منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پذیرش بیت کوین: بانکو آزتکا می خواهد بیت کوین را بپذیرد

پذیرش بیت کوین: بانکو آزتکا می خواهد بیت کوین را بپذیرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

• معاملات BTC ممکن است در مکزیک مانند السالوادور استاندارد باشد.
• BTC در بالای 46000 دلار معامله می شود و یک روند صعودی را برای بیش از یک هفته ادامه می دهد.

به عنوان ارز رمزنگاری شده پیشرو در بازار غیرمتمرکز ، BTC شاهد افزایش اندکی در پذیرش جهانی آن بوده است. اگرچه اکثر بانک ها بیت کوین را نمی پذیرند ، اما Banco Azteca در مکزیک قصد دارد یکی از معدودی باشد که چنین می کند. نزدیک به پایان ماه ژوئن ، ریکاردو پیلیگو ، مالک بانک گفت که به مشتریان خود رمز ارز ارائه می دهدبه

بسیاری از نهادهای بانکی در جهان مدل معاملاتی را که رمزنگاری از زمان توسعه آن داشته است ، اتخاذ نکرده اند. با این حال ، برخی از این بانک ها ارزش رمزنگاری را به عنوان یک منبع مدل سازی سرمایه گذاری و مالی تشخیص می دهند. به این ترتیب ، بانک آزتکا با ترویج پذیرش بیت کوین در سراسر کشور گامی بزرگ برداشت.

Banco Azteca از معاملات BTC پشتیبانی می کند

BTC

میلیاردر و تاجر مکزیکی ریکاردو پیلیگو از سال گذشته از صنعت ارزهای رمزنگاری شده حمایت کرده است. او همچنین اذعان کرد که 10 درصد از سرمایه خود را در سرمایه گذاری در BTC دارد. دارایی خالص پلیگو نزدیک به 15.6 میلیارد دلار است ، بنابراین او سومین ثروتمند تاجر مکزیک محسوب می شود.

در آخرین هفته ماه ژوئن ، Pliego گفت که اولین بانک را در کشور خواهد داشت که ارزهای رمزنگاری شده را پذیرفته و ارائه می دهد. Pliego معتقد است که بیت کوین یک مدل سرمایه گذاری جدید است و بسیاری از مردم باید از آن استفاده کنند. Pliego با تیم کاری خود سعی خواهد کرد آزادی اقتصادی را با استفاده از Banco Azteca ارتقا دهد.

هنوز هیچ اطلاعیه ای از سوی تنظیم کننده های ارزهای رمزپایه در مکزیک وجود ندارد ، اما آنها ممکن است پیشنهاد Pliego را تأیید کنند. این تاجر کمک های زیادی به کشور کرده است و به همین دلیل است که ممکن است با برنامه های جدید مالی جدید خود اولویت داشته باشد.

Pliego جذابیت خود را برای ارزهای رمزنگاری شده روشن می کند

اگرچه میلیاردر Ricardo Pliego از بازار BTC پشتیبانی می کند ، اما جذب همه ارزهای رمزنگاری شده می شود. Pliego ادعا می کند که او عاشق آلت کوین هایی مانند Dogecoin نیست ، که شاخص های باورنکردنی را در ارزش خود ارائه کرده است. Pliego نیز وقتی گفت که سرمایه گذاران رمزنگاری میم فقیر باقی می مانند ، روند رو به رشدی را طی کرده است و گمان می رود که ارزش واقعی ندارد.

ارزهای رمزنگاری شده مانند BTC بین سال های 2020 تا 2021 از یک نشانه غیرقابل تشخیص به یک تازگی تبدیل شده اند. شرکت های مالی بیشتری برای جلوگیری از کاهش ارزش پول فیات در لیست پذیرش ارزهای رمزنگاری شده قرار گرفته اند. اما پذیرش NFT نیز در حال افزایش است.

بیت کوین به عنوان قطعه کلیدی در کل این اکوسیستم مالی دارای ارزش بازار بیش از 878 میلیارد دلار است. به نوعی ، اعلامیه های Pliego در مورد پذیرش BTC افزایش یافت و باعث شد امروز بیش از 46743 دلار معامله شود. با این حال ، هنوز در بانک های مکزیک از ارزهای رمزنگاری شده قوی استفاده نشده است ، اما ممکن است Pliego اقدامات جدیدی را در چند روز آینده اعلام کند.