منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پست کری کارداشیان رمزنگاری شده در اینستاگرام باعث نگرانی ناظر بریتانیایی شد

پست کری کارداشیان رمزنگاری شده در اینستاگرام باعث نگرانی ناظر بریتانیایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• رئیس FCA می گوید این تبلیغات ارزهای رمزنگاری شده می تواند باعث کلاهبرداری شود.
• کیم هیچ کار غیرقانونی انجام نداد زیرا در این پست اعتراف کرد که این یک تبلیغات پولی است.

کیم کارداشیان هرگز از یک روند متوقف نمی شود ، حتی در بازار ارزهای رمزنگاری شده. به تازگی رئیس آژانس کنترل مالی در انگلستان در مورد اطلاعیه ای که دیوا و تاجر آمریکایی منتشر کرده صحبت کرده است. کیم تصویری را در شبکه اجتماعی منتشر کرده بود که نشان می داد از اتریوم مکس حمایت می کند.

رئیس FCA ، چارلز رندل ، گفت که توسعه دهندگان ارزهای رمزپایه به کارداشیان برای تبلیغ اتریوم مکس پول پرداخت کردند. کیم کارداشیان با بیش از 250 میلیون دنبال کننده ، رمز ارز را با موفقیت ارتقا داد.

هنرمندان تبلیغ ارزهای رمزنگاری شده

کیم کارداشیان

تنظیم کننده معتقد است که این تبلیغ ارزهای رمزنگاری شده یکی از بزرگترین تبلیغات ارزهای دیجیتال بوده است که تا به حال در انگلستان و دیگر کشورها دیده شده است. رندل معتقد است که این کمپین های بازاریابی به سمت ارزهای رمزپایه از کنترل خارج شده و منجر به مشکلات جبران ناپذیری می شود. در مورد اتریوم مکس ، رندل تصریح می کند که رمزنگاری یک ماه قبل از تبلیغات توسعه یافته است و فقط اهداف گمانه زنی در ارزش خود دارد.

با این حال ، رندل می افزاید که شواهد کافی برای اتهام این توکن به عنوان کلاهبرداری در اختیار ندارد. اما او جرات می کند بگوید که توسعه دهندگان اغلب برای تبلیغات رمزنگاری به افراد تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی مانند کیم کارداشیان پول می دهند. این ستاره های اینترنتی این قرارداد را می پذیرند ، غافل از اینکه ممکن است رمزنگاری به یک طرح پونزی بچسبد.

رندل صحبت های خود را در مورد ارزهای رمزنگاری شده به پایان می رساند و به یاد دارد که این توکن ها در بازار مالی ارزش واقعی ندارند. علاقه به ارزهای رمزنگاری شده در حال افزایش است ، این چیزی است که نگران رئیس آژانس رفتار مالی است.

FCA علیه تبلیغات کیم کارداشیان نسبت به رمزارزها و سایر افراد تأثیرگذار

FCA با موج جدیدی از مقررات مربوط به ارزهای رمزنگاری شده و تبلیغات رمزنگاری از تأثیرگذارانی مانند کیم کارداشیان بازگشته است. آژانس نظارتی تصریح می کند که برنامه جبران خسارت از بازار دارایی های دیجیتال پشتیبانی نمی کند ، بنابراین کسانی که روی آنها سرمایه گذاری می کنند می توانند تمام پول خود را از دست بدهند.

رندل به خاطر این کلمات به یاد می آید که “هرکسی که روی ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری می کند ، باید آماده از دست دادن پول خود باشد” ، که باعث شده او علیه رمزنگاری اقدام کند. FCA پس از پذیرش بیت کوین ممنوعیت ها را افزایش می دهد و سایر توکن ها به دنبال افزایش قیمت آنها افزایش می یابد.

اگرچه رندال از پست کیم کارداشیان منفی می گوید ، اما او اذعان می کند که این دیو هیچ قانون FCA را نقض نکرد. این به این دلیل است که زن تاجر توضیح داد که این پست پرداخت شده است. کیم حتی نشان داد که با پروژه اتریوم مکس سر و کار دارد.

طبق گمانه زنی های CoinDesk ، کیم حدود 500،000 دلار یا حتی بیشتر از این پست درآمد داشته است.

افراد مشهور دیگری مانند ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا ، در مورد ارزهای رمزنگاری شده مانند Dogecoin و Bitcoin صحبت کرده اند که باعث افزایش قیمت آنها می شود. جین سیمونز و اسنوپ داگ نیز با استفاده از حساب های توییتر خود در این تبلیغات رمزنگاری شرکت کرده اند.