منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پروژه های Terra به مهاجرت به Polygon ادامه می دهند

پروژه های Terra به مهاجرت به Polygon ادامه می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پروژه‌های کریپتو که قبلاً مبتنی بر بلاک چین Terra بودند، اکنون شبکه را به نفع شبکه محبوب Polygon حذف می‌کنند. بر اساس یک گزارش، حدود 48 پروژه یک اتحاد تشکیل داده اند که شاهد انتقال آنها به شبکه Polygon بوده است. توییت قبلی توسط رئیس Polygon رایان وایت گفت که او خوشحال است که این شبکه می تواند تطبیق چندین پروژه به طور همزمان مدیرعامل اشاره کرد که خوشحال است که توسعه دهندگانی که پس از اتفاق ناگوار Terra در کمین مانده بودند، اکنون می توانند دوباره از استعدادهای خود استفاده کنند.

Polygon شام را برای پروژه هایی که از بلاک چین Terra خارج می شوند فراهم می کند

Polygon مدتی است که پس از ظهور شبکه به عنوان لایه دوم برای اتریوم در بازار بوده و مقیاس پذیری گسترده پروژه را ارائه می دهد. جدای از دیگر پروژه‌های متاورس که از Terra نقل مکان کردند، دربی استارز یکی از معدود بازی‌های Play 2 Earn در ترکیب است. پروژه دیگری که حرکت خود را انجام داد، OnePlanet، به پروژه هایی که تصمیم به حرکت در سراسر شبکه دارند کمک می کند.

این پلتفرم با چندین شرکت NFT کار کرده است که از طریق ابتکار خود به نام ArkOne، Terra را ترک می کنند. در حال حاضر، آمار تعداد کل پروژه‌هایی را که Ark*One توانسته به آنها کمک کند را حدود 48 نشان می‌دهد. طبق بیانیه پلتفرم، این تعداد پس از وقوع حادثه، درصد بیشتری از پروژه‌ها در بلاک چین را نشان می‌دهد.

توسعه دهندگان Polygon را به VeChain انتخاب می کنند

اگرچه این ابتکار حمایت گسترده ای را که زمانی از پروژه های قبل از 15 ژوئن ارائه کرده بود، ارائه نکرده است، اما قول داده است که همیشه در جنبه فنی خود را نشان دهد. برخی از این پشتیبانی شامل امکان استفاده از لانچ پد آن برای پروژه های خود در شبکه است. در چند روز اخیر، پروژه های بیشتری Polygon را به VeChain انتخاب کرده اند. اگرچه VeChain قول داده است که تمام پروژه‌های Terra را که این سوئیچ را کمک مالی می‌کنند، ارائه دهد، اکثر آنها مشتاق این پیشنهاد و پلتفرم نیستند.

Terra در اوایل سال جاری پس از اینکه استیبل کوین خود را کاهش داد، دچار یک اتفاق ناگوار شد. این موضوع باعث شد که توکن LUNA بیش از 90 درصد از ارزش خود را در طول دوره از دست بدهد. همچنین باعث شد که سرمایه گذاران و پروژه ها زیان زیادی داشته باشند. اگرچه آپدیت جدیدی با شبکه و توکن جدید منتشر شده است، اما مانند گذشته حداکثر پشتیبانی را به دست نیاورده است. همچنین به دلیل زیان های زیادی که سرمایه گذاران متضرر در پی فروپاشی Terra متحمل شدند، شکایت هایی علیه این شرکت وجود دارد.