منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پرونده Valkyrie رد شد: SEC برای معاملات آتی عجیب و غریب آماده نیست

پرونده Valkyrie رد شد: SEC برای معاملات آتی عجیب و غریب آماده نیست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • SEC جاه طلبی های Valkyrie برای داشتن یک صندوق بیت کوین اهرمی را رد می کند.
  • صندوق با پشتوانه آتی تحت قانون شرکت سرمایه گذاری در سال 1940 قرار می گیرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده پیشنهاد Valkyrie برای صندوق بیت کوین اهرمی را تایید نمی کند. مرجع نظارتی در مورد معاملات آتی پیچیده برنامه ریزی نکرده است، بلکه محصولات آینده را مستقیماً هدایت می کند.

این خبر پس از آن منتشر شد که دو روز پیش Valkyrie Investments برای ارائه یک نوع صندوق 1.25 برابری درخواست داد. در حال حاضر، این آژانس محصولات مرتبط با بیت کوین را فقط به کسانی که معاملات آتی بیت کوین دارند محدود می کند.

انکار Valkyrie شرکت های مشابه را هوشیار می کند

اریک بالچوناس، محقق ETF بلومبرگ، گفت که بدبختی والکری می تواند بر برنامه صندوق معکوس تأثیر بگذارد.

دو روز پیش، صادرکننده ETF، Direxion، درخواست صندوقی را داد که قراردادهای آتی CME بیت کوین را تحت مدیریت کوتاه مدت قرار می دهد.

به گفته Direxion، سفته بازان می توانند با سرمایه گذاری در ترکیبی از ابزارهای مالی مانند سوآپ یا قراردادهای آتی، در معرض دید کوتاه مدت قرار بگیرند. این ابزارها افشای کوتاهی را برای معاملات آتی بیت کوین فراهم می کنند. علاوه بر این، صندوق همچنین می تواند یک ETF را که در معاملات آتی بیت کوین سرمایه گذاری می کند، کوتاه کند.

Nate Geraci، رئیس فروشگاه ETF، گزارش داد که سایر ETFها برای تأیید از AXS Investments ثبت نام کرده اند. وی خاطرنشان کرد که صندوق معکوس با ETF استراتژی بیت کوین که تصویب شده تفاوتی ندارد.

شرکت هایی که در معرض قراردادهای آتی بیت کوین بدون اهرم قرار می گیرند مانند ProShares هستند. این شرکت اخیراً BITO را راه‌اندازی کرد و در دو روز به بیش از یک میلیارد دلار دست یافت.

اولین در نوع خود

اولین صندوق مبادلات آتی بیت کوین ایالات متحده به علاقه مندان به ارزهای دیجیتال دلیلی برای هیجان زده شدن داد. توسعه برای مدتی انتظار می رفت و بالاخره رسید. این یک گام مهم در مشروعیت بخشیدن به بیت کوین است.

تقریباً یک دهه است که چندین سرمایه‌گذار بر تنظیم‌کننده‌ها فشار می‌آورند تا اجازه ETF بیت‌کوین ایالات متحده را بدهند. SEC روند پذیرش دارایی را به تعویق انداخته است. این آژانس نگران احتمال تقلب و دستکاری در صنعت بیت کوین بود.

در ماه آگوست، گری جنسلر، رئیس SEC، اشاره کرد که مرجع نظارتی می تواند یک ETF بیت کوین با پشتوانه آتی را در نظر بگیرد. آنها گفتند که این قانون در قانون شرکت سرمایه گذاری سال 1940 قرار می گیرد. این قانون بر صندوق های سرمایه گذاری متقابل حاکم است و ممکن است از سرمایه گذاران در برابر تقلب محافظت کند.

جنسلر هشدار داد که ETFهای آتی بیت کوین علیرغم اطمینان از حمایت سرمایه‌گذاران، هنوز یک طبقه دارایی بسیار سوداگرانه هستند. به سرمایه گذاران توصیه می شود قبل از سرمایه گذاری مدتی در مورد دارایی ها اطلاعات بیشتری کسب کنند تا از دست دادن پول جلوگیری کنند.

وجوه به بیت کوین مرتبط خواهد شد، اما دارایی ارزش ارز را تعیین نمی کند زیرا صندوق ها قیمت قراردادهای آتی را که بی ثبات هستند، ردیابی می کنند.