منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • پاراگوئه لایحه جدید مقررات کریپتو را تصویب کرد

پاراگوئه لایحه جدید مقررات کریپتو را تصویب کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پاراگوئه پس از به روز رسانی اخیر به کشور بعدی تبدیل شده است که به سمت پذیرش کامل دارایی های دیجیتال حرکت می کند. این کشور به عنوان یکی از مکان‌های مورد تقاضا برای ماینرها در دارایی‌های دیجیتال مختلف دیده می‌شود. این امر آن را در موقعیت قطبی قرار داده است تا به السالوادور بعدی یا جمهوری آفریقای مرکزی تبدیل شود، جایی که بیت کوین به عنوان یک ابزار رسمی مبادله در نظر گرفته می شود. بیشتر این امر به دلیل مقررات اخیری است که کشور برای اعمال این تغییرات امضا کرده است.

نمایندگان با 40 رای موافق در برابر 12 به لایحه کریپتو رای مثبت دادند

کشورهای سراسر آمریکای جنوبی به طور خستگی ناپذیری تلاش کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که ساکنان آنها بیشترین بهره را از دارایی های دیجیتال می برند. اگرچه بانک مرکزی این کشور از دیدن همه چیز خودداری کرده است، پاراگوئه طرح جدیدی را پذیرفته است تا ببیند کشور رمزارز را پذیرفته است. در جلسه اخیر که فقط نمایندگان شرکت داشتند، رای گیری انجام شد که در آن کریپتو با 40 رای در مقایسه با رای مخالف آن که 12 رای بود، مورد حمایت قرار گرفت.

اگرچه سنا یکی از نیروهای محرکه پذیرش رمزارز در چند سال گذشته بوده است، اکنون زمان آن رسیده است که نشان دهیم به دارایی ها اعتقاد دارند. این قانون عمدتاً در مورد چگونگی نظارت بر شرکت‌ها و شرکت‌های فعال در بخش تجاری صحبت می‌کرد. برخی از فعالیت‌های تنظیم‌کننده شامل اعطای مجوز و نظارت بر فعالیت‌های شرکت‌ها از جمله موارد دیگر است. با این حال، قانون جدید تبدیل یک دارایی دیجیتال به عنوان پول قانونی کشور را برجسته نمی کند.

پاراگوئه دارای مجوز ویژه برای معدنچیان صنعتی است

یکی از مهم ترین دلایل به روز رسانی این است که اطمینان حاصل شود که کشور می تواند استخراج کنندگان خارجی را از طریق نرخ رقابتی انرژی خود جذب کند. در حال حاضر، پاراگوئه یکی از کشورهایی است که کمترین نرخ برق را در منطقه در پنج سال گذشته دارد. شرکت‌های جدیدی که با دارایی‌های دیجیتال سر و کار دارند نیز طبق قانون موظف خواهند بود قبل از شروع فعالیت‌های خود از ثبت کسب‌وکارشان اطمینان حاصل کنند.

به غیر از معدنچیان در مقیاس کوچک، معدنچیان صنعتی نیز باید قبل از شروع فعالیت خود به دنبال چندین مجوز و تایید باشند. این لایحه همچنین در مورد افراد خصوصی صحبت می کند که مایل به ارائه خدمات رمزنگاری بدون صرافی هستند. بر اساس یک مطالعه اخیر، بیشتر شرکت‌های مرتبط با فناوری پاراگوئه از سال 2020 به سمت دارایی‌های دیجیتال روی آورده‌اند. از این تعداد، بیش از 30 درصد به شرکت‌ها و افراد اجازه می‌دهند تا سرمایه‌گذاری جمعی مرتبط با رمزنگاری را انجام دهند.