منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پرداخت های رمزنگاری: سناتور اروگوئه ای لایحه تنظیم و تسهیل پرداخت ها در ارزهای رمزنگاری شده را ارائه می دهد

پرداخت های رمزنگاری: سناتور اروگوئه ای لایحه تنظیم و تسهیل پرداخت ها در ارزهای رمزنگاری شده را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• مجلس سنای اروگوئه ارزهای رمزنگاری شده را به رسمیت می شناسد و اجازه می دهد پرداخت های مجازی تنظیم شود.
• دولت مجوز استفاده از پرداخت های رمزنگاری شده را صادر می کند.

خوان ساتری ، سناتور اروگوئه ای ، طرفدار رمز ارز است و می خواهد بیت کوین را به عنوان واحد پول قانونی به رسمیت بشناسد. ساتری لایحه ای را در کشور آمریکای لاتین نشان داد که به دنبال تنظیم و حمایت از پرداخت های رمزنگاری شده در شرکت ها بود.

بر اساس این لایحه ، دولت به شرکت هایی که می خواهند از پرداخت های رمزنگاری شده استفاده کنند مجوز می دهد. با این حال ، این شرکت ها باید قوانین Senaclaft و نهاد بانکی اروگوئه را رعایت کنند. این لایحه حکم می کند که همه این مجوزها رایگان بوده و نیازی به مجوز از سایر موسسات ندارند.

پرداخت های رمزنگاری شده برای معاملات

پرداخت های رمزنگاری شده: سناتور اروگوئه ای لایحه تنظیم و تسهیل پرداخت ها با ارزهای رمزنگاری شده را ارائه می دهد 1

مقامات اروگوئه قانونی را پیشنهاد می کنند که به شرکت ها اجازه می دهد پرداخت های رمزنگاری را آزادانه بپذیرند. در صورت پذیرش ، شرکت ها می توانند از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان منبع درآمد برای پوشش خدمات خود استفاده کنند.

این اقدام تجارت شرکت را افزایش داده و حتی به آنها کمک می کند تا فعالیت های خود را در سطح بین المللی گسترش دهند. در حال حاضر ، ارزهای رمزنگاری شده در اروگوئه برای اهداف سرمایه گذاری غیرفعال در بین علاقه مندان منطقه استفاده می شود.

ساتوری متعلق به حزب حاکم در اروگوئه است. این حزب دارای 10 نفر از 30 عضو در نظم قانونگذاری است. این حزب اکثریت پارلمان را اشغال می کند ، بنابراین در تصمیم گیری اولویت دارد.

همه چیز نشان می دهد که چرا پارلمان مسئول می خواهد ارزهای رمزنگاری شده را در اروگوئه منظم کند. این امر مزایایی برای اصلاحات به همراه خواهد داشت که به دولت سه مدل مجوز تجاری می دهد.

اروگوئه مجوزهایی برای تجارت ارزهای رمزنگاری شده ایجاد می کند

شرکت های ذی نفع در کشور این قدرت را دارند که ارزهای رمزنگاری شده خود را با مجوز مناسب مبادله کنند. با استفاده از مجوز اول ، این شرکت ها می توانند آزادانه توکن ها را در اروگوئه معامله کنند. با مجوز دوم ، سازمان ها می توانند به پرداخت های رمزنگاری شده دسترسی داشته باشند. آنها همچنین می توانند دارایی های رمزنگاری شده را ذخیره کنند.

این لایحه به مقامات دولتی اجازه می دهد تا مجوزهایی برای شرکت های فعال در بازار مالی ایجاد کنند. این پروژه همچنین به سازمانی که با جرایم مجازی و پولشویی در اروگوئه مبارزه می کند اولویت می دهد. به این ترتیب ، سازمان از تأیید پرداخت های رمزنگاری شده که هر شرکت تأیید شده انجام می دهد ، پیروی می کند.

این سازمان همچنین می تواند شرکت هایی که دارای این مجوزها هستند را کنترل و تأیید کند. اختلافات دیگر کشورهای آمریکای لاتین بر سر ارزهای رمزنگاری شده و قانونی بودن آنها ادامه دارد.

دولت السالوادور اولین کشور در آمریکای مرکزی بود که پرداخت های رمزنگاری شده را در سال 2021 تأیید کرد. دولت به رهبری نایب بوکله آزادانه تجارت بیت کوین را می پذیرد و قصد دارد از آن برای خدمات مالی استفاده کند. برخی از کشورهای نزدیک به السالوادور نیز در مورد وضع قوانینی که به نفع بازار رمزنگاری است فکر کرده اند.

با بازگشت به اصلاحات در اروگوئه ، این پرداخت های رمزنگاری شده ممکن است تا ماه سپتامبر وارد گردش شوند. هنوز هیچ نشانه ای مبنی بر قانونی شدن رمزنگاری در کشور وجود ندارد. با این حال ، طبق گمانه زنی ها ، ممکن است بیت کوین باشد.