منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پرداخت بیت کوین: وام مسکن عمده برای پذیرش پرداخت رمزنگاری شده برای وام های رهنی

پرداخت بیت کوین: وام مسکن عمده برای پذیرش پرداخت رمزنگاری شده برای وام های رهنی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• پرداخت های بیت کوین در املاک و مستغلات در سه ماهه سوم سال افزایش می یابد.
• UWMC پرداخت های بیت کوین و دیگر آلت کوین ها مانند اتریوم را می پذیرد.

بزرگترین وام دهنده وام مسکن مستقل ، United Wholesale Mortgage ، اعلام می کند که پرداخت های بیت کوین را تا سه ماهه سوم سال 2021 پذیرفته است. وام مسکن عمده فروشی United می خواهد وارد بازار رمزنگاری در آمریکای شمالی شود. سرویس پرداخت های رمزنگاری شده با UWMC با بیت کوین شروع می شود ، اگرچه آژانس در حال بررسی پذیرش سایر ارزهای رمزنگاری شده مانند Ether ، LTC و BTC Cash است.

وام مسکن عمده فروشی ایالات متحده پس از شرکت Quicken Loans در میشیگان در رتبه دوم در میان بزرگترین طلبکاران ایالات متحده قرار دارد. UWMC با فروش وام های مسکن با استفاده از یک شبکه اختصاصی از کارگزاران به محبوبیت دست یافت.

وام های رهنی در UWMC اوایل امسال با ادغام 16 میلیارد دلاری SPAC با Gores Holdings علنی شد. این شرکت نقطه عطفی را رقم زد زیرا توافقنامه SPAC آن بالا بود.

UWMC پرداخت های بیت کوین را در ماه های آینده می پذیرد

پرداخت های بیت کوین

مدیر عامل UWMC ، مت ایسبیا می گوید که او و تیم متخصصانش به ارزیابی بازار مجازی جدید ادامه داده اند و اکنون پرداخت های بیت کوین را می پذیرند. ایسبیا اصرار دارد که سیستم وام مسکن باید تمدید شود و باعث پذیرش ارزهای مجازی شود.

مدیرعامل خوشحال است که UWMC یکی از اولین آژانس هایی است که این پرداخت های رمزنگاری را پذیرفته است. Isbia تمایل دارد بگوید که این شرکت پیشرو در فناوری های جدید است و این را با پذیرش پرداخت های رمزنگاری شده ثابت می کند.

اگرچه پذیرش پرداخت های وام مسکن توسط یونایتد عمده فروشی ، بازار ارزهای رمزنگاری شده در ایالات متحده را تقویت می کند ، اما ایده آن اصلی نیست زیرا شرکت های دیگر آن را پیاده کرده اند. در آوریل ، کارگزار وام مسکن Matrix Mortgage Global در کانادا پرداخت بیت کوین را به خدمات وام مسکن معرفی کرد. شرکت کانادایی اعلام کرد که BTC Cash ، Ether ، XRP و BTC را به عنوان رمز اصلی خود پذیرفته است.

ارزهای رمزنگاری شده در بازار املاک و مستغلات

در ماه ژوئن ، گزارش شد که یک دوست ناشناس ارز رمزنگاری شده یک پنت هاوس در ساحل میامی خریداری کرده است. این آپارتمان با ارزش خالص 22.5 میلیون دلار پرداخت شده است. به گفته عوامل املاک ، این یکی از گران ترین آپارتمان هایی است که با ارزهای رمزنگاری شده پرداخت می شود.

با رشد بازار ارزهای رمزنگاری شده ، پرداخت بیت کوین در ایالات متحده عادی می شود. آژانس تحقیقاتی NYDIG بیش از 46 میلیون شهروند آمریکایی را مورد بررسی قرار داد تا دریابند میزان پذیرش بیت کوین چقدر است. بیش از 71 درصد تأیید می کنند که ارزهای رمزنگاری شده راه حلی برای جلوگیری از تورم هستند و برای بازار املاک مفید هستند.

UWMC با پذیرش پرداخت های بیت کوین در مسیر خوبی قرار دارد زیرا پذیرش رمزنگاری در املاک و مستغلات تازه آغاز شده است. انتظار می رود که قبل از پایان سال ، سایر شرکت های وام مسکن در استفاده از پرداخت های رمزنگاری شده مشارکت کنند.