منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پاسخ تتر زمانی که یک قاضی نیویورک درخواست اسناد مالی مبنی بر حمایت USDT کرد

پاسخ تتر زمانی که یک قاضی نیویورک درخواست اسناد مالی مبنی بر حمایت USDT کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کشف اخیر ادعایی را که به صدور USDT بدون پشتوانه توسط تتر اشاره دارد، آشکار کرد. این ارز بدون پشتوانه در حال گردش در بازار باعث تلاطم و خسارت 1.4 تریلیون دلاری شده است. یک قاضی نیویورکی کاترین پولک فایلا از این صادرکننده استیبل کوین خواسته است که سوابق مالی را برای ابطال این ادعا افشا کند.

تتر پس از بیت کوین و اتریوم سومین ارز دیجیتال بزرگ است. با این حال، توسط معامله گران کریپتو مورد اتهامات شدید قرار گرفته است. تتر در حالی که به این ادعا پاسخ داد، آن را یک “کشف معمولی” نامید. علاوه بر این، اظهار داشت که این ادعاها به اندازه کافی قوی نیستند که ادعاهای بی اساس شاکی را تأیید کنند.

تتر برای آوردن سوابق مالی برای ابطال ادعای ادعایی

بنا به درخواست قاضی نیویورک، تتر باید سوابق قابل توجهی برای اثبات موضع خود بیاورد. این دستور از آنها می خواهد که ترازنامه، دفاتر کل، صورت جریان وجوه نقد، صورت سود و زیان و صورت سود و زیان را ارائه کنند. علاوه بر این، این باید شامل جزئیاتی در مورد معاملات ارزهای دیجیتال و زمان معامله باشد.

این شرکت همچنین باید سوابق ارتباط خود را با سایر صرافی‌های ارز دیجیتال مانند Poloniex و Bittrex به همراه داشته باشد. زمانی که وکیل تتر این ادعاها را “بیش از حد سنگین” خواند، قاضی آن را “بی شک مهم” خواند. به گفته دادگاه، این سوابق مالی حمایت USDT را ارزیابی می کند. با این حال، این شرکت ادعا می کند که این سابقه کاملاً محرمانه است و افشای آن می تواند به تجارت آن آسیب برساند.

این چگونه آغاز می شود؟

در سال 2021، زمانی شروع شد که معامله‌گران مختلف رمزنگاری، تتر را متهم کردند که ارزهای دیجیتال بدون پشتوانه را وارد بازار کرده است. وقتی تتر مقدار زیادی بیت کوین خرید، چندین معامله گر نگرانی عمیق خود را در این زمینه نشان دادند و کل تعادل را به هم زد. تلاش کرد تا با استفاده از USDT بدون پشتوانه، بیت کوین را به صورت عمده خریداری کند. در نتیجه باعث افزایش قیمت بیت کوین شد. این تلاطم تعادل بازار کریپتو را بر هم زد و به شدت بر معامله گران تأثیر گذاشت.

گزارشی در سال 2018 منتشر شد که نشان می‌دهد یک بازیکن در صرافی Bitfinex بیت‌فین‌های زیادی خریداری کرده است که منجر به افزایش قیمت شده است. با این حال، تحقیقاتی که توسط یک استاد دانشگاه کوئینزلند انجام شد، این رویداد را “از نظر آماری ناچیز” نامید.

رویداد مهم دیگری در سال گذشته رخ داد که دادستان کل نیویورک فعالیت Bitfinex را محدود کرد. این اتفاق از آنجایی رخ داد که این شرکت بودجه کافی برای حمایت از USDT خود در گردش در بازار نداشت. این بررسی با یک انگشت اشاره نشان دهنده USDT بدون پشتوانه به پایان رسید. با این حال، آنها این وضعیت را با بیان اینکه موافقت کرده است شواهد قابل توجهی برای ابطال ادعای نادرست مربوط به USDT بدون پشتوانه ارائه کند، روشن کردند. شرکت کریپتو به آنچه در مقابل دادگاه ارائه می کند اطمینان کامل دارد.

با ادعای اینکه این یک کشف معمولی است، مشتاق است در برابر این ادعا مبارزه کند. این شرکت مشتاقانه منتظر است تا این ادعای بی اساس را به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار شکست دهد. با این حال، نگرانی های خاصی دارد که اسناد درخواستی دادگاه می تواند تجارت آن را به خطر بیندازد.

نتیجه

پرونده به نقطه عطفی رسیده است که در آن حکم نزدیک به سرنوشت تتر تعیین می کند. می تواند جایگاه خود را به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ از دست بدهد. این یک اتهام بزرگ برای صادرکننده تتر استیبل کوین است. با این حال، بزرگترین دستکاری کننده بازار کریپتو هنوز مشخص نشده است.