منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پسر 12 ساله مجموعه NFT ها را به قیمت 350 هزار دلار می فروشد

پسر 12 ساله مجموعه NFT ها را به قیمت 350 هزار دلار می فروشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• بنیامین احمد مجموعه NFT های خود را با عنوان “نهنگ های عجیب” ارائه کرد که در کمتر از 9 ساعت به فروش رسید.
• بازار نشانه های غیرقابل تعویض در حال آماده شدن برای نمایش مجموعه بعدی است.

بنیامین احمد ، پسری تنها 12 ساله ، روندی برای شرکت در بازار NFT ها و کسب درآمد زیاد است. ارزهای رمزنگاری شده سودهای زیادی را برای علاقه مندان به همراه داشته است. سن ، ملیت یا سطح تحصیلات آنها محدود نمی شود.

در ماه جولای ، بنیامین کوچک مجموعه NFT خود را با نام “نهنگ های عجیب” با قیمت مناسب فروخت. این پسر جوان با گذشت زمان 350،000 دلار درآمد داشت و در پایان ماه اوت نزدیک به 400،000 دلار درآمد کسب کرد.

مجموعه NFT بنیامین احمد

NFT ها

حراج مجموعه بنیامین احمد NFT در کمتر از 9 ساعت به پایان رسید. ارزش این حراج 80 اتریوم بود که در آن زمان ارزش هر کدام 248 هزار دلار بود.

این پسر همچنین هنگامی که NFT ها در بازار فروخته می شود 2.5 درصد کمیسیون دریافت می کند و 30 اتر سود به او می دهد. در مجموع ، بنیامین با قیمت امروز بازار 343،640 دلار به دست آورد.

سود او بسیار خوب بود زیرا او فقط 300 دلار برای هزینه گاز و هزینه تعامل با شبکه بلاک چین اتریوم هزینه کرد. برای ایجاد توکن های غیرقابل تعویض ، شخص باید در شبکه Blockchain سرمایه گذاری کند.

آنچه در این داستان شگفت انگیز است این است که بنیامین جوان با وجود برنده شدن حدود 350 هزار دلار در حراج ، به توانایی های خود به عنوان یک هنرمند شک دارد. مرد جوان به یک مجله تجاری گفت که او یک هنرمند خودجوش نیست. با این حال ، او دید که کشیدن نهنگ با استفاده از پیکسل سرگرم کننده و آسان است. این “بازی” کوچکی که بنیامین در آثار خود می بیند ، در واضح ترین بیان او هنری است.

سوء استفاده های قبلی بنیامین در بازار NFTs

اگرچه بنیامین احمد از مجموعه نهنگ های NFT پول زیادی به دست آورد ، اما این اولین بار نیست که او در بازار توکن های غیرقابل تعویض دست به گریبان است. در تابستان 2021 ، مرد جوان مجموعه ای از نشانه ها به نام “Minecraft Yee Haa” ایجاد کرد. با این حال ، این مجموعه از توکن های غیرقابل جابجایی آنطور که او امیدوار بود برای بازار پذیرفتنی نبود.

کار قبلی NFT که بنیامین با “Minecraft Yee Haa” دست و پنجه نرم می کرد به او این تجربه را داد که “نهنگ های عجیب” را بسازد که پول زیادی برای او به همراه داشت. در حال حاضر ، مرد جوان در حال کار بر روی مجموعه نشانه های دیگری است ، اگرچه هنوز نام خود و آنچه راجع به آن بود فاش نکرده است.

بنیامین در آخرین حراج برنده میلیونرها نشده است زیرا ادعا کرده است که حساب بانکی ندارد. پسر ممکن است از تمام درآمد خود برای بهبود فضای کار خود استفاده کند و بنابراین مجموعه نشانه های غیرقابل انعطاف بیشتری برای طرفداران خود ایجاد کند.