منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پس از راه‌اندازی صرافی رمزارز، RadioShack بار دیگر روند روبه‌رو شد

پس از راه‌اندازی صرافی رمزارز، RadioShack بار دیگر روند روبه‌رو شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اخیراً شرکت فناوری RadioShack از پایه‌ها بیرون آمده و نفوذ خود را به بازار ارزهای دیجیتال اعلام کرده است. این شرکت در سال 1920 در زمینه فن آوری پیشرفت کرد و بهره وری آن بسیار عالی بود تا زمانی که فناوری های جدیدی مانند رایانه، تلفن همراه و لپ تاپ وارد شدند.

دهه 1980 مملو از فروشگاه های RadioShack بود که به عنوان یک پیشرو در فناوری یاد می شود. اما با رونق صنعت تا سال 2015، این شرکت ورشکست شد. اکنون، بیش از 7 سال پس از خروج از بازار، شرکت توسعه یافته توسط لوپز تای و الکس مهر به دنبال برجسته شدن به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال است.

بازار کریپتو برای همه باز است

رادیو شاک

با گذشت بیش از یک دهه از توسعه، بازار ارزهای دیجیتال نشان داده است که برای همه، به ویژه برای آن دسته از شرکت‌های فناوری که به دنبال بازخرید خود هستند، باز است. به همین مناسبت، RadioShack، خرده‌فروش فناوری از ایالات متحده و مکزیک، به دنبال حضور در صنعت به عنوان یک صرافی رمزنگاری است، بنابراین محبوبیت خود را افزایش داده و چشم‌انداز جدیدی را دنبال می‌کند.

به گفته این مدیر، پسوند “RadioShack Swap” محدوده ای را در مذاکرات بیش از 40،000،000 دلار نشان داده است. RadioShack به دنبال راه حلی برای طرفداران جدید تجارت کریپتو است و به آنها اجازه می دهد تا توکن ها را تحت یک سیستم کامل معامله کنند.

مهر الکس، که یکی از بنیانگذاران این شرکت فناوری خواهد بود، گفت که ایجاد اکسچنج به دلیل طیف وسیعی از تراکنش‌هایی که گزارش می‌کند و نظراتی که دنبال‌کنندگان آن گذاشته‌اند، موفق بوده است. مهر نشان می دهد که پلتفرم کریپتو شامل دو توکن هفتگی است تا علاقه طرفداران خود را افزایش دهد.

RadioShack پیشرفت‌هایی را در بازار ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد

رادیو شاک

به گزارش مهر، افزونه مبتنی بر معاملات کریپتو 10000 کاربر جذب شده به این سیستم را به دلیل تراکنش های سریع و کارمزدهای گاز پایین آن جمع آوری کرده است.

صرافی کریپتو نه تنها به دلیل تعداد توکن هایش قابل توجه است، بلکه به دلیل امکان دسترسی به بازار NFT نیز قابل توجه است. این شرکت حراج های مجازی را که مشهورترین هنرمندان دیجیتال هستند تبلیغ می کند.

لوپز تای، یکی از خالقان، گفت که صنعت کریپتو خلاق است، بنابراین آنها از مشارکت خوشحال هستند. لوپز معتقد است که این شرکت فناوری در صورتی که خود را با طرح کریپتو وفق دهد آینده خوبی خواهد داشت.

در همین حال، صنعت مجازی به رکود ادامه می‌دهد و در ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت‌کوین را ۰.۹۰ درصد کاهش داده است. امروز، توکن با بیشترین ارزش بازار زیر 30000 دلار معامله می شود که به شدت تحت تأثیر مقررات اعمال شده در ماه های گذشته قرار دارد. با این حال، طرفداران بازار غیرمتمرکز بر این باورند که این سقوط کریپتو قبل از سال 2022 پایان خواهد یافت.