منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پرونده‌های مربوط به رمزارز در دادگاه‌های روسیه مطرح می‌شوند

پرونده‌های مربوط به رمزارز در دادگاه‌های روسیه مطرح می‌شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR خرابی

  • دادگاه قانون اساسی روسیه برای دفاع از حقوق مربوط به ارزهای دیجیتال.
  • آینده دادگاه روسیه به دلیل مشکلاتی که به دلیل تغییرات فناوری در حال افزایش است، متزلزل است.

دادگاه قانون اساسی روسیه در حال آماده شدن برای رسیدگی به انواع جدیدی از پرونده های منحصر به فرد است. برخی از این موارد شامل رمزارزها و فناوری بلاک چین است.

محصول جدید حقوق، عدالت قانون اساسی در روسیه را هدایت خواهد کرد. والری زورکین، رئیس دادگاه روسیه، خاطرنشان کرد.

در مقاله ای که توسط Rossiyskaya Gazeta منتشر شده است، زورکین حقوق بشر مختلف را توضیح می دهد. او شامل موارد محیطی و زایشی بود. همه اینها نیاز به محافظت دارند تا نسل های آینده بتوانند از آنها لذت ببرند.

آینده دادگاه روسیه متزلزل است. حقوق جدید از تغییرات علمی و فناوری امروز ناشی می شود. دادگاه قانون اساسی باید تصمیم بگیرد که چگونه اینها ممکن است بر تصمیمات آنها تأثیر بگذارد. مورسو هنگام تجزیه و تحلیل اتهامات وارده توسط افراد علیه قضات یا سایر مقامات.

نوآوری فناوری بسیار مهم است، اما خطراتی را نیز به همراه دارد

پیشرفت های فناوری با سرعت زیادی در حال تغییر هستند. جدیدترین پیشرفت در این زمینه شامل «ربات‌ها، هوش مصنوعی و بیوتکنولوژی» است. امروزه جای تعجب نیست که شاهد نوآوری هایی مانند بلاک چین و رمزارز باشیم.

نوآوری می تواند یک شمشیر دولبه باشد. از یک طرف، دنیا را برای زندگی راحت‌تر و راحت‌تر کرده است. اما در موارد دیگر، همین اختراع ممکن است مضر باشد.

قاضی زورکین موقعیت دادگاه را به عنوان یک “تنظیم کننده جهانی” می بیند. او معتقد است که باید جلوی هر گونه نتیجه نامطلوب حاصل از این دستاوردها را بگیرد. همچنین، اطمینان از اینکه چیز زیادی برای جلوگیری از پیشرفت وجود ندارد. او احساس می کند که این نوآوری ها ممکن است جامعه را برای نسل های آینده تغییر دهد.

مجموعه مقررات کریپتو در روسیه کافی نیست

ارزهای دیجیتال در روسیه رونق گرفته اند. ارزش بیت کوین در حال افزایش است. با این حال، اخیراً آنها شروع به تنظیم این فناوری جدید کردند. بنابراین هنوز هیچ مقرراتی در مورد نحوه تجارت یا استفاده از ارزهای دیجیتال وجود ندارد.

یکی از نگرانی های مبرم در مورد استخراج کریپتو این است که اغلب غیرقانونی است، به این معنی که قوانین و محدودیت های کمی در مورد کارهایی که افراد می توانند با سکه های خود انجام دهند، وجود دارد. اگرچه به خوبی حکم نمی شود، جنبه های مربوط به مالیات برای رشد این تجارت حیاتی است. بنابراین، آنها باید مورد توجه قرار گیرند.

اخیراً انجمن روسیه از Cryptoeconomics با مقامات روسیه برخورد کرده است. این انجمن احساس می‌کند که مسکو «اصلاً هیچ کاری» برای خارج کردن رمزارزها از سایه انجام نمی‌دهد. این سازمان به انتقاد از مسکو به دلیل کند کردن قانونی شدن قوانین کریپتو ادامه داد.

این ساختار با وجود موافقت رئیس جمهور ولادیمیر پوتین با تصویب قانون دیجیتال صورت می گیرد. قانون دیجیتال اعتبار فناوری دیجیتال را در بخش مالی در روسیه تعیین می کند.