منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پروژه مالکیت زمین مجازی ، Next Earth ، به اکوسیستم ریف می پیوندد

پروژه مالکیت زمین مجازی ، Next Earth ، به اکوسیستم ریف می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Next Earth از همکاری جدید با اکوسیستم ریف خبر داده است. Next Earth یک پلتفرم بلاک چین مالکیت زمین مجازی غیر متمرکز است که بر اساس دنیای واقعی طراحی شده است. با EVM سازگار است و با استفاده از استاندارد ERC721 Soliditiy توسعه یافته است. این پلتفرم قصد دارد یک DAO و یک متاورس باشد که به شما امکان می دهد زمین را از نسخه دقیق زمین خریداری کنید ، NFT های زمین مجازی را معامله کنید و در نهایت مشاغل دنیای واقعی را وارد اکوسیستم مجازی Next Earth کنید.

اکوسیستم ریف نقدینگی DeFi را در چندین بلاک چین ارائه می دهد. اکوسیستم با Polkadot ، Cosmos ، Avalanche ، Ethereum و Binance Smart Chain ادغام می شود. این ادغام Next Earth را قادر می سازد تا از زنجیره DeFi سازگار با EVM Reef استفاده کند.

Reef Chain از فناوری بلاک چین نسل بعدی استفاده می کند که از Nominated Proof of Stake به عنوان پروتکل اجماع خود استفاده می کند. این زنجیره همچنین دارای قابلیت ارتقاء روی زنجیره ، پسوندهای EVM و شبکه libp2p است. علاوه بر پیشرفته ترین فناوری رمزنگاری ، Reef Chain منابع ارزشمندی را برای پروژه metaverse Next Earth ارائه می دهد.

پیروزی بزرگ بعدی زمین در پیوستن به اکوسیستم ریف

تصمیم بعدی زمین برای پیوستن به اکوسیستم ریف از چند جهت به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت آن کمک می کند:

  • این زنجیره با مدیریت زنجیره ای و قابلیت ارتقاء ساخته شده است. صخره خود را از طریق یک شورای فنی انتخاب شده توسط جامعه ریف ارتقا می دهد.
  • هزینه های معاملاتی پایین.
  • سرعت بالا و مقیاس پذیری بالا.
  • دسترسی به پل نقدینگی که جمع آوری و انتقال دارایی های DeFi را از سایر بلاک چین ها به زنجیره Reef تسهیل می کند.

Next Earth با ادغام در اکوسیستم ریف ، تجربه کاربری استثنایی را به پذیرندگان خود می دهد. عضویت در اکوسیستم ریف به کاربران این امکان را می دهد که پاداش های ریف را در اختیار داشته باشند و آنها را به دست آورند.

بستر مالکیت غیر متمرکز مالکیت زمین

مالکیت زمین مجازی رویایی است که برای بسیاری از مالکان NFT محقق شده است. پلتفرم مبتنی بر بلاک چین BSC از راه حل های الگوریتمی برای ایجاد یک اکوسیستم ساخته شده در زمین NFT با کاشی مربع 10 متر * 10 متر مربع در لایه شبکه دیجیتال استفاده می کند.

این پلتفرم به شما امکان می دهد این NFT های زمین مجازی را خریداری کرده و آنها را معامله کنید. علاوه بر این ، دارندگان NFT می توانند از NFT برای کشاورزی DeFi استفاده کنند یا آنها را نگه داشته و از امکان افزایش ارزش زمین بهره مند شوند.

Next Earth همچنین قصد دارد توکن های Next Earth را از طریق Dex Offering اولیه معرفی کند. این توکن برای خرید زمین و ایجاد مجموعه های مجموعه ای NFT استفاده می شود. علاوه بر این ، شما به عنوان یک صاحب زمین ، این نشانه را به اشتراک می گذارید و از فروش زمین APY بالایی کسب می کنید. برنامه این است که سرانجام مشاغل دنیای واقعی را به سرزمین مجازی بیاورند و از این رو یک متاورس تجاری را ایجاد کنند.

زمین بعدی در 4 مرحله به منظور تبدیل آن به یک مالکیت زمینی مجازی و پلتفرم NFTs کاملاً غیر متمرکز و مستقل در حال راه اندازی است. 4 مرحله شامل ؛ توزیع زمین ، منابع و اقتصاد ، فروش دیجیتال و حمایت از محیط زیست. با استفاده از پتانسیل کامل Next Earth ، افراد و مشاغل به طور یکسان می توانند پروژه های مالی با DAO و tokenomics ایجاد کنند. علاوه بر این ، آنها می توانند راه حل های DeFi را ایجاد کنند که به منظور استفاده از جوامع مفید است.

Next Earth با ادغام در اکوسیستم Reef DeFi ، پذیرش خود را افزایش داده و مفهوم تجاری دنیای مجازی خود را سریعتر به اجرا در می آورد. با انجام این کار ، سرانجام یک پلت فرم جهانی مالکیت زمین به واقعیت تبدیل می شود. وب سایت بعدی /وب سایت ریف