منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پس از افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، سهام کوین بیس افزایش می یابد

پس از افزایش نرخ بهره فدرال رزرو، سهام کوین بیس افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در روز پنجشنبه، پس از افزایش نرخ بهره اخیر فدرال رزرو و اعلام پیشرفت فدرال رزرو در مبارزه با تورم توسط فدرال رزرو، جروم پاول، سهام کوین بیس (COIN) بیش از 20 درصد افزایش یافت.

روز چهارشنبه، کوین‌بیس از سوی مشتریانی که آنها را به فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده متهم می‌کردند، رد دادخواست دسته‌بندی پیشنهادی را دریافت کرد. این منجر به افزایش بیش از 100 درصدی قیمت سهام آنها در سال جاری شد زیرا صنعت کریپتو به تدریج پس از فروپاشی صرافی FTX در حال بازیابی قدرت خود است.

با توجه به اینکه بیشتر درآمد کوین‌بیس از حجم معاملات حاصل می‌شود، ارتباط نزدیکی با افزایش چشمگیر بیت کوین (BTC) در سال جاری دارد.

تصویر 37

گزارش اخیر بارکلیز نشان داد که حجم کوین بیس به میزان قابل توجهی 56 درصد نسبت به ماه قبل در ژانویه افزایش یافته است. اگرچه این نزدیک به فعالیتی است که قبل از سقوط FTX در اکتبر گذشته مشاهده شد، اما هنوز از میانگین سال 2022 فاصله دارد. غول نرم افزار تجاری MicroStrategy به دلیل ذخایر بزرگ بیت کوین خود شاهد افزایش 10 درصدی بود، در حالی که سهام Silvergate Capital بیش از 30 درصد افزایش یافت.

ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار ارز اواندا، نسبت به آینده کریپتو خوشبین است. او اظهار داشت: ژانویه ماه بسیار خوبی برای ارز دیجیتال بود [Federal Open Market Committee rate] این تصمیم به همه دارایی‌های پرخطر کمک کرده است.»

به طور همزمان، ماینرهای کریپتو که به طور قابل توجهی تحت تاثیر هزینه بیت کوین قرار گرفته اند نیز در حال پیشرفت بوده اند. سهام برای Marathon Digital (MARA)، Riot Platforms (RIOT)، Hive Blockchain (HIVE)، CleanSpark (CLSK) و Hut 8 (HUT) بیش از 10 درصد افزایش یافت و سهام Peer Cipher Mining پس از آن بیش از 20 درصد افزایش یافت. در ژانویه به حداکثر قدرت محاسباتی خود رسید.

بزرگترین ارز رمزنگاری شده، بیت کوین، در حال تجربه انفجاری از رشد است، زیرا روز پنجشنبه به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 23830 دلار رسید. اتر (ETH)، توکن بومی از بلاک چین اتریوم، با افزایش 2 درصدی به دنبال آن بود و تا زمان انتشار با قیمت 1675 دلار معامله شد.

مویا اظهار داشت که اگرچه بیت کوین در حال حاضر از این موج ریسک سرمایه گذاران و تحلیلگران وال استریت استفاده می کند، اما ممکن است برای شکستن بالاتر از سطح مقاومت عظیم خود نزدیک به 25 هزار دلار تلاش کند. علاوه بر این شاهکارهای قابل توجه در بازار کریپتو، شاخص نزدک 3 درصد رشد کرد در حالی که S&P 500 1.3 درصد رشد کرد.