منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پرتفوی LUNA هشد از 3.6 میلیارد دلار به 3 هزار دلار سقوط کرد

پرتفوی LUNA هشد از 3.6 میلیارد دلار به 3 هزار دلار سقوط کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ورشکستگی LUNA ترا سه ماه پیش به شدت بر بازار ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشت و منجر به از دست رفتن میلیاردها دلار شد. علاوه بر سرمایه گذاران منفرد این پروژه که اکنون به عنوان TerraClassic (LUNC) تغییر نام داده شده است، بسیاری از سرمایه گذاران شرکتی نیز در بحبوحه سقوط توکن متحمل ضررهای قابل توجهی شدند.

هش 3 میلیارد دلار از LUNC از دست داده است

به گفته مدیر عامل، سیمون سئوجون کیم، Hashed، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر ارزهای دیجیتال کره جنوبی، 30 میلیون توکن LUNA را در مراحل اولیه پروژه خریداری کرد. زمانی که این توکن در آوریل 2022 به 119.18 دلار رسید، موقعیت LUNA این شرکت به 3.6 میلیارد دلار رسید.

یک ماه بعد، موقعیت 3 میلیارد دلاری ناپدید شد زیرا LUNC در کنار استیبل کوین الگوریتمی Terra، UST، دچار یک سقوط شدید شد. 30 میلیون توکن LUNC Hashed در حال حاضر حدود 3000 دلار با قیمت فعلی توکن 0.0001015 دلار ارزش دارد. این نشان دهنده کاهش بیش از 99٪ از ATH است.

LUNC YTD نمودار coinmarketcap
LUNC YTD نمودار coinmarketcap

Hashed قصد دارد برای GameFi سرمایه جمع آوری کند

علی‌رغم تجربه زشت با Terra، شرکت کره‌ای VC از سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال ناامید نیست. در گزارش بلومبرگ، کیم فاش کرد که این شرکت قصد دارد سومین صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر را در نیمه اول سال 2023، به ویژه برای پروژه های حوزه GameFi، جمع آوری کند.

در بخش فناوری، چیزی به نام پورتفولیو وجود ندارد که موفقیت را تضمین کند، و ما سرمایه گذاری های خود را با در نظر گرفتن آن انجام می دهیم. ما به رشد جامعه اعتقاد داریم و این هرگز تغییر نکرده است.

مدیر عامل هش.

کیم می گوید با بلاک چین و فناوری NFT، بازی های ویدیویی به طور فزاینده ای با اقتصاد واقعی مرتبط می شوند. او افزود که این می تواند “تعداد زیادی شغل ایجاد کند زیرا دارایی ها بین دنیای مجازی و واقعی رد و بدل می شود.”

در ماه دسامبر، Hashed حدود 240 میلیارد وون (180 میلیون دلار) در صندوق VC جمع آوری کرد. کیم گفت که این شرکت بیش از نیمی از این صندوق سرمایه گذاری را سرمایه گذاری کرده است.