک به حفاری می شوند. همچنین گزارش‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه Upbit در تلاش است تا از تحقیقات دولتی در مورد فعالیت‌های خود قبل از اولین بار سقوط فرار کند. رسانه‌های خبری محلی همچنین اشاره کرده‌اند که چند صرافی نیز پس از تماس با آن‌ها برای کمک به تخلیه هوایی، رد شده‌اند.

با این حال، Do Kwon این گزارش ها را رد کرده است مبنی بر اینکه او درخواستی از صرافی ها برای کمک به آنها در انجام ایردراپ نکرده است. بایننس همچنین بیانیه‌ای منتشر کرده است که می‌گوید در ارتباط نزدیک با Terra بر سر ایردراپ است که قرار است هر لحظه از هم اکنون آغاز شود. جدای از مبادلات کره جنوبی، مبادلات ایالات متحده نیز سعی خواهند کرد آرامش خود را حفظ کنند تا تماس برای تحقیق ایجاد نشود.